Jump to content


Photo

Mnenje


  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#1 beba

beba

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 112 posts
  • Location:ljubljana

Posted 14 November 2005 - 12:17 PM

sj ne rečem da je zdej pa ceu forum neuporaben.
Normaln da se najdejo zanimive teme... sm se mi pa zdi da je premal debate.
teme so že odprte.... pa tud ene dva dobra odgovora se najdeta.... ostalo so pa več al manj razni kratki komentarji ki jih rad bereš sam takrat ko res nimaš kej druzga počet in ne iz zanimivosti.
se mi zdi da manjka izvirnih ljudi tuki gor. priznam da tudi jaz ne sodim v to skupino..... laugh.gif je pa res da se zato raje zatekam na druge forume kjer debata bolje teče..... v takih forumih je tud lažje sodelovat. tako da sem pridem samo še mal uč vrčt če je kej novga... pa ti šment... zmeraj naletim na ene in iste teme ki so na površju.
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 November 2005 - 12:56 PM

O tem sem že jaz nekaj časa nazaj jamrala. Ampak vedno pa najdem kakšno temo, ki je zanimiva.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 November 2005 - 03:07 PM

Sej je bilo tle gor nekaj zelo dobrih tem, kjer se je na široko pisalo ... recimo o pomenu prijateljstva, razne dileme okoli splava, religije in podobno ...

Sicer so okusi, prav tako kot ljudje, zelo različni ... vendar pa je tale forum eden mojih najljubših, verjetno ravno zaradi zelo sproščenega vzdušja, ki vlada tle gor.

Forum splošno gledano nima tako veliko rednih sodelujočih, zato tudi ni takšnega števila zanimivih tem, kjer bi se razvile dobre debate ... je pa vzdušje tle gor zelo prijateljsko, sama imam občutek, da se med sabo kar nekako poznamo.

So forumi, kjer imam občutek, da je treba pazit na vsako besedo in tale vsekakor ni eden izmed njih. Moram reči, da ste mi ženske (in fantiči wink.gif biggrin.gif ) tle gor že dostikrat pomagali z odgovori na moja vprašanja, pa tudi nasmejete me redno.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 November 2005 - 03:15 PM

QUOTE(DiLeMa)

So forumi, kjer imam občutek, da je treba pazit na vsako besedo in tale vsekakor ni eden izmed njih. Moram reči, da ste mi ženske (in fantiči wink.gif biggrin.gif ) tle gor že dostikrat pomagali z odgovori na moja vprašanja, pa tudi nasmejete me redno.

S temle se pa strinjam. Ne maram takih forumov, kjer ti potem vse mečejo pred nos in se vtikajo v vsako besedo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 14 November 2005 - 04:47 PM

ej men se pa tok to ne zdi res!!!!!
sm na večih forumih prjavljena(ne samo lepotnih) in mi ja tooook zloooo hud,da res ni!
Prou domač je,filing mam da se mamo 'radi' mislm sj se smešn sliš,sam jz fullt ko čutm.Ubistvu tko kt je dilema rekla,da se 'poznamo' in res mi je to bl ušeč kokr nekje k je rednih uporabnikov 200 in se vsi med sabo sploh ne 'poznajo' pozabjo kdo je že ''karikiram'' ''medvedek'' ''lizika'',''sneglujčica''....tko pa kle točn vemo kdo je kdo!!!!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#6 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 14 November 2005 - 05:03 PM

QUOTE(rea)

Prou domač je,filing mam da se mamo 'radi' mislm sj se smešn sliš,sam jz fullt ko čutm.Ubistvu tko kt je dilema rekla,da se 'poznamo'

a nede, prou z'lo luštn se mamo... wink.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#7 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 November 2005 - 12:41 AM

.

Če bi mi bil forum beden in nezanimiv, se zagotovo ne bi vračala nanj. Mi je kar nekako prirasel k srcu - sam forum in predvsem sodelujoči. Na, sem se kar malo raznežila, hehe.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#8 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 21 December 2005 - 03:38 PM

kaj je to aim?!?!?damjan!!! mi piše kle zraven maila pa to!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#9 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 December 2005 - 07:53 PM

Neki takega kot MSN, se mi zdi.
  • 0

#10 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 21 December 2005 - 10:57 PM

[quote=rea]kaj je to aim
Če tko pogledaš .... dost hecno, ker to si ti sama tja not vpisala biggrin.gif:D
  • 0

#11 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 December 2005 - 01:59 AM

[quote=sajk][quote=rea]kaj je to aim
Če tko pogledaš .... dost hecno, ker to si ti sama tja not vpisala biggrin.gif:D[/quote]
Jaz bom crknila. IPB ImageIPB ImageIPB ImageIPB ImageIPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#12 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 December 2005 - 10:52 AM

QUOTE(Jenna)

Jaz bom crknila. IPB ImageIPB ImageIPB ImageIPB ImageIPB Image


Ja, js tudi umiram!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Rea ... sem brez besed! biggrin.gif wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#13 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 22 December 2005 - 11:00 AM

laugh.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#14 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 22 December 2005 - 11:24 AM

IPB Image Rea LOOOOOOL IPB Image
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#15 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 22 December 2005 - 12:56 PM

jah....kako vas jaz zabavam biggrin.gif ampak!!! :!:
jaz se še vedno ne vem kaj je to aim in sploh ne vem da bi to tja not vpisala laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#16 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 22 December 2005 - 01:42 PM

Pejt pod profil pa poglej kaj maš napisan biggrin.gif Pa zbriš biggrin.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#17 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 10 January 2006 - 12:13 PM

Kar me na te forumu moti, je to, da se debata velikokrat zelo hitro oddalji od glavne teme, in pol je treba čez vse nekajbesedne komentarje in čvekanje par oseb med sabo, če hočeš prit do kakšne uporabne informacije.
Skratka, offtopic - tega je tu za mene malo preveč, tk da sm vse redkeje tu. wink.gif
  • 0

#18 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 10 January 2006 - 12:15 PM

M se popolnoma strinjam s tabo. Pogledaš naslov, čvekanje pa popolnoma o čem drugem. Brezveze. Za take stvari obstajajo klepetalnice.
  • 0

#19 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 January 2006 - 12:18 PM

Ja, sej vas razumem dečve ... smo verjetno najbolj za te off topice krive tiste, ki smo tle že dlje časa in se že kr pošteno poznamo med sabo ... potem pa rade kej vmes še počvekamo in se pohecamo, pa pri tem ne pomislimo, da to koga moti.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#20 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 10 January 2006 - 12:25 PM

ja sej, nakonc bojo vse stran zbežale, pa nas bo na forumu ostal samo še zvestih 10 in bomo mele svoj klepetalni krožek biggrin.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users