Jump to content


Photo

Spletne trgovine


  • Please log in to reply
581 replies to this topic

#81 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 December 2007 - 06:54 PM



A si bla prav v trgovini in so sfalili? =)

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#82 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13732 posts
  • Gender:Female

Posted 19 December 2007 - 06:56 PM

Ja! Nam na forumu bi mogle štacune res kaj plačat ko jim tako reklamo delamo
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#83 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 19 December 2007 - 08:54 PM

a si kej vprašala, kdaj dobijo nove? biggrin.gif tudi mene je premamil biggrin.gif
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#84 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 December 2007 - 08:59 PM




Samo res bi nam lahko kaj plačali... al pa vsaj kaj zastonj primaknili, ker naredimo taki kšeft. laugh.gif
Jaz, ko sem bla tam, so meli samo 2 še na polici (morda so meli še kaj zadaj, to ne vem).
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#85 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13732 posts
  • Gender:Female

Posted 19 December 2007 - 10:07 PM

Ma, Pinga, nič nisem vprašalal, tista ženska tam mi gre na živce - ko inšpektor s sokoljimi oki, pa čista tišina je notri. Živčno me dela.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#86 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 24 December 2007 - 05:08 PM

Jst sm odkrila še eno spletno trgovino. Akamuti kozmetika in Aubrey Organics je na enem drugem forumu ful hvaljena in tut uporabnice so zlo zadovoljne z izdelki. woot.gif
AKAMUTI
AUBREY ORGANICS
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#87 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 December 2007 - 09:34 PM

Aubrey Organics tudi jaz na veliko hvalim, sej sm napisala kar nekaj ocen izdelkov. =) Zdej jih bom še bolj hvalila, ko sem v novoletnem žrebanju zadela tok stvari od njih, hahaha. Drgač pa js AO kupujem na spletni strani www.aubrey.si in so ful prijazni, vedno dodajo kakšne testerčke zraven pa ful hitro pošljejo, dobiš najkasneje v dveh dneh.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#88 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 24 December 2007 - 09:45 PM

Kok je pa poštnina?
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#89 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 December 2007 - 09:52 PM

Nisem zihr, zdi pa se mi, da ni fiksna, ampak se obračuna po ceniku pošte, kolk pač tehta paket.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#90 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 December 2007 - 08:37 AM

Kakšno novoletno žrebanje? Eh, sem zamudila.
Jaz sem tudi zelo zadovoljna z Aubrey.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#91 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 25 December 2007 - 04:18 PM

Jaz se lih odločam nekaj naročit za mami pri eni od zg. omenjenih firm. smile.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#92 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16926 posts
  • Gender:Female

Posted 26 December 2007 - 02:39 PM


Ima katera kaj izkušenj s spletno trgovino Princesa.si ?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#93 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 26 December 2007 - 11:13 PM

Jaz sem lih nekaj naročila, pa čakam da dobim na dom (verjtno bo dobila mama, mene jutri ne bo več doma). So far so good.
Kaj te pa zanima?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#94 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16926 posts
  • Gender:Female

Posted 27 December 2007 - 10:21 PM


Mantra - yoga dreams night cream. smile.gif
Sam do 10 € je poštnina 4 €, pa saj niso normalni. ermm.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#95 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 18 March 2008 - 11:25 AM

Mene pa zanima, če ima katera dejansko izkušnje z naročanjem na spletni strani STRAWBERRYNET.COM? hmm.gif

Sem malo brskala in imajo res ugodne cene ... cry.gif

Mikajo me predvsem parfumčki, a je slučajno katera že naročila kakšnega?
Pa še to, je bolje naročiti iz USA ali iz Anglije?
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#96 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 18 March 2008 - 05:43 PM

OMG cene parfumov ohmy.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#97 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 18 March 2008 - 07:58 PM

QUOTE(Suzyka @ 18. 3. 2008 - 11:25) View Post

Pa še to, je bolje naročiti iz USA ali iz Anglije?


Kako to misliš? Saj na Strawberry ne moreš izbirat od kod naj ti pošiljajo, ali pač? Vem pa da parfume pošiljajo iz druge države kot pa kozmetiko, to pa.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#98 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 18 March 2008 - 08:02 PM

JAz sem mislila, da je kaka razlika, če se logiraš na spletni strani USA al pa UK ... saj ni tak pomembno. Bolj me zanima, če je katera že kaj naročevala?
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#99 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 March 2008 - 08:02 PM

Kakor vem prfumčki potujejo iz hongkonga in moraš na njih plačat nekaj carine, ne vem točno ampak vem da je neka fora z alkoholom in je zaradi tega neki davek. Pa saj vse piše na njihovi strani.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#100 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16494 posts
  • Gender:Male

Posted 18 March 2008 - 08:03 PM

Ne, ne moreš. Tisto samo na začetku zbereš državo, da se ti prava valuta pokaže. Mogoče se motim, ampak parfume pošiljajo iz Hong Konga. Poštnina na parfume je 10% cene oz. največ 15USD.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users