Jump to content


Photo

Vprašanja, Ki Se Porajajo V Vaših Firbčnih Beticah


  • Please log in to reply
100 replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 August 2006 - 05:24 PM

Torej opažam, da se v ocenah izdelkov pojavljajo razni off topici, čeprav je bilo večkrat povedano, da so te teme namenjene samo in zgolj ocenam posameznih izdelkov ... zakaj imam filing, da skos govorim sama sebi? biggrin.gif In ker se mi res ne da tle cele dneve dežurat in brisat te zablodele poste prestopniških ali delikventnih (kar vam bolj paše) forumašev, bom v vsakem sklopu odprla tole temo, kamor lahko sproti postavljate vprašanje, ki se vam porodijo ob branju ocen izdelkov.

Ne težim vam zato, ker me to rajca. Ne težim vam zato, ker sem control freak. Vsekakor ne težim zato, ker sem hudobna. In še manj zato, ker bi me to zabavalo. Težim zato, ker drugače tle ne bo nobenega reda in bo čez 14 dni takšna zmešnjava, da bo vse skupaj popolnoma nepregledno. Torej še enkrat - prosim, če v posamezne ocene izdelkov ne pišete off topicov, kakšnih koli neumestnih komentarjev, vprašanj in podobnega, ampak se za takšne zadeve sproti poslužujte te teme.

Vaša s šibo mahajoča in z bičem tleskajoča moderatorka DiLeMa.

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 August 2006 - 05:49 PM

V oceni Essence odstranjevalca za nothe sem pri ocenah pozabila dodati enko oops.gif
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#3 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 August 2006 - 05:50 PM

Sem že pred 5 minutami popravila! biggrin.gif wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#4 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 22 September 2006 - 03:41 PM



Ful je hecn naslov tega podforuma - Ličenje nohtov. Zakaj ne bi blo - Nega rok in nohtov ? biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 September 2006 - 03:42 PM

Ohh my god, kok smo pikolovski. blink.gif tongue.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#6 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 22 September 2006 - 03:45 PM


Oki .. bom pridna. Ta naslov je zakon. smile.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#7 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 27 September 2006 - 09:09 AM

vem, da ne spada čist sem, ampak men se obupno cepjo nohti. kaj naj nardim? zarad česa pride do tega? pa v ker podforum to spada?
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#8 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 September 2006 - 01:18 PM

QUOTE(pinga @ 27. 9. 2006 - 10:09) View Post

vem, da ne spada čist sem, ampak men se obupno cepjo nohti. kaj naj nardim? zarad česa pride do tega? pa v ker podforum to spada?

Takšno vprašanje lahko tudi postaviš v Nego telesa.

Drugače pa probaj s tem... meni je izredno pomagal: http://www2.lepa-si....?showtopic=5571 wink.gif



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#9 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 27 September 2006 - 07:38 PM

thx za info. ker sm pennyless lobster, me zanima, kako je pa kej dikla, k je mal cenejša? laugh.gif
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#10 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 29 September 2006 - 04:45 PM

IPB Image

kaj ve slučajno katera kaj je namen tega laka? oops.gif kaj je to nadlak, podlak?
na embalaži piše, da spolira povrhnjico in utrdi noht. verjetno je podlak, ne? samo me je zavedlo, da piše manicure gor in da je to pač namenjeno za nevemkaj. oops.gif

  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#11 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 September 2006 - 05:00 PM

pinga,
Dikla je tudi precej dobra. Je tudi ocenjena. Sčekiraj.


sade,
predpostavljam, da gre za podlak.



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#12 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 29 September 2006 - 06:36 PM

hvala, po mojem tudi hmm.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#13 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 September 2006 - 07:16 PM


Ja, ker spoliral in utrdil bi noht malo težko čez več plasti laka. :=)
Sem praktično prepričana, da gre za podlak. :=)


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#14 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 01 October 2006 - 11:34 AM

Ima mogoče katera izkušnje z Givenchy laki (obstojnost, mazljivost, cena)???
  • 0

#15 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 23 October 2006 - 06:10 PM

A se essie lake da dobiti samo na internetu??
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#16 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 October 2006 - 08:19 PM

QUOTE(Parvinder @ 23. 10. 2006 - 19:10) View Post

A se essie lake da dobiti samo na internetu??

Ja! smile.gif




  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#17 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 24 November 2006 - 07:09 PM


IPB Image

Kje se te lake dobi?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#18 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 November 2006 - 07:14 PM

Muller.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#19 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 24 November 2006 - 07:16 PM


Fala :=)
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#20 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 01 December 2006 - 10:53 PM


Zakaj hudica je anketa " Deline odstranjevalec laka za nohte " pod "Ostalo ocenjevanje" narejeno?
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users