Jump to content


Photo

smotano


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Barbii

Barbii

    sramežljivec

  • Člani
  • 37 posts

Posted 11 June 2006 - 08:12 PM

Tam več ne morm pisat kr je tema zaklenjena. Sam bi pa rekla vsem, ki ste mi pisale tam, razn pač osebi, ki mi je dala link, kjer je že napisano o Arizoni. Zmotla sem se pač naslov, izpustila sem črko se opravičujem. Glede tega kako pa bi naj naslovila temo pa je čist moja stvar, saj se ni šlo samo o trenIrkah ampak o tem kaj mi priporočate in nevem zakaj nisem dobla niti enga pametnega odgovora, razn linka? Če vam ni za brat pa se vam zdi bedno, potem ne berite ok ?
  • 0

#2 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 June 2006 - 08:27 PM

Ljubica, stvar je taka da je nesmiselno odpirat 10 tem za eno in isto vprašanje. Neka preglednost na forumu vendarle mora biti. Je res tako težko uporabit iskalnik in poiskat če je na forumu že odprta podobna tema? Saj bi ti v tisti temi tudi odgovorile. ;) Pa morda bi že v njej našla kakšne pametne odgovore. ;) Ampak glede na tvoje prejšnje poste verjetno ne veš kje je iskalnik... No poglej zgoraj (v roza okviru napisano z belimi črkami) je en link, na katerem piše: Iskanje. Klikni nanj in vrglo te bo na en obrazec, ki ga samo izpolniš in samo ti bo poiskalo željene teme. ;) Po šlo?
Glede naslova pa je tako, da ga je če se že slučajno zatipkaš ena zelo uporabna tipka, ki se ji reče spremeni. Če pritisneš na njo lahko spremeniš svojo napako. ;)
In da je nek red na forumu se posamezne teme pišejo v predel foruma ki je temu namenjen. Ta pritožba bi po mojem subjektivnem mnenju bolj kot ne sodila v skupem tematski sklop, ki je na forumu označen z Pritožbe in pohvale in ne med Vsi o vsem. ;)


LP.

Pa prijetno pisanje še naprej. biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#3 Barbii

Barbii

    sramežljivec

  • Člani
  • 37 posts

Posted 11 June 2006 - 08:41 PM

Da, s tem se strinjam, da je brezveze odpirat 10 tem za eno vprašanje, sam sem v bistvu ta forum začela komaj uporabljat in nisem bila pozorna na to, kje je tema že odprta in ali se lahko spremeni naslov teme. Tako, da se opravičujem. Glede na to, kam bi naj tale pritožba spadala pa bi to rekla: Vsi o vsem pomeni, da lahko razglabljam o čist vsem ne in tudi če to napišem se mi zdi, da nisem v temo brcnila;)

lp
  • 0

#4 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 June 2006 - 08:44 PM

No, saj te razumem. Saj sem napisala, da je tisto samo moje subjektivno mnenje. ;) Saj se boš počasi naučila. ;)
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users