Jump to content


Photo

Krema za roke


  • Please log in to reply
622 replies to this topic

#101 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5732 posts
  • Gender:Female

Posted 31 January 2007 - 08:57 AM

the soft tuch kar pridno uporabljam. res, da nimam tako poškodovanih rok kot nekatere, imam pa suhe in to me dela živčno (krema za roke je obvezna oprema moje torbice). zjutraj imam tako lepo mehke, nahranjene rokice (da o vonju ne govorim), da se mi cel dan skoraj nič ne izsušijo. super
  • 0

#102 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82709 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 31 January 2007 - 02:01 PM

IPB Image

Kako se pa maže, glede na to da je v trdi obliki? ermm.gif

Cocoa Butter (Theobroma cacao), Fresh Lemons (Citrus limonum), Shea Butter (Butyrospermum parkii), Fresh Mango (Mangifera indica), Horsetail, Cleavers and Vanilla Pod Infusion (Equisetum arvense, Lanolin, Perfume, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Coconut Butter (Cocos nucifera), Beeswax (Cera alba), Wheatgerm Oil (Triticum vulgare), Soya Oil (Glycine Soja), Avocado Oil (Persea gratissima), Cardamom Oil (Elettaria cardamomum), Vanilla Absolute (Vanilla planifolia), Neroli Oil (Citrus amara), Lavender Oil (Lavendula hybrida), Gardenia Extract (Gardenia jasminoides), Methylparaben

Pa limone ne dražijo kože?
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#103 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5732 posts
  • Gender:Female

Posted 31 January 2007 - 02:07 PM

jaz sem ga prerezala, da imam en del doma in enega pri fantu. ker je manjši kost je tudi bolj prijeten za mazati. podrgneš kot z masažno ploščico in potem razmažeš. je pa res masten.
nisem opazila, da bi mi kaj dražilo kožo!
  • 0

#104 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 31 January 2007 - 03:16 PM

Mislim, da sem to že imela (saj je samo ena krema v trdi obliki od Lusha?). No, meni je bila popolnoma zanič, tako da sem jo vrgla v koš.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#105 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27062 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 01 February 2007 - 03:45 PM

Jst pa si med gledanjem tv namažem roke in si jih ful manem in masiram eno ob drugo, da se čimboljše razmaže in vpije. Potem pa si preden grem spat dam čez še rokavice. Rokavice ful vpijejo, ampak je po drugi strani to dobro, ker mi potem ta posrkana krema v rokavicah nardi tak zaščitni film čez roke ko imam rokavice čez.
Mi je pa glupo, da imam zjutraj še malo mastne roke in je pote res nadležno umivat obraz, ker mam pol še obraz masten down.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#106 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82709 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 February 2007 - 04:04 PM

Ja umij si roke, preden si umiješ obraz. huh.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#107 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 February 2007 - 04:34 PM

ja biggrin.gif z milom
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#108 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27062 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 01 February 2007 - 07:21 PM

Ja pa sej si, kaj misliš da si ne?! laugh.gif Vseeno so take mastne ermm.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#109 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82709 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 February 2007 - 07:28 PM

Jaz si jih še z alkoholnim robčkom razkužim (+ pred pudranjem), tut če niso mastne. smile.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#110 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27062 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 02 February 2007 - 11:56 PM

A ti ta robček pol ne izsuši kože na rokah še bolj?

Meni je koža prav pokat začela in peče ko hudič. cry.gif Na notranji strani prstov je ful, ful suho, zlsti tam pri členkih (prav brazde so notri) in pa na členkih na zunanji strani dlani.

Sem ugotovila, da mi malenkost pomaga če si namažem na roke Labello Classic.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#111 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16961 posts
  • Gender:Female

Posted 03 February 2007 - 11:33 AM

QUOTE(Jenna @ 30. 1. 2007 - 15:08) View Post
Jaz si ne spraskam, meni do krvi spokajo, da mi kri dobesedno včasih kaplja ven iz ran.
In čim rata malo bolj hladno, mam obvezno rokavice (ponavadi one, ko so prsti ven... da mam členke in ostalo pokrito - to je najbolj kritično) vsepovsod - zunaj, včasih tudi po gostilnah, v avtu, sploh jih ne dam dol velikokrat. Pa po javnih skretih si z milom samo prste umivam, členkov in tega nikoli - ker neverjetno ej - čim si 1x (!) umijem roke z običnim milom, se spremenijo v horror.


Pa imaš težave z rokami že od nekdaj ali so take postale sčasoma ?

  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#112 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82709 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 February 2007 - 06:34 PM

Coco*, mislim da mi jih robček nič pretirano ne izsuši, je prav medicinski dezinfekcijski. Bolje to, kot pa da si svinjarije pacam po obrazu. biggrin.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#113 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 03 February 2007 - 09:56 PM

Hm, mene še neki zanima ... kera krema bi bla primerna za res boge roke, kjer so prov rane in to dost globoke, posebi na členkih, pa da pač ne bi bila agresivna in pekla?
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#114 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 February 2007 - 10:40 PM

QUOTE(MateYa @ 3. 2. 2007 - 11:33) View Post
Pa imaš težave z rokami že od nekdaj ali so take postale sčasoma ?

Kaj pa vem no... pred ene 10imi leti so se začele težave, bi rekla.



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#115 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16961 posts
  • Gender:Female

Posted 03 February 2007 - 11:14 PM


No, sožalje. Mogoče imam srečo, ker recimo moje roke kreme sploh nujno ne rabijo. Edina težava, ki se pojavi je ta, da je koža na rokah malo bolj suha in hrapava, drugače pa čist ok.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#116 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 04 February 2007 - 08:14 PM

QUOTE(Jinadaze @ 3. 2. 2007 - 18:34) View Post

Coco*, mislim da mi jih robček nič pretirano ne izsuši, je prav medicinski dezinfekcijski. Bolje to, kot pa da si svinjarije pacam po obrazu. biggrin.gif

kako se imenuje te robčki?
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#117 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82709 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 February 2007 - 09:10 PM

PRI-MA 150.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#118 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 05 February 2007 - 03:20 PM

hvala smile.gif
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#119 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 31 March 2007 - 03:15 PM

QUOTE(TASH @ 3. 2. 2007 - 22:56) View Post
Hm, mene še neki zanima ... kera krema bi bla primerna za res boge roke, kjer so prov rane in to dost globoke, posebi na členkih, pa da pač ne bi bila agresivna in pekla?


No one?


V glavnem jst obožujem ta novo Garnier kremo za roke, tisto rdečo z allantoinom. Jst jo uporabljam 1 teden in sploh nimam več suhe kože, čist nikjer, niti na komolcih. happy.gif

  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#120 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 31 March 2007 - 03:50 PM

Jaz imam podobne probleme. Roke so čisto suhe, hrapave - ko šmirgl papir ermm.gif Probala sem že kremo od Eucerina, ene 3 od Avona (so ble vse za en drek verymad.gif ) , pol sem imela že tut eno od Garniera pa ni nič pomagala. Mislim sej malo je omilila vse skupaj samo to ni blo to. ermm.gif

Skoraj sem že obupala. Katero kremo naj probam da bi mi pomagala ?

EDIT: Kje se kupijo tiste bele bombažne rokavice ? oops.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users