Jump to content


Photo

Cene parfumov


  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#1 TejaF

TejaF

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:glasba

Posted 20 September 2005 - 02:10 PM

Glede na to, da cene " ta dobrih! parfum niso nevem kako poceni, me zanima kje jih kupujete. kakšna je v ceni razlika med douglasom, limon, DM in Muller?
Trenutno imam v načtru si kupit Pumo...Ta novo ali pa Flower, sam še nisem uspela it pogledat cene v Limoni. Kaj menite da je Flower preveč poleten vonj? Al bi še šlo zdaj? smile.gif

LP:D
  • 0
...:::Najtežje je gledati nekoga, ki ga ljubiš, vendar ljubi drugega:::....

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 September 2005 - 05:06 PM

Cene so zelo podobne. vem, ker ko sem kupovala en parfum, je bilo razlike max. 500 SIT.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 September 2005 - 08:13 PM

TejaF,

če misliš kupovat Pumo, se ti mislim, da najbolj splača pogledat v drogerije Tuš. Sem ugotovaila, da so tudi pri kozmetiki za večino proizvodov najcenejši. Kot pa ti je že sonchika rekla, odstopanja nikoli niso velika, ker tudi ne smejo biti wink.gif
  • 0

#4 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 20 October 2005 - 04:06 PM

QUOTE(Nadi)
TejaF,

če misliš kupovat Pumo, se ti mislim, da najbolj splača pogledat v drogerije Tuš. Sem ugotovaila, da so tudi pri kozmetiki za večino proizvodov najcenejši. Kot pa ti je že sonchika rekla, odstopanja nikoli niso velika, ker tudi ne smejo biti wink.gif


kje pa je v lj kakšn tuš?? ermm.gif: drgač pa a obstaja kkšna internetna stran s cenami parfumov?? biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#5 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 October 2005 - 05:14 PM

Na zaloški cesti je en Tuš. Mislim, da je obstajala stran moj parfum...neki tazga, kjer so prodajali tudi parfume. Ampak ne vem, če še obstaja...Mislim, da druge spletne trgovine prodajajo kreme in dekorativo.
  • 0

#6 Anie

Anie

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 229 posts

Posted 28 October 2005 - 09:19 AM

jaz pa kupujem vedno v Mullerju, ker imajo tam največjo izbiro biggrin.gif
  • 0

#7 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 28 October 2005 - 02:30 PM

Una ta nova od pume res lepo diši... V tušu imajo večkrat kakšne luštne popuste...Drugače pa jz v Mullerju, ampak pa imam prijateljico, ki prodaja Manhhatn izdelke po polovični ceni, pa tam velikokrat kupim kaj. (No, skoraj vse laugh.gif )
  • 0

#8 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 22 December 2005 - 11:32 PM

Jst grem pa vedno, preden kupm nov parfum pogledat v več drogerij..tut če je 300 tolarjev razlike biggrin.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#9 sammy

sammy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 228 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 26 December 2005 - 10:31 AM

Pojdi pogledat v Kompas Shop, pa še 10% popust imaš od Lepa-si biggrin.gif
  • 0

#10 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 27 December 2005 - 01:04 PM

Moja prijateljica hodi dosti v Avstrijo in tam mislim vsaj (mislim), da so bolj poceni
  • 0

#11 AnYa_r

AnYa_r

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 131 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:marsikaj

Posted 27 December 2005 - 01:44 PM

Koliko sem opazovala cene še je najbolj ugoden Muller in tukaj tudi najraje nakupujem! Čeprav je mogoče razlike 500 sit al pa 300 sit lahk jaz ta dnar pol za kaj druga porabim!

Še nekaj glede Tuša imam pa svoje mnenje in bo vedno slabo! Tak da ne priporočam Tuša!
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem, kajti bistvo je očem nevidno!

#12 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 27 December 2005 - 02:17 PM

QUOTE(AnYa_r)

Še nekaj glede Tuša imam pa svoje mnenje in bo vedno slabo! Tak da ne priporočam Tuša!


Jp, baje da tam fuuul okol prinašajo ljudi z denarjem. Nekoga so oškodovali za 12 jurjev...ne vem sicer če je to res...ampak, človeku da mislit
  • 0

#13 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 02 January 2006 - 11:55 PM

Dejte no. Get real. "enga so v Tušu oškodoval za 12.000" jah sam si je kriv, če je debil. A mislte da se to v Mercatorju pa Sparu ne dogaja?
Povsod se.
POleg tega mi zadnic ena kelnarca v areni ni hotla dt 30 tolarjov nazaj...like enmu tipu pred mano, tko uglajen gospod, k je iz žepa prvleku ceu šop evrov je rekla, če mu je lahko dolžna ne vem 10 tolarjov. mene pa še vprašala ni...in js sm prow čakala na 30 tolarjov ona pa kot da ni nč. Stupid fuck. Škoda da ji nism rekla.
  • 0

#14 *Živa*

*Živa*

    sramežljivec

  • Člani
  • 29 posts

Posted 06 January 2006 - 09:17 AM

Jaz sem istega mnenja, da ne moremo pljuvati po neki trgovini zato če je bil en. Brez zamere. Je pa tako, da se to povsod dogaja in kontrolo nad tem mora kupec izvajati sam in preverjati račune. Žal je danes tako. Jaz kupujem večinoma v Sparu in Tušu in lahko trdim, da me še nikjer niso ogoljufali.

Kar se pa parfumov tiče jih pa nakupujem izključno v Mullerju, predvsem zaradi velike izbire.
  • 0

#15 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 12 January 2006 - 11:08 AM

Jaz si bom mogla kupit kak parfum, ker mi je vseh zmanjkalo. Kar slabo mi rata, ko vidim cene parfumov. Nad 5000 sit se zdi res ful škoda dat ermm.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#16 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 12 January 2006 - 11:12 AM

QUOTE(lejck)
Poleg tega mi zadnic ena kelnarca v areni ni hotla dt 30 tolarjov nazaj...like enmu tipu pred mano, tko uglajen gospod, k je iz žepa prvleku ceu šop evrov je rekla, če mu je lahko dolžna ne vem 10 tolarjov. mene pa še vprašala ni...in js sm prow čakala na 30 tolarjov ona pa kot da ni nč. Stupid fuck. Škoda da ji nism rekla.



LOOOOOOOOOL, se nis pozabla. :PPPP

Funny bunny :D
  • 0

#17 jana

jana

    sramežljivec

  • Člani
  • 22 posts
  • Location:kjer kol sam da se žura
  • Interests:vse

Posted 23 January 2006 - 01:29 PM

puma parfum tanov men sploh ne diši kaj preveč...
sama uporablajm kubo kupim pa jo ponavadi v dm... smile.gif
  • 0
mej se

#18 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 08 February 2006 - 09:57 PM

A je kak parfum, ki bi bil en tolk obstojen in stane po možnosti manj kot 3000 sit, al pa vsaj manj kot 4000 sit? ermm.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#19 smetanca

smetanca

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1269 posts
  • Location:Celje

Posted 01 March 2006 - 12:46 PM

QUOTE(sammy)
Pojdi pogledat v Kompas Shop, pa še 10% popust imaš od Lepa-si biggrin.gif


kako pa je s tem popustom? kako prides do njega? mislim kaj sploh mors?
  • 0

#20 smetanca

smetanca

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1269 posts
  • Location:Celje

Posted 01 March 2006 - 12:47 PM

QUOTE(Marmelada)
A je kak parfum, ki bi bil en tolk obstojen in stane po možnosti manj kot 3000 sit, al pa vsaj manj kot 4000 sit? ermm.gif


jz tu priporocam pumo flowing....sportn vonj, kr zdrzljiv, stane p neki cez 3000
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users