Jump to content


Photo

Chanel Mat Lumiere tekoči puder


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Chanel Mat Lumiere tekoči puder (1 member(s) have cast votes)

Chanel Mat Lumiere tekoči puder

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 14 September 2010 - 09:34 PM

Kar sem predhodno prebrala o tem pudru, je bilo:
Dolgoobstojni makeup s SPF 15. Chanel je moderniziral mat makeup z lahko formulo, ki zagotavlja mehak, naraven videz z največjo obstojnostjo. Srednje prekriven, zagotavlja brezhiben videz, brez sijaja do 12 ur.

Jaz sem iskala predvsem puder, ki mi bo prinesel nek enakomeren ten, nikakor ne lisast in se bo zlil z mojo kožo. Hkrati sem zahtevala prekrivnost, predvsem zaradi določenih flekov, ki jih imam po licih.
Moram reči, da se super obnese. Nanašam ga s pomočjo čopiča, saj je tekstura zelo lahko in hitro sušljiva, tako da nanos s prsti ni tako dober kot s čopičem. Ko sem ga nanesla, nisem mogla verjeti. Po eni strani je bil čisto zlit s kožo (kot npr. Max Factorjev Color Adapt, ki mi je bil do sedaj absolutni zmagovalec v tem rangu, a popolnoma neprekriven), prekril pa je vsako malo pikico. Izgled torej ni bil maskast, a niti transparenten thumbup.gif zdrži mi dolgo, čeprav moram dati vseeno spodaj matirno kremico, saj drugače moja koža po parih urah vseeno ponori z izloćanjem sebuma, na ta način pa ostane mat videz kože. Koža je sijoča, prav tak filing dobiš, da žariš smile.gif

Po dolgem iskanju sem končno našla en dober puder thumbup.gif

5/5

IPB Image
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users