Jump to content


Photo

Maska - LUSH Mask of Magnaminty


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (2 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 August 2010 - 04:37 PM

IPB Image

Sestavine: Bentonite Gel, Kaolin, Honey, Talc, Ground Aduki Beans (Phaseolus), Glycerine, Evening
Primrose Seeds (Oenothera biennis), Peppermint Oil (Mentha piperita), African Marigold Oil (Tagetes
erecta), Vanilla Absolute (Vanilla planifolia), Perfume, Chlorophyll, Methylparaben.


To pa je moja top maska že nekaj časa.
Zelo mi je všeč mentolast in osvežilen vonj, ki se odraža tudi na koži … jaz si ponavadi kožo pred
uporabo maske temeljito spilingiram in zna v prvih sekundah nekoliko že skoraj srhljivo hladiti
(in posledično kar malo skeleti) obraz, ampak potem pa preide v prijetno doživetje.
Meni se je to sicer zgodilo samo 2x. Se je koža ''navadila''? ;-) Ne vem. Maska je dobra
mešunga čistilne funkcije in skromnejše hranljivosti … koža po uporabi ni zategla, kot je to velikokrat po
kakšnih bolj hardcore čistilnih maskah. Na obrazu jo pustim nekje pol ure, da se posuši (ko je posušena,
lahko začne nekoliko odpadati z obraza) … ob spiranju pa si še enkrat nudim piling z masko, katera vsebuje
večja, a ne preveč gosta, zrnca. Spira se brez težav. Po uporabi je koža res na otip kot prerojena … mehka,
gladka, osvežena … na njej ni nobenega filma, čeprav je kar malo nahranjena (najbrž posledica vsebnosti
medu). Je zelene barve, konsistence je nekoliko gostejše in niti ne preveč kremaste. Meni je všeč tudi to,
da se ne uvršča med popolnoma sveže, tako da je njen rok uporabe daljši. Je pa res, da jo jaz kljub temu
hranim v hladilniku (krasna osvežilna zadevščina poleti), uporabljam jo pa tudi po roku (kak mesec).
Embalaža je meni zelo všeč, pomakanje v lonček me ne moti, vsekakor bi pa bila bolj prijetna za uporabo
tuba, to je pa res. Cena sploh ni pretirana (točne se zdaj pri najboljši volji ne spomnim).
Jaz jo bom sigurno še kupovala.

5/5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 sooncek

sooncek

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 127 posts

Posted 04 September 2010 - 12:34 PM

tale maska je tudi moja TOP maska, koža je po uporabi prijetno mehka in gladka, cena ni pretirana. Tudi jaz jo hranim v hladilniku da je dlje obstojna. Jaz jo uporabljan še dlje časa in sem jo že večkrat kupila. Super zadeva!


5/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users