Jump to content


Photo

L'Occitane - Nail & Cuticle Cream


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena (2 member(s) have cast votes)

vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 October 2006 - 02:25 PM

Gre za kremo za nego nohtov in obnohtne kožice. Sestavinsko precej naravno in kvalitetno (karitejevo maslo - kar 30%, korenčkovo olje kot dober AOK, med, eterično olje mire z antibakterijskim delovanjem). Sprva nisem bila navdušena nad to kremo, saj sem bila navajena takorekoč instantnega učinka in vpojnosti Dikla kreme. Treba se je bilo navaditi. Še vedno sicer prednjači pri meni Dikla, ampak tudi tale krema, sem ugotovila, ni ravno za v pozabo. Na nohte jo nanesem resnično minimalno, saj je koncentrirana in krasno razmazljiva, mastna. Tukaj traja kar lep čas, da se vpije, kar ni preveč dobrodošlo sploh na rokah, kamoli na nohtih. Zato jo uporabljam predvsem pred spanjem. Kakšnih šokantnih učinkov ne prepoznam, nohti pa so eno malenkost bolj trdi, obnohtna kožica negovana. Embalaža je priročna tuba, s še bolj priročnim čisto ozkim dulčkom in res omogoča elegantno nanašanje. Vsebina je 15ml, ampak traja. Cena okoli 4k. Jaz je kupila več ne bom.

IPB Image


Ocena: 3
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 KittyKat

KittyKat

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 225 posts
  • Location:Ljubljansko barje :P

Posted 24 January 2008 - 05:37 PM

Tole je pa meni super zadeva za obnohtno kožico! Uporabljam jo približno meces in pol redno, 2x na dan (zjutraj in zvečer). Prej sem imela obnohtno kožico vedno razpokano in suho, sedaj pa je lepa in zdrava. Kreme se porabi resnično malo, jaz mislim, da bi morala trajati nekje pol leta. Zelo lepo je mazljiva, sicer se res ne vpije v trenutku, mogoče rabi ene 5 min, vendar me sploh ne moti. Moti me edino cena, ki se mi zdi res previsoka, še posebej glede na to, da so tudi drugi podobni in dobri izdelki zunaj. Kljub temu pa si jo bom sigurno še omislila, ker je res zakon thumbup.gif Priporočam vsem, ki imate težave s suho obnohtno kožico.

Ocena: 5
  • 0
Ni ti potrebno biti popoln, da bi bil popoln zame.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users