Jump to content


Photo

Črna in bela magija?


  • Please log in to reply
113 replies to this topic

#1 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 07 June 2004 - 08:29 PM

Vilma, ne vem, če si ti sicer pravi naslov za odgovor, ampak v Sloveniji je baje veliko črne magije, o kateri pa se bolj malo govori.. Tisti, ki se ukvarjajo s črno magijo lahko ljudem povzročijo veliko težav, resnih težav? Je to res...

LP N
  • 0

#2 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 08 June 2004 - 06:49 AM

Jap, samo da najdem lutko ... twisted.gif laugh.gif
  • 0

#3 Vilma

Vilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 195 posts
  • Location:Sp. Duplek

Posted 08 June 2004 - 02:52 PM

Nadi tako ti bom rekla wink.gif Pravijo, da črne magije sploh ni 8). In da je vse v glavi 8) Je pa res, da sem imela že stranke, ki so imele težave s tem. Jaz temu pravim, da se zna na človekovo avro tudi kaj prilepit.. Ne bi pa ravno rekla, ali je to črna magija. Človekovo energetsko polje deluje, kot zaščitni plašč in najbolj je odvisno od človekovega psihičnega stanja, kaj lahko nase povleče in kaj ne. Človek, ki je po večini depresiven privlači dejansko samo take ljudi okoli sebe. Če pa si pozitiven, pa imaš po večini samo take ljudi. Enako velja za misli... Misel je ustvarjalna. Če so naše misli pozitivne, pol se dogajajo pozitivne stvari, če so negativne, pa so negativni dogodki, ki nam krojijo življenje.
Se pravi, da je lahko bela magija vse kar je pozitivno.. Črna pa vse kar je negativno?

Ko pošiljam Reiki, je to kot bela magija. Oseba, ki me čuti, občuti najbolj toplino, ki pa je prijetna. Vendar, ne morem točno definirat, kaj je dejansko črna in bela magija, kot drugače, ki sem jo opisala... Zame črne magije ni... In ko slišiš, da ti je nekdo pred vrata nastavil mrtvo mačko, ljudje že mislijo, da je to črna magija. Dejansko pa gre zato, koliko smo vraževerni.. Kajti črna mačka naj bi pomenila kot nekaj negativnega in kot simbolj čarovnic... O teh stvareh, pa bi se dalo razpredat v nedogled. Črna magija je bila kot ocenjena za nekaj, kar nam je neznano.. Uroki in določene stvari. Le če smo v teh besedah tolk sigurni, te stvari delujejo, drugače pa ne... Saj sem povedala, da so misli ustvarjalne 8)

Dejansko pa obstaja rdeča magija, ki pa je res nevarna.. Izvajajo jo vudu vrači in je doma na Tahitiju. V bistvu gre za to, da ti vrači poznajo določene rastline iz katerih pridobivajo "živćne" strupe. Vendar bi jaz rekla, da pri teh stvareh dejansko gre za neke vrste telepatije in energij, ki povzročajo, da se človeku trenutno "zmeša" Rastlinski zvarki pa dodajo piko na "i". Moč telepatije in koncentracije pa je lahko tako močna, da lahko tudi v izdelano lutko zapikajo iglice in da jo oseba, ki je na drugi strani sveta, tudi lahko čuti.

Pozdravček

Vilma
  • 0

#4 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 June 2004 - 06:15 PM

Hvala, Vilma smile.gif

LP N
  • 0

#5 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 11 June 2004 - 12:52 PM

Nadi, jaz sem pa lutko nasel. Ce bo kaj v hrbtu stihnl je to to twisted.gif laugh.gif
  • 0

#6 cybergirl

cybergirl

    sramežljivec

  • Člani
  • 14 posts
  • Location:ivancna gorica
  • Interests:karkoli o cemer se da debatirat, ce se le da ne glih o fuzbalu ;)) drugac pa racunalniki, glasba, filmi, knjige...tisoc in 2 stvari

Posted 16 June 2004 - 09:42 AM

QUOTE(sajk)
Nadi, jaz sem pa lutko nasel. Ce bo kaj v hrbtu stihnl je to to twisted.gif laugh.gif
biggrin.gif mal kruto sajk...pazi te bo kdo hotu met se za instruktorja kako-se-znebiti-nadleznih-obozevalcev/obozevalk-in-neprijaznih-ljudi wink.gif

mejte se!
  • 0
uzivejte ;))

#7 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 01 July 2004 - 06:39 PM

Dovolite, da še jaz nekaj prispevam in povem o črni magiji in nasplošno.

Marcikdo sprašuje kaj je sploh Magija?
No kar se črne magije tiče, da obstajajo in so resnično nevarne, sploh pa rdeča magija. Kako vem, imam iskušnje, ko sem odpravljala črno magijo z človeka, ki se je želel rešiti. Pa ne samo enemu, sem velikim jim pomagala. Pa ne mislim s tem se hvaliti, ker to ni moj namen ampak predvsem zavarovati ljudi pred tem. Veliko je povezanost kot ena veriga, ki se vedno bolj širi. Kako preprečiti to, je, da se dobesedno sam zavaruješ z mislijo in ne dovoliš, da ima dostop do tebe. Kajti ko ima enkrat dostop do tebe ti pobira energijo in se hrani z tvojo energijo in ima čim večjo moč nad ljudmi in z manipolacijo. Pa naj bo že kjerkoli.
Moramo vedeti, da ne smemo dovoliti, da nam kdo to jemlje in z nami manipolira.
LP
Venesa
  • 0

#8 Vrtnica

Vrtnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 182 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Arhitektura, medicina, restavratorstvo

Posted 01 July 2004 - 09:50 PM

QUOTE(Venesa)
Dovolite, da še jaz nekaj prispevam in povem o črni magiji in nasplošno.

Marcikdo sprašuje kaj je sploh Magija?
No kar se črne magije tiče, da obstajajo in so resnično nevarne, sploh pa rdeča magija. Kako vem, imam iskušnje, ko sem odpravljala črno magijo z človeka, ki se je želel rešiti. Pa ne samo enemu, sem velikim jim pomagala. Pa ne mislim s tem se hvaliti, ker to ni moj namen ampak predvsem zavarovati ljudi pred tem. Veliko je povezanost kot ena veriga, ki se vedno bolj širi. Kako preprečiti to, je, da se dobesedno sam zavaruješ z mislijo in ne dovoliš, da ima dostop do tebe. Kajti ko ima enkrat dostop do tebe ti pobira energijo in se hrani z tvojo energijo in ima čim večjo moč nad ljudmi in z manipolacijo. Pa naj bo že kjerkoli.
Moramo vedeti, da ne smemo dovoliti, da nam kdo to jemlje in z nami manipolira.
LP
Venesa


in kako ugotovis da si pod magijo?
  • 0
lp, Vrtnica

#9 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 02 July 2004 - 10:03 AM

Kako bi ugotovila, da si pod črno magijo, je je težko opisati ker so simtomi takšni kot bi bil bolan in prva stvar je da si brez moči energije, da nimaš volje za nobeno stvar niti veselje. To se pravi brezvoljnost pride iznenada kot brez moči in energije.
Čeprav moram opozoriti, da so dejsta podobna kot bi pšreboleval gripo. pogosti glavoboli in slabost. Kajti je čisto normalno, da vsak pomisli, da je bolani in da ima kako gripo ali virozo. Nihče ne pomisli, da obstaja tudi to.
Upam, da sem malo pripomogla k boljše varovanju pred nadlogo kot se imenuje črna magija.
LP
Venesa
  • 0

#10 gala

gala

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 21 July 2004 - 02:09 PM

lepo pozdravljeni. stara sem 15 let, in ko sem bila pri bioenergetiku pred 3 leti mi je rekel, da imam v sebi nekaj, zaradi kateregea bi se lahko ukvarjala z magijo. takrat niti nisem vedela kaj je to, sedaj pa me to zanima. moji starši niso navdušeni nad tem da bi se s tem ukvarjala, a vseeno bi rada kaj več izvedela o tem.
  • 0

#11 Damjan

Damjan

    gobezdalo

  • Root Admin
  • PipPip
  • 679 posts

Posted 05 November 2004 - 10:49 AM

No tole povezavo objavljam kot zanimivost. Saj ne veš, ali je počen duhovnik, ki kaj takega izjavi v javnosti ali pa ...

Tuđman in woodoo

lp
Damjan
  • 0

#12 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 05 November 2004 - 03:58 PM

Hey...vilma in venesa...vidim, da se ful spoznate na te zadeve, ki zadevajo magijo pa to... Kako pa? Mislim, s čim se ukvarjate- morda zdravite ljudi, ki imajo npr...črno magijo, ali se same ukvarjate s katero? In kako to, kar počnete zgleda?
Ali ste pač veliko o tem brale pa jaz tu pretiravam, da ste neki posebnega?

Sicer jaz verjamem, da neki na tem je-->vendar se mi že sama beseda magija zdi preveč scarry, da bi se na kakršen kol način ukvarjala z njo-tko z belo kot črno... oops.gif
  • 0

#13 barb

barb

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Interests:vse po malem

Posted 05 November 2004 - 07:03 PM

jst pa v to reč s črnimi mačkami NIČ ampak res NIČ ne verjamem! doma imam že osem let popolnoma črno muco (brez ene same bele dlake) pa se mi še nič "čudnga" ni zgodil, pa tut noben v familiji ni coprnik ali coprnica - vsaj v takem smislu ne twisted.gif
  • 0
What matters most, is how you see yourself!

#14 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 05 November 2004 - 07:05 PM

hjakapaveš...mogoče vas pa črn muc varuje
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#15 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 06 November 2004 - 01:49 PM

jst se ukvarjam z magijo ampak ne verjamem to o mačkah kr mislm da živali niso pukvarjene al pa zlobne :!:
  • 0

#16 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 06 November 2004 - 08:43 PM

In Jagoda, na kakšen način se ukvarjaš z magijo? Prav zanima me... ermm.gif wink.gif
  • 0

#17 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 06 November 2004 - 11:12 PM

QUOTE(mishka)
In Jagoda, na kakšen način se ukvarjaš z magijo? Prav zanima me... ermm.gif wink.gif


am ukvarjam se samo z BELO magijo :!: . drgač pa mal svečke pržgeš pa kkšn urok...
  • 0

#18 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 20 November 2004 - 12:48 AM

Hm...... Jagoda ja je to pravo ravnanje ali ne. Mislim kako se imenuje bela magija. Me prav zanima. LP
Venesa
  • 0

#19 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 20 November 2004 - 11:26 AM

QUOTE(Venesa)
Hm...... Jagoda ja je to pravo ravnanje ali ne. Mislim kako se imenuje bela magija. Me prav zanima. LP
Venesa


ne razumem te čisto dobro? kako misliš kako se imenuje bela magija in če je to pravo ravnanje?
  • 0

#20 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 23 November 2004 - 11:42 AM

Jagoda bela magija je to kar dajaš dobivaš nazaj. S e pravi če pošiljaš pozitivne misli in energijo komu dobiš to tudi nazaj in se še bolj polniš. To je luč oz. Če sebi želiš najbolje dajaš drugim tisto kar potrebujejo. Upam, da si me razumela. Sem čisto preprosto napisala, da bi me lažje razumela.
LP
Veenesa
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users