Jump to content


Photo

Maska - DR. HAUSCHKA Cleansing Clay Mask


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: splošna ocena izdelka (0 member(s) have cast votes)

vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (prav dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 10 April 2008 - 11:22 AM

IPB Image

Cleansing Clay Mask
For all skin conditions, especially beneficial to oily or blemished skin

A deep cleansing and purifying mask treatment for all skin conditions. Absorbs excess oil and impurities as it soothes inflammation and reduces the appearance of blemishes.
Loess clay absorbs oil and impurities and stimulates circulation
Extracts of nasturtium and witch hazel calm inflammation, refine pores and reduce blemishes
Especially beneficial to skin that is oily and prone to blemishes
Encourages gentle, natural exfoliation in all skin conditions


to čistilno in popolnoma naravno masko za obraz sem kupila čisto naključno. dolgo časa sem uporabljala glinene maske od aubreya in sem si želela malo spremembe.
vsebuje glino, ki vpije nečistoče in pospeši prekrvitev kože, ter izvlečke kapucinke in virginskega nepozebnika, ki pomirjajo njeno vnetje, očistijo pore in omilijo videz madežev.
primerna je za vse tipe kože, razlike je samo v tem, da glede na tip kože prilagodiš čas delovanja. dobiš jo v posodici 90 g v prahu. zadošča že ena čajna žlička in malo vode, da nastane srednja gosta tekoča pasta (da ni pretekoča ali pa presuha) in naneseš na obraz. jaz sem jo pustila delovati dobrih 10 min. vonj ima tak zeliščno antiseptični. med spiranjem se čuti blagi piling, kar pripomore, da je koža potem gladka, čista, mehka in ne zateguje. pri tej maski mi je všeč, da imam občutek, da mi je očistila kožo. aubreyeve so preveč kremaste in nisem imela občutka, da koža po uporabi maske zadiha.

cena maske v sanolaborju je dobrih 18 eur.

ocena:5/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users