Jump to content


Photo

kdo piše članke?


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#1 ica

ica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 148 posts
  • Interests:make up

Posted 01 November 2006 - 05:10 PM

Mene pa zanima, kdo je avtor člankov testi izdelka? Je to kakšna strokovna oseba, ki je sploh ima prakso z izbranim izdelkom ali lahko članke napiše kdorkoli? Ker o zadnjem (MAC Studi fix fluid) bi lahko rekli marsikaj...
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 01 November 2006 - 07:52 PM

A ni bila nekaj časa Nadi?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 November 2006 - 08:01 PM

Ica - si lahko malo bolj natančna, kaj te pravzaprav moti na splošno in pri dotični MAC oceni?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#4 ica

ica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 148 posts
  • Interests:make up

Posted 02 November 2006 - 04:11 PM

Vprašanje sem postavila že na začetku in ga ne mislim še enkrat.
  • 0

#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 November 2006 - 04:35 PM

Kakem začetku?
Še vedno pa imaš možnosto v ocenjevanju izdelkov odpreti novo temo in vanjo napisati svojo oceno tega izdelka.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 November 2006 - 04:38 PM

QUOTE(ica @ 1. 11. 2006 - 17:10)  

Ker o zadnjem (MAC Studi fix fluid) bi lahko rekli marsikaj...


Tudi jaz sem te vprašala kaj je narobe s tem člankom, vprašanje sem postavila in ga ne mislim še enkrat. Če želiš kompleten odgovor, moraš dobro zastavit vprašanje in zraven dodat razlago oz. kaj točno te moti. Sicer pa ne vem kakšen strokovnjak moraš bit, da napišeš v kakšni ovojnini je puder, koliko je prekriven in kakšen izgled daje.

S takim nadutim odnosom ne boš prišla daleč.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#7 ica

ica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 148 posts
  • Interests:make up

Posted 02 November 2006 - 05:33 PM

Poslušaj, deklica. Ne poznaš me, ne obsojaj me in poleg tega niti ne veš "koliko daleč sem že" in kakšni so moji cilji. Na tem forumu čas zapravljat in se z mladoletnicami pregovarjat je kot bob ob steno.
Sploh pa si preveč dovoliš, glede na tvoj nezaslužen položaj moderatorke, ker (oprosti milemu izrazu), o ličenju nimaš pojma.
  • 0

#8 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 November 2006 - 05:46 PM

Ok, zdej pa takole. Nimaš absolutno nobene pravice gledati zviška na ljudi, ne glede na tvoj status in ne glede na to, kam si ti 'prilezla' - me ne bi moglo manj brigat, kaj ti delaš v življenju in kakšni so tvoji cilji, to tudi v tej debati absolutno ni pomembno. V kolikor pa nameravaš še pisat na dotičnem forumu, boš morala malo umirit svoj prepotentni značaj in komunicirat na nekem spoštljivem nivoju. Tega ne bom več ponavljala, zato upam, da razumeš. Poleg tega ne vem od kot ti to, da te obsojam - to namreč počneš sama. Označila si me kot deklico in mladoletnico, nisem ne eno, ne drugo in ravno zato, ker me ne poznaš, bi bilo zelo primerno, če me ne obkladaš s takšnimi izrazi.

In kaj točno je tisto, kar sem naredila, ko sem si dovolila preveč? Tle bi tudi želela slišat odgovor. Aja, pa še nekaj - prvotna funkcija moderatorja je vzdrževanje reda na forumu, torej skrbeti za mir in urejenost. Nisem tle zato, da strokovno grajam ličenje uporabnic, zato ne vem, kakšno vezo ima, če se ne ličim kot profesionalka. Veš, predvsem zelo grdo je pa to, da v komunikaciji z ljudmi iz tebe kar sika nadutost, verjetno neupravičena - je na svetu ogromno ljudi, ki te prekašajo v marsikateri stvari. Imej to v mislih.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#9

  • Guests

Posted 03 November 2006 - 12:13 AM

Ica, pa kdo tebe sili da brskas po tem forumu? Vidim da ti je to ocitno muka, vsi posti so itak iz trte zviti, nobena ne napise nic pametnega, vse smo smrkave in mladoletne, pa se kaj bi se naslo.. Do vsega skupaj imas tak odnos ko da bi ti kdo noz na vrat nastavil in rekel: "Mars na lepa-si, pa mas da vse preberes."
Bejz dol s foruma ce ti kaj ni vsec. Tk ko lahko televizijo dol soltas lai prestavis program ce ti ni vsec oddaja, mas tut tu na voljo vec moznosti. Ce ne kaj drugega obstaja se kak drug forum, ki ti bo mgoce olj povseci in bo bolj zadostil tvojim "profesionalnim" potrebam.
Howk.
  • 0

#10 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 03 November 2006 - 07:37 AM

k da mladoletne pa nismo dost "pametne" za to da sploh lahko pišemo na forum in tud pokomentiramo make up oz. razpravljamo kšno debato ?? verymad.gif

sploh pa nevem, zakaj bi ti bla starost tko pomembna, ti si gotov starejš od mene, pa pišeš vlik bl neumesne poste in se ne držiš pravil tongue.gif , kokr recmo jz ane ...k sm mlajš biggrin.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#11 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 November 2006 - 07:54 AM

Ne se prepirat. Ko bom bla huda.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#12 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 03 November 2006 - 08:17 AM

sej ta tema je lih lepo ustvarjena za izlivanje svojih čustev in občutij, smo pa v temi slike vaših make upov prbližn utihnle laugh.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#13 Darla

Darla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 443 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 03 November 2006 - 03:38 PM

QUOTE(sonchika @ 3. 11. 2006 - 7:54)  

Ne se prepirat. Ko bom bla huda.


Sonchek, ti si tok ... smešna!!! laugh.gif

Kar se pa tiče avtorice teme ... daj ti gor slikce svojega profesionalnega mejkapa, da se bomo me, uboge kmečke mladoletnice iz najbolj zahojenih ruralnih predelov naše male deželice, lahko učile od vas, o veličanstvo vseh vizažistk, in ne bomo več hodile okrog kot maškare. Mogoče bomo potem vse (z Dilemo na čelu biggrin.gif ) spregledale kot Esmeralda in te častile do konca svojih dni.

  • 0

#14 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 November 2006 - 04:28 PM

Punce - inaf iz inaf, aj sej!! Pozabite zdej to, škoda časa in energije.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#15 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 05 November 2006 - 12:10 AM

Men se pa zdi da tko dilema kot ica nista prav lepega posta napisala ena drugi.Jz sm dojela,da hoče ica povedat,da pač ma najbrž ta k piše članke nestrokovne in po njenem neprave komentarje na izdelek,zato ji je blo smešn,da še 1krat sprašujemo kaj je misnla uprašat,dilemi pa 'smešn' to,da ni nobenega uprašanja ki bi se glasil-mene zanima naslednja stvar,zato pa zato pa zato.Men se zdi pa čist fajn,da pove bolj na šarf oz. me ne moti pač. O Mu pač ve povedat več in je komentirala in podala mnenje o naših nestrokovnih mu ... ampak ok,sj brez veze,da se opravičujemo v stilu-nismo vse strokovnjakinje-sj ona to očitno vid,me pa tud vemo da nismo strokovnjakinje,ne? ... če je pa nm nš Mu ok,je tko vse ok.
Na vsako akcijo,reakcijo? blink.gif Brez veze-
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#16 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 05 November 2006 - 12:25 AM

OT: jaz se taak namučim vedno, ko berem tvoje poste rea. si res tipična ljubljančanka tongue.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#17 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 05 November 2006 - 12:58 AM

dojela, blo, misnla, nm, nš Misliš te besede? blink.gif Men se ne zdijo vse tipično ljubljanske-velik jih reče dojela,misnla.Najbrž te je zmotu nm,nš,blo? tongue.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#18 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 05 November 2006 - 10:29 AM

ker post rea noo laugh.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#19 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 05 November 2006 - 11:56 AM

ja pa kaj hudiča vaju moti,jz res ne vem kaj se vpičte v neki za brez veze?!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#20 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 05 November 2006 - 12:05 PM

sploh me nč ne mot, sam tak smešn opost si napisala laugh.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users