Jump to content


Photo

Krema\serum - ALVERDE Sensitivecreme jojoba


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (6 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (3 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  2. 4 (zelo dobro) (2 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [16.67%])

    Percentage of vote: 16.67%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 23 November 2007 - 06:23 PM

Hm, čudno da za to kremo še ni ocen ermm.gif

Ocena sestavin:
Kvalitetna krema, z AOK, mastna. Je sicer tudi malo K. Zelo všečna.

IPB Image

Krema ima novo embalažo, na kateri so z veseljem napisali, da je brez parfumov, potrjena z strani nemške zveze astmatikov, ponaša se tudi z BDIH certifikatom in Vegan znakom, da ne vsebuje sestavin živalskega izvora.


Kremo sama uporabljam le okoli oči, ker je zelo mastna. Kožo lepo nahrani, nanos ličil za oči ne otežuje, če počakaš kako minuto da se vpije. Embalaža je sicer malo štorasta (pokrovček je na navoj in ne na poklopec) in majhna, a se kreme zelo malo porabi.
V glavnem, zelo dobra krema, ki jo uporabljam že več let in je moja zvesta spremljevalka.

5/5
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#2 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 November 2007 - 08:13 PM

Brez pardona najboljša nočna krema zame za zimo. Imam zelo suho kožo in ponoči jo tale zadeva prav fino nahrani. Samo na tanko jo je treba dat pa je.
  • 0

#3 Pupa20

Pupa20

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 604 posts

Posted 08 December 2007 - 09:38 AM

Tole kremo sem skoraj eno leto uporabljala.V tem času so se mi vedno pojavlajali taki majhni mozoljčki in zelo me je srbela koža.Sem jo kar prenehala uporabljati,in sedaj je koža kot nova,nobenih mozoljev.Tak, da mi je ta krema mašila pore.Drugače pa je krema dobra,izsušene dele mi je lepo popravila. smile.gif
Embalaža je lepa,cena je tudi primerna.Ampak je jaz več nebom kupila zaradi mašenja por.
ocena:3
  • 0

#4 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 01 February 2008 - 10:39 PM

Ker imam občasne težave s kožo (nevro dermitis) in takrat res nevem kaj dat na kožo, sem si omislila to kremico, ki je bila super ocenjena. Imam mešano kožo in mi por ne maši. Kože mi ne draži in po uporabi me koža ne peče. Jaz nimam pripomb čez njo, moram pa pripomnit, da bi bila za vsakodnevno uporabo in za pod puder za mojo kožo absolutno preveč. Vseeno ji dodeljujem najvišjo oceno, ker izpolnjuje vse pogoje, ki sem jih pričakovala. Cena je izjemno nizka, skoraj smešna.

5/5
  • 0
Viens, reste ici!

#5 Pipi

Pipi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1092 posts

Posted 29 March 2008 - 12:02 AM

Krema je zelo zelo mastna in je nikakor ne uporabljam za obraz, temveč kdaj pa kdaj pred spanjem za okoli oči. Smrdi, ampak zjutraj je koža lepo ponegovana, čeprav se mi vsa ta "masnoća" nekako razleze še vse dol do ličnic, ampak ok...
Verjamem, da je za tiste z ekstremno suho kožo ali občutljivo kožo ta krema blagoslov. Jaz jo imam bolj tako za afnanje pred spanjem smile.gif

5/5
  • 0
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."

#6 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 23 May 2008 - 01:59 PM

Kremicje kar dolgo ležala v kopalnici in mi je bila ves ta čas naravnost obupna in je nisem uporabljala. Potem pa se mi je koža čez noč drastično poslabšala. Od vseh eksperimentov z raznimi kremami s kislinami in čistilnimi izdelki je moja koža (mešana) postala žeeeejna in se mi je lupila po nosu, bradi in čelu. Ko sem obupala nad vsemi izdelki sem našla tole kremico in ji zaradi super sestavin dala še eno priložnost. V enem tednu mi je kožo pomirila in spravila v kolikor toliko normalno stanje. Ta je bila lepo navlažena, suhi predeli so se pa sploh čisto pozdravili. Verjamem, da je nekaterim premastna in pretežka. Tudi meni je bila dokler se nisem z njo začela mazati res čisto čisto na tanko, potem mi je bila pa super. Je pa zanimivo, da jo nekateri uporabljajo kot kremo za okrog oči, mene pa na tem predelu rahlo peče. Cena nizka, embalaža všečna, vonja ni.

4/5

POZOR: To je ocena za staro različico. Sedaj so recepturo prenovili. Krema je bolj tekoča in ima že na 3. mestu alkohol.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users