Jump to content


Photo

Računalniško oblikovanje frizur


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 klaravolk

klaravolk

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 19 February 2008 - 12:03 AM

Danes sem med brskanjem po novostih zasledila slovensko spletno stran kjer ti z računalniškim programom na osnovi poslane fotografije izdelajo kakršno koli frizuro želiš. Zadeva mi je resnično zelo všeč (prikazane frizure izgledajo originalno) saj se že nekaj časa odpravljam k frizerju pa ne vem, kakšno frizuro bi si naredila. Pri frizerju v katalogih vedno vidim super frizure na manekenkah, a se vedno ustrašim saj ne vem, ali bi mi katera izmed njih sploh pristajala. Moj frizer bi bil navdušen, če bi mu prinesla fotko ¨nove mene¨- saj se mu vedno kar meša, ker tako kompliciram pred vsakim friziranjem.....Zanima me, ali je katera izmed vas že naročila te slike in kakšne so? Hvala za odgovor. thumbup.gif

Lp, Klara

dodala bi še fotke iz njihove strani.... ena te ista ženska je tako originalna, da jo sploh ne spoznaš!

IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
  • 0

#2 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 19 February 2008 - 07:41 AM

A lhk prosim dodaš še link do te strani? biggrin.gif
  • 0
Why so serious?

#3 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 19 February 2008 - 09:11 AM

Če prav razumem za svojo storitev zaračunavajo. Koliko pa?

Z malo malo računalniškega znanja te programe lahko uporabljaš tudi sama (jih na netu dobiš), tako kot na enka način tudi stran odkriješ: http://www.freshme.net/. wink.gif


edit: http://www.freshme.net/contact.html - sem že dobila cene
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#4 klaravolk

klaravolk

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 19 February 2008 - 10:58 AM

Nisem želela delati promocije cry.gif sem pa danes naročila, saj me zanima kakšna bom... imam dolge lase a si noro želim spremembe frizure - bolj na paža... pa bomo videli...

Lp, Klara thumbup.gif
  • 0

#5

  • Guests

Posted 19 February 2008 - 11:03 AM

O, tole pa ni pocen. Najprej sem misla, da piše 3 evre, ne pa 33. ohmy.gif


Upam, da dobiš željeno frizurco, Klaravolk in da boš zadovoljna smile.gif
  • 0

#6 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 19 February 2008 - 04:13 PM

Preden se odločiš plačat za tako stvar preizkusi: http://makeover.ivil...eover/index.jsp
Lahko uploadaš svojo sliko in ravno tako spreminjaš frizure (pa še kaj več). Najbrž ni tako zelo kvalitetno, a z nekaj truda se da.
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#7 klaravolk

klaravolk

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 20 February 2008 - 01:38 PM

QUOTE(redkvica @ 19. 2. 2008 - 16:13)  

Preden se odločiš plačat za tako stvar preizkusi: http://makeover.ivil...eover/index.jsp
Lahko uploadaš svojo sliko in ravno tako spreminjaš frizure (pa še kaj več). Najbrž ni tako zelo kvalitetno, a z nekaj truda se da.

Na iVillage je osnovno oblikovanje res brezplačno. Verjemi, sem že preiskusila in ne samo njihov program, že mnogo drugih. težava pa je v tem, da je tistih brezplačnih frizur le nekaj, potem, ko s kreditno kartico plačaš 14 USD pa je zgodba popolnoma druga;
- zaradi vpisa sem prejemala obilico mailov - in ne samo 3 mesece kolikor sem bila njihova članica - še danes,
- program s preko 3000 pričeskami še zdaleč ni takšen, kot tisti katerega brezplačno promovirajo. Na fotografijah sem bila takšna kot kakšna plastična lutka,
- program neprestano blokira, tako, da potrebuješ dobre živce, da sploh lahko ustvariš kakšno plastično, narisano frizuro,...in še bi lahko naštevala.Da porabljenega časa sploh ne omenjam.

Ko sem videla ta program s temi frizurami pa se mi zdi vse skupaj bolj strokovno. Frizure so boljše, bolj prave, poleg tega pa mi ni potrebno pošiljati podatkov o kreditni katrici...pa še iz Slovenije so....

No seveda je odločitev na vsakem posebaj..jaz sem danes prejela slike s frizurami in lahko rečem samo,da so res dobre. Ni mi žal, da sem morala nekaj plačat, sploh pa, kaj je danes še brezplačno? Moj frizer zagotovo ni. Sama na to gledam morda malce drugače - tu ne plačam slik, saj niso fotografski studijo, temveč plačam nasvet kakšna naj bo moja nova frizura... nedvomno v prihodnjih dne odhajam k frizerju, prepričana sem, da ko mu bom pokazala sliko in rekla, da želim biti takšna kot na sliki, nikakor ne bo mogel ¨posumiti¨,da je slika narejena z računalnikom - mislil bo, da sem takšna že enkrat bila....

Je pa res, da brezplačen program sploh ni slab...če ti je všeč nekaj osnovnih frizur ne moreš zgrešiti, tistega plačljivega za 14 USD pa močno odsvetujem...moja izkušnja je zelo slaba....

Lp, Klara

  • 0

#8 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 20 February 2008 - 03:11 PM

33eur je še vedno preveč.
  • 0

#9 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 20 February 2008 - 03:43 PM

QUOTE(Baby @ 20. 2. 2008 - 15:11)  

33eur je še vedno preveč.


Točno, tolk me pa tut ne zanima, kak se bi men kakšna firzura pasala.

Sicer pa ima zdaj iVillage več frizur na voljo, kot jih je imel predlansko leto. Meni je to dovolj.
  • 0


#10 piiiqiii

piiiqiii

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 397 posts

Posted 03 March 2008 - 02:03 PM

eh zgolj moje mnenje,
sama sem taka da imam zelo rada nove izzive in tko rada reskiram smile.gif
recimo em mela do riti lase sem si jih ostrigla na 5 cm tongue.gif
sej mi je blo škoda sam zdej mam pa spet ful dolge
pa bv se mi zdi dajat denar za to ermm.gif
greš h frizerju mu poveš svoje spremembe te ostriže zrihta in pol je en velk sprajs biggrin.gif sej pač morš sprejet takšn kt si tok grozn pa spet ne moraš bit!
če pa nisi za take velike spremembe pa oldočitve(rečmo da bi blii reees ful grozni)se pa rajši pejte ostrišt 1x za 20 cm pol pa še za 20 al nevem primir dajem!

lp,sara
  • 0
IPB Image
Being just friends with you is hard,
but I couldnt imagine if I didnt have you in my life at all.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users