Jump to content


Photo

Kaj ste to noč sanjali?


  • Please log in to reply
1724 replies to this topic

#1 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 16 January 2006 - 05:43 PM

Evo, kar začnite. Jaz sem do sedaj že pozabla, napišem naslednjič wink.gif
  • 0

#2 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 16 January 2006 - 05:51 PM

Danes sem sanjala, da sem na aerobiki imela pauzo in sem vmes jedla marmelado in na sintisajzerju čvekala z lubijem prek msn-ja ... IPB Image in zunaj je deževalo biggrin.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#3 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25255 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 16 January 2006 - 05:58 PM

o enem lusnem majhnem mucku =)
  • 0

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 January 2006 - 06:40 PM

QUOTE(URŠKA)
da sem na aerobiki imela pauzo in sem vmes jedla marmelado in na sintisajzerju čvekala z lubijem prek msn-ja


LOL biggrin.gif biggrin.gif Jaz sem imela pa danes ful čudne sanje in takoj ko sem se zbudila sem si rekla, da si jih morm zapomnit ... pa sem jih čez dobesedno dve minuti že pozabla. Ful čudno! biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#5 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 January 2006 - 06:45 PM

Zadne čase imam take čudne sanje, da hvalabogu, da jih takoj pozabm.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#6 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45398 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 January 2006 - 07:15 PM

Sanj se navadno ne spomnim - isto je bilo danes.
  • 0

#7 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 17 January 2006 - 12:21 AM

Za danes se ne spomnim.....sem pa včeraj imela ene sfrkane sanje.
Bila sem v bolnici (babica je res bila pred kratkim), zdrava in nič mi ni falilo, ma so mi rekli da me bojo imela na opazovanju blink.gif . Zraven moje postelje je tekla voda kar iz zidu, potem sem imela nekaj prijateljev na obisku (takoj ko sem prišla na oddelek), kar naenkrat sem se znašla doma, ker sem prišla iskat ene stvari za s sabo, nakar me je klical sodelavec, da rabi v soboto prosto in naj ga zamenjam (to me je res vprašal) - govoril pa je z očetom. Ravno sem ga klicala nazaj....sem se zbudila ermm.gif
  • 0

#8 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 17 January 2006 - 06:06 AM

pakirala sem, ker naj bi s fantom odpotovala na dopust... baje nekam v Nemčijo laugh.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#9 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 January 2006 - 11:36 AM

Danes sem mela pa taaak fajn sanje! oops.gif Spoznala sm enga tak fajn dečka biggrin.gif visokega in postavnega, fuuul hudega skejt frika, kao spoznala sva se na nekem koncertu al neki ... ka jst vem. Vem samo, da so ble sanje res ful žive, ker ga imam še zdle pred očmi ... njegov obraz in vse. IPB Image Uglavnem ful smo se fino mel pa na konc mi je reku za telefonsko ... mislim, take čist realne sanje v bistvu, nič NLP-jev, time travelling in podobno. biggrin.gif Pa še vmes sm kebab jedla pa enga ful tečnega kolega je mel.

Matr sm čudna ej. IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#10 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 17 January 2006 - 12:07 PM

QUOTE(DiLeMa)
Danes sem mela pa taaak fajn sanje! oops.gif Spoznala sm enga tak fajn dečka biggrin.gif visokega in postavnega, fuuul hudega skejt frika, kao spoznala sva se na nekem koncertu al neki ... ka jst vem. Vem samo, da so ble sanje res ful žive, ker ga imam še zdle pred očmi ... njegov obraz in vse. IPB Image Uglavnem ful smo se fino mel pa na konc mi je reku za telefonsko ... mislim, take čist realne sanje v bistvu, nič NLP-jev, time travelling in podobno. biggrin.gif Pa še vmes sm kebab jedla pa enga ful tečnega kolega je mel.

Matr sm čudna ej. IPB Image

biggrin.gif biggrin.gif
jz sm pa mela mal utesnjene sanje-sanjala sm da so preganjali pocestne muce in da jim niso hoteli odstopit hotela,kjer bi lahko te mucice pančkale rolleyes.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#11 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 January 2006 - 02:17 PM

Jao...sspet se ne spomnim... oops.gif Ampak vsako noč nekaj sanjam!
  • 0
Viens, reste ici!

#12 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 17 January 2006 - 04:01 PM

Hehe...zadnič sem sanjala, da sem z mišotom z bara doživela brodolom, nič resnega v bistvu laugh.gif ....mi je pa ful nerodno, ker so ble totalno krute sanje, nikoli si nebi mislila, da bom sanjala kaj takega.
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#13 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 17 January 2006 - 04:36 PM

Premetavala sem se kot riba drugace sem pa zadnji teden samo lubija sanjala in bilo je zeloooo zeloooo fajn twisted.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#14 bubyka

bubyka

    sramežljivec

  • Člani
  • 55 posts
  • Location:nad oblaki
  • Interests:vse in še več

Posted 17 January 2006 - 05:51 PM

Sanjala sem hčerko od mene in mojga lubija...pa je še nimava biggrin.gif ampak je bila pa luškana...Mogoče zato, ker mi "tetka" zamuja??! blink.gif
  • 0
Pot, ki se vzepnja in spušča je ena in ista.

#15 mandy*

mandy*

    sramežljivec

  • Člani
  • 44 posts
  • Location:nikjer

Posted 17 January 2006 - 08:48 PM

To noč sem pa (za izjemo) imela fulllllll lepe sanje. smile.gif Na žalost se jih v večini več ne spomnem, vem samo, da sem takrat obžalovala, ker sem se zbudila. Lepo bi bilo sanjati za vedno.
  • 0
mandy*

#16 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 17 January 2006 - 08:55 PM

js sm sanjala kačo, k me je lovila po kopalnici k sm se tuširala... no in pol sm js ful tko čakala, da je prišla na drug konc kopalnice in sm hitr skočila skoz vrata... sam ta preklemanska kača je bla prehitra in sm jo priprla... pojma nimam s čim sm jo speštala... ampak se je še vseen premikala... in pol je kr izginila, js sm pa čakala, kdaj jo bom spet vidla... jooojjj, je blo GROZN!!!!!!!!!!

aja... vedno ko sanjaš kačo, se nekje okoli tebe giblje še neodkrit sovražnik, oz. si ogrožen...

še vedno ko sm sanjala kačo, se je izkazal, da so "napovedi" resnične....

joj, le kaj bo zdej!!!!!

prov, res me skrbi....

čeprav kera men da pretiravam
  • 0

#17 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25255 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 17 January 2006 - 09:30 PM

QUOTE(bubyka)
Sanjala sem hčerko od mene in mojga lubija...pa je še nimava biggrin.gif ampak je bila pa luškana...Mogoče zato, ker mi \"tetka\" zamuja??! blink.gif



glede na zadnjega smajlija predvidevam, da ne nacrtno? (auc)
  • 0

#18 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 18 January 2006 - 06:48 AM

izpuhtelo kot bi mignil ... če pozabiš, pač pozabiš ...
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#19 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17761 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 18 January 2006 - 09:00 AM

Sanjal sem, da so se mi na stene moje sobe nalepili čudni kosmi tkanine ene moje deke. Glede na to, da sem sanjal "mojo sobo", pomeni, da gre za moja rosnejša leta (ker sedaj je celo stanovanje moje). Ker je bila tista deka plava, pomeni, da se sanje nanašajo na nekaj iz moje zgodnje mladosti. Ker recimo, včeraj sem sanjal mojega pokojnega fotra, ki je zahteval, da mu, ko pride iz službe, pokažem vsebino enega mojega predala. Pišuka, Freud... :scratch:
  • 0

#20 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 18 January 2006 - 01:15 PM

QUOTE(ananas)
js sm sanjala kačo, k me je lovila po kopalnici k sm se tuširala... no in pol sm js ful tko čakala, da je prišla na drug konc kopalnice in sm hitr skočila skoz vrata... sam ta preklemanska kača je bla prehitra in sm jo priprla... pojma nimam s čim sm jo speštala... ampak se je še vseen premikala... in pol je kr izginila, js sm pa čakala, kdaj jo bom spet vidla... jooojjj, je blo GROZN!!!!!!!!!!

aja... vedno ko sanjaš kačo, se nekje okoli tebe giblje še neodkrit sovražnik, oz. si ogrožen...

še vedno ko sm sanjala kačo, se je izkazal, da so \"napovedi\" resnične....

joj, le kaj bo zdej!!!!!

prov, res me skrbi....

čeprav kera men da pretiravam



Baje, da če kačo v sanjah ubiješ, se problemi razrešijo v tvojo korist...a je to res?
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users