Jump to content


Photo

Pripombe


  • Please log in to reply
988 replies to this topic

#41 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 September 2006 - 06:02 PM

hehe

dobro opazujete, pa upam, da to ni pripomba, ker se res fejst trudimo smile.gif

Nadi
  • 0

#42 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 September 2006 - 06:10 PM

Ne, ne. To je pohvala biggrin.gif .
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#43 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 23 September 2006 - 08:34 PM

Še komu forum odpira ful počasi? Meni se to dogaja odkar je bil "naložen" nov forum in res samo na tem, drugod ne... Bedno no...
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#44 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 23 September 2006 - 09:13 PM

QUOTE(crna @ 23. 9. 2006 - 21:34) View Post

Še komu forum odpira ful počasi? Meni se to dogaja odkar je bil "naložen" nov forum in res samo na tem, drugod ne... Bedno no...



Jaaaaaaaaa!!! verymad.gif Popizdujem že od jutra poleg, ker nucam za en post 5 minut down.gif
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#45 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 September 2006 - 10:17 PM

Sej je že blo napisano, da za to ni kriv novi forum, ampak reklamna sporočila nekaj štekajo ... upam, da bo kmalu urejeno, trenutno sicer forum deluje z normalno hitrostjo in upam, da ne bo več upočasnjevanja.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#46 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 24 September 2006 - 06:58 AM

Ok, pol. Sprva sem se malo ustrašila, da je (spet) kaj narobe s škatlo.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#47 Darla

Darla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 443 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 25 September 2006 - 05:48 PM

Jaz imam tud eno vprašanje/pripombo/whatever ... namreč, preden je forum doživel "extreme makeover" se je dalo najti vse objave določenega uporabnika (pač si šel v profil in je blo to tam, en klik stran), zdej pa, ne vem al sem jst totalno čorava, ampak sploh ne najdem več te možnosti blink.gif a to sploh še obstaja al je ukinjeno? cry.gif
  • 0

#48 Damjan

Damjan

    gobezdalo

  • Root Admin
  • PipPip
  • 679 posts

Posted 25 September 2006 - 05:52 PM

QUOTE(Darla @ 25. 9. 2006 - 18:48) View Post

Jaz imam tud eno vprašanje/pripombo/whatever ... namreč, preden je forum doživel "extreme makeover" se je dalo najti vse objave določenega uporabnika (pač si šel v profil in je blo to tam, en klik stran), zdej pa, ne vem al sem jst totalno čorava, ampak sploh ne najdem več te možnosti blink.gif a to sploh še obstaja al je ukinjeno? cry.gif


Pogled v tvoj profil: klik
Klikneš na nick, that's it.

lp
damjan

  • 0

#49 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 25 September 2006 - 09:10 PM

QUOTE(Darla @ 25. 9. 2006 - 18:48) View Post

(pač si šel v profil in je blo to tam, en klik stran), zdej pa, ne vem al sem jst totalno čorava, ampak sploh ne najdem več te možnosti blink.gif :

Verjetno, ker sedaj je isto - greš v profil in je en klik stran. OK, dva, ker moraš izbrati iz "Možnosti profila" pač "Najdi vse objave člana". To je zato, ker imaš pač dodatne možnosti ... v taistem meniju lahko poiščeš tudi vse teme ki jih je določeni član začel, lahko ga ignoriraš če ti najeda, ali pa dodaš v svoj imenik ... in je potem "pri roki" ko mu pišeš zasebno sporočilo.

Ampak klik ali dva, nima veze, je na pladnju takorekoč.
  • 0

#50 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 25 September 2006 - 09:29 PM

ej, js pa ne najdem, kje se označm kot nevidna, prej sm se šla prov odjavt in sm se spet prjavla in je pisal samo ime, geslo in GO. nobene druge opcije. potem sm še mal po profilu šarla in tut nč. navodila?
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#51 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 25 September 2006 - 10:15 PM

QUOTE(pinga @ 25. 9. 2006 - 22:29) View Post

je pisal samo ime, geslo in GO. nobene druge opcije.

Te "druge opcije" dobiš ko na oni prijavni strani kjer imaš samo polji za uporabniško ime in geslo + GO ... klikneš zgoraj na povezavo Prijava ... in imaš.

  • 0

#52 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 26 September 2006 - 07:31 AM

jst sem se za določene teme prijavila, da mi pošlje na mail sporočilo takoj ko je kakšna nova objava, ker sem tko imela tud včasih in je blo kul. Sam je bla tam takšna varianta, da dokler nisem prišla naslednjič gor pogledat nove objave, da nisem dobila sporočil o eventuelnih 30-ih postih, ki so bili vsi v tej temi novi (od mojega zadnjega obiska), zdej mi pa to dela... in me ful mot... k mam tolk mailov, da je kr groza, pol pa sam brišem in cajt zgublam. Sam tist, da mi pošlje pa nek "dnevni izpis" mi je pa mipa ni tolk kul... ker pol šele naslednji dan (predvidvam) dobim obvestilo, da je nov odgovor/odgovori na temo.
hmm.gif

  • 0
Posted Image

#53 Damjan

Damjan

    gobezdalo

  • Root Admin
  • PipPip
  • 679 posts

Posted 26 September 2006 - 07:36 AM

QUOTE(Tanjci @ 26. 9. 2006 - 8:31) View Post

jst sem se za določene teme prijavila, da mi pošlje na mail sporočilo takoj ko je kakšna nova objava, ker sem tko imela tud včasih in je blo kul. Sam je bla tam takšna varianta, da dokler nisem prišla naslednjič gor pogledat nove objave, da nisem dobila sporočil o eventuelnih 30-ih postih, ki so bili vsi v tej temi novi (od mojega zadnjega obiska), zdej mi pa to dela... in me ful mot... k mam tolk mailov, da je kr groza, pol pa sam brišem in cajt zgublam. Sam tist, da mi pošlje pa nek "dnevni izpis" mi je pa mipa ni tolk kul... ker pol šele naslednji dan (predvidvam) dobim obvestilo, da je nov odgovor/odgovori na temo.
hmm.gif



oops.gif

  • 0

#54 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 26 September 2006 - 12:01 PM

Men pa gre noro na živce Alplesova reklama, ker mi vedno zakrije 1/4 ekrana in potem nič ne vidm... Pa še dolg moram čakat, da izgine... Matr sm jezna verymad.gif verymad.gif verymad.gif verymad.gif
  • 0

#55 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 September 2006 - 12:02 PM

Enako.
Zdaj pa čim večkrat kliknite nanjo, tako da bodo čimveč plačali. twisted.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#56 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 26 September 2006 - 01:31 PM

sej drugač se jo da zapret. v desnem zgornjem kotu je tak čist nevidn X. pa še kr je treba centrirat, da se rokca pokaže.
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#57 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 September 2006 - 03:27 PM

Zdaj je na srečo rešeno. Meni se je tisto okno odprlo prav vsakič, ko sem odprla kakšno strana na forumu.
Ponavadi so te reklame manj nadležne in se odprejo samo enkrat. Ko jo zapreš, je mir.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#58 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 27 September 2006 - 06:48 AM

Damjan, Sajk.... a bosta enkrat uno preprogramirala? zanimivo, da ni se nobena nic rekla huh.gif
  • 0
Posted Image

#59 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 27 September 2006 - 10:14 AM

QUOTE(Tanjci @ 27. 9. 2006 - 7:48) View Post

Damjan, Sajk.... a bosta enkrat uno preprogramirala? zanimivo, da ni se nobena nic rekla huh.gif


Ja valjda, preprogramirala laugh.gif Zelo verjetno ... in tudi če kako rata, na novo ob naslednjem popravku foruma (ti so pa pogosti). Bolj verjetno je "feature request" vkolikor se izkaže, da je res ovira in da ni problem nastavitev twisted.gif
  • 0

#60 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23491 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 27 September 2006 - 11:53 AM

OJ

zdaj sem pa ravno toliko si časa vzela, da sem vsaj pogledala kako celotna nova podoba stoji in imam eno malo majceno pripombico.

Ko se forumi odprejo in si pač izbereš določen forum, so na desni strani "podatki o zadnji objavi". V tem stolpcu piše (v vsaki temi posebej) na dnu: avtor : xy član

Moja pripomba je naslednja: Če kliknem na xy člana dobim podatke te osebe - vse lepo in prav!!

Če pa pritisnem na avtor pa mi pokaže post, ki ga je xy oseba napisala .... a bi se dalo to besedico spremenit v "objava" ali kaj podobnega, ker sem smatrala, da bom v obeh primerih dobila enak rezultat (podatke o avtorju oz. profil xy osebe)

No samo toliko, če je še kdo to opazil in če je še komu bilo dvoumno.

LP

Kami

PS: upam, da je razumljivo napisano kaj sem želela povedat, ker sem pisala "na pamet"
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users