Jump to content


Photo

Predlog za Spletni Forum


  • Please log in to reply
347 replies to this topic

#41 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 24 January 2006 - 10:41 PM

QUOTE(DiLeMa)
Now I feel much better! IPB Image

dvomim... tvoja obsedenost je neozdravljiva - vsaj dokler boš imela lase na glavi IPB Image
  • 0
Posted Image

#42 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 January 2006 - 10:42 PM

Ja no, to je res ... sej pol ko bom plešasta, bom iznašla pa 150 načinov poliranja pleše al pa kej podobnega. IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#43 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 January 2006 - 02:09 AM

Sam jz pa dilemo čist zastopm-men je ni čez zapravljanje dnarja za lasno kozmetiko ... doma mam čez 10 balzamov, k se ne sperejo, 3 maske za lase , 5 šamponov,4 serume za lase, par sprejev za sijaj in in in in ta tedn grem v dm-a po..... biggrin.gif
men je to čist hudo!!! biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#44 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 07 February 2006 - 10:30 AM

priporočam, da v temi sestavine ali pa kje drugje Sonchika odpre novo temo: kreme in toniki za mešano/mastno kožo. Vsebuje naj tudi kaj proti mazoljem drugače se bo tudi to ponavljalo... Naštete naj bodo vse primerne in potem naj temo zaklenejo.

sori, ampak mal mi gre že na živce ko se na vsake 2 tedna pojavlja nova tema z vedno enim in istim...

uf,... pa sm povedala laugh.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#45 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 07 February 2006 - 11:47 AM

Ni slaba ideja. Tako se mi zdi, da se samo še ponavljam.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#46 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 15 February 2006 - 02:19 PM

[quote=¤PunChkA¤]NEEE TAK JE VEČ KOT SUPER !!!

Se pridružim!
  • 0

#47 RaZ00rka

RaZ00rka

    sramežljivec

  • Člani
  • 45 posts

Posted 01 March 2006 - 12:36 AM

Kaj pa če mel eno temo, sam tko... za boljšo volo... Pa d bi gor pisale kšne dobre vice, pa kšne smešne slikce pa tko... smile.gif Kr tga nism še zasledila, pa bi blo mogoče dobro, da bi se mau več smejal biggrin.gif Sej takih stvari je itak ful wink.gif
  • 0
born to be wild...

#48 HENTAI

HENTAI

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 124 posts

Posted 01 March 2006 - 08:12 AM

Na forumu VSI O VSEM imaš kar nekaj rubrik:
- dobri vici
- dobre slike
- povezave


poglej in se nasmej!!!
  • 0
I never hated a man enough to give him his diamonds back. - Zsa Zsa Gabor

#49 RaZ00rka

RaZ00rka

    sramežljivec

  • Člani
  • 45 posts

Posted 01 March 2006 - 02:19 PM

QUOTE(HENTAI)
Na forumu VSI O VSEM imaš kar nekaj rubrik:
- dobri vici
- dobre slike
- povezave


poglej in se nasmej!!!


hvala biggrin.gif
  • 0
born to be wild...

#50 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 10 August 2006 - 03:28 PM

Imam predlog.

kaj ce bi zdruzili npr. "moja soba","obnovitev moje sobe","rastlinske roze" (samo primer navajam) v temo: "Moj dom" ali nekaj takega.(ni nujno da se tako imenuje ampak da je nekaj v tej smeri)
  • 0

#51 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 August 2006 - 04:46 PM

Predlog od luminelle se mi sploh ne zdi slab. biggrin.gif
  • 0

#52 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 August 2006 - 05:55 PM

.
Jaz pa sem še skos mnenja, da bi bil forum v kakšni drugi barvi (npr. sinje modra) precej lepši. biggrin.gif Ta oranžna mi je prav grda. IPB Image



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#53 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 10 August 2006 - 08:53 PM

QUOTE(Kalypso)
Predlog od luminelle se mi sploh ne zdi slab. biggrin.gif


Ze imam eno navijacico:)

Jenna,kaj pa ce bi dali 4-5 razlicnih barv za forum,da si sami izberemo kaksno barvo bi meli? biggrin.gif
  • 0

#54 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 August 2006 - 09:09 PM

QUOTE(luminelle)
Jenna,kaj pa ce bi dali 4-5 razlicnih barv za forum,da si sami izberemo kaksno barvo bi meli? biggrin.gif

Ne, modra mora biti! IPB Image

Šalo na stran, dobra ideja - podpiram! biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#55 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 10 August 2006 - 10:01 PM

[size=9]oh grooza, modr je že tekaški forum, a zdej bo še tole? Neeeee. NE! biggrin.gif
(hecam se, sam tkle mi je res všeč oranžn. Naj bo pol rumen
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#56 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 August 2006 - 10:51 PM

.
Naj bo res na voljo par farb, pa si naj v nastavitvah vsak naštima tisto farbo, ki mu paše. Mene srce boli, da moram to ogabno oranžno gledat. biggrin.gif



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#57 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 August 2006 - 10:52 PM

Meni je pa super ta farba, taka nežna in nevsiljiva.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#58 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 August 2006 - 10:55 PM

.
Ja pa kak vam je lahko všeč no?! Meni je pa taka grda in glih obratno: vsiljiva..... ne morem si pomagat. biggrin.gif



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#59 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 August 2006 - 10:55 PM

To je zato, ker si čudna.

Ampak res.

biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#60

  • Guests

Posted 10 August 2006 - 10:56 PM

Jaz sem se tudi navadila na to barvo. Drugi forumi me prav zaradi čudaških odtenkov odbijajo, ta mi je pa res domač postal (no, verjetno bolj zaradi super forumašic in forumovcev, kot zaradi barve, pa vendar biggrin.gif ).
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users