Jump to content


Photo

Nega nog


  • Please log in to reply
591 replies to this topic

#541 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 March 2018 - 11:57 AM

Hvala za odgovore. 

 

Meni je drugače ta maska všeč. Mi je pomagala znebiti odmrle kože na podplatih. Nisem pričakovala, da bo enkratna uporaba naredila čudeže, ampak ob redni dodatni negi (hranilna maska, redno mazanje) pa je učinek trajal. Sem pa zdaj med mrzlo zimo, ko sem zanemarila nego, spet pridelala nekaj odmrle kože in sem kar malce nejevoljna, ker je peeling maska, ki sem jo kupovala šla iz prodaje, edina aleternativa, ki sem jo našla pa stane več kot 2x toliko, :down: tako da zdaj iščem ugodnejše variante prek spleta. Čeprav kolikor gledam ponudbe prek e-baya je pri nekaterih kar malce šokanten predviden čas dostave. :o


  • 0

#542 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 05 April 2018 - 08:04 AM

Kaj mi priporočate, pred kake pol leta sem imela glivice na enem prstu na nogi (in posledično na nohtu), sem šla k zdravniku in dobila kremo s katero sem mazala še nekaj časa po tem ko je srbečica in rdečica izginila in sem mislila da bo noht potem pač prerastel v zdravega ampak je zdaj že pol leta mimo pa situacija ni nič boljša :(

 

A tisti Nailner repair kaj pomaga?


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#543 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 05 April 2018 - 08:59 AM

Kolegica si je mazala z nekim močnim kisom. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#544 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 05 April 2018 - 10:13 AM

Pedikura + EO čajevca
  • 0

#545 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 08 June 2019 - 01:52 PM

Kako si negujete stopala?
Pozna kdo kako peeling masko za stopala, ki jo lahko kupim v slovenskih drogerijah (nimam časa čakat na pošiljko azijcev)? Tipa MolyTony in podobne, ko namakaš stopala nekaj časa, potem pa se ti v nekaj dneh olupijo.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#546 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 08 June 2019 - 02:00 PM

Meni za vzdrževanje stopal najbolj pomaga, da si jih redno mažem. Od vseh izdelkov, ki sem jih preizkusila, mi je še vedno najboljša Balea fusscreme urea. Vsake toliko si naredim kopel za noge/stopala in potem s kamnom podrgnem trdo kožo, pa med tuširanjem tudi podrgnem.
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#547 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 08 June 2019 - 02:50 PM

^^
Podobno jaz. Nimam pa sicer težav s trdo kožo.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#548 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 08 June 2019 - 03:56 PM

Jaz si naredim kopel, zdrgnem z pilo, z grobo in nezno stranjo, za na konec pa zdrgnem se z Lush pumice kamnom.
Vcasih ve je res slabo stanje, namazem z kako mastno kremo in za par minutk zavijem v plasticno dolijo in cez z brisavo, ali pa grem spat z zokni. In je tetos presenetljivo solidno stanje. Ne uspem pa nikoli do neke strasne baby koze prit.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#549 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14919 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 08 June 2019 - 06:22 PM

Redno hodim na pedikuro. Zdaj sem nekak odlocena se da si jih vsak vecer mazem. Bomo vidli koliko casa bom v tej vrocini zdrzala z zokni na nogah :lol:
  • 0
 

#550 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 08 June 2019 - 06:44 PM

Mazanje se tudi pri meni obnese, zdaj sem se pa še na pedikuro naročila, da mi še nohte zrihta.
  • 0

#551 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 June 2019 - 06:58 PM

Poleti se sploh ne mazem, mi je ze brez tega dovolj vroce. Samo z Gehwol pilo si jih zdrgnem, se vedno prisegam nanjo. Ravno danes sem si naredila komplet pedikuro.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#552 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 09 June 2019 - 10:21 AM

Poleti se sploh ne mazem, mi je ze brez tega dovolj vroce. Samo z Gehwol pilo si jih zdrgnem, se vedno prisegam nanjo. Ravno danes sem si naredila komplet pedikuro.


Jinadaze, katero njihovo pilo priporočaš? Na spletu najdem samo leseno, je ta prava?
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#553 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 10 June 2019 - 12:27 PM

Kako se spopadate z odtiski?

Jaz sem imela na mezincu zelo dolgo en odtisek, ki se ga nikakor nisem uspela znebit. Tudi na medicinski pedikuri, mi ga nikoli ni mogla čisto rešti, vedno se je sčasoma vrnil. Največji problem je bila dolgotrajna hoja, ker se je takrat najbolj zribal in razbolel. 

Ista situacija je bila sedaj, s tem, da se mi je očitno pod odtiskom naredil še žulj, ki sem ga nekaj poskušala predreti pa ni bilo efekta. Dva dni nazaj sem si doma delala pedikuro, in želela odtisek malo poščipat, kot sem ga vedno, pa sem očitno predrla žulj, ki je bil spodaj, saj se je izlila neka tekočina in je ostala prava luknja. Po nekem čudežu je bila koža spodaj ok, in sem lahko odtisek popolnoma odrezala. Prav neverjetno je po več letih (pomoje vsaj 10) videt set normalen mezinček. :D Je pa ostala ena mala črna pikica, in sem zdaj v dvomih ali bi to lahko bila kakšna korenina bradavice ali kaj? 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#554 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 June 2019 - 02:28 PM

Jinadaze, katero njihovo pilo priporočaš? Na spletu najdem samo leseno, je ta prava?

 

Ja, tale. Jaz jo imam sigurno že 10 let.

 

Kaj je odtisek? :D


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#555 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 10 June 2019 - 02:45 PM

Otiščanec? :) Podobno kot kurje oko, samo brez tistega ''očesa''. Pač zadebelitev kože, zaradi pogostega drgnjenja, ali kako bi rekla. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#556 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 10 June 2019 - 02:47 PM

Tasika, odtiski so kurja očesa najbrž? Edit: tudi za otiščance velja enako, kot sem napisala spodaj za kurja očesa.

Jaz bi ti svetovala dobro (mehko) obutev, meni ni žal dati malo več zanjo.

Naslednji korak je pa kakšen vložek v čevljih, ki ti razbremeni področje, kjer se pojavlja kurje oko. Meni jih je pred časom ortoped vlil po meri, sem zelo zadovoljna (nosim jih predvsem zaradi zvrnjene - ploske noge). Sicer so bolj v uporabi v hladnih mesecih, ampak vseeno.
Za doma imam Crocse, v katerih imam prilepljene manjše vložke za pravilno lego stopala.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#557 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 11 June 2019 - 04:45 AM

Kje se pa lahko kupi ta lesena pila?

 

EDIT: našla v leharnah


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#558 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 29 July 2019 - 12:55 PM

Jaz sem šla zdaj dvakrat na pedikuro z lakiranjem in je super občutek. Je pa kar drago... 39€ sem dala.
  • 0

#559 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 July 2019 - 01:11 PM

Jaz sem glih zadnjic razmisljala, ce bi se sla razvajat pa mi je skoda denarja, ker si sama naredim kompletno pedikuro v najvec 15 min. Pa zdi se mi, da vse hodijo na gel(ish).
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#560 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 29 July 2019 - 03:11 PM

Jaz grem ponavadi 1x spomladi, da mi postrga kozo, ki je sama ne morem, drugace pa si tudi sama raje nardim. Sploh pri lakiranju sem bila zadnjic zelo razocarana.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users