Jump to content


Photo

Poletni vonj


  • Please log in to reply
110 replies to this topic

#101 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 25 May 2013 - 09:07 PM

Se mi je zdelo, da je Orangerie že bil.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#102 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 25 May 2013 - 09:46 PM

Jaz bi si tudi kupila nov parfum s poletnim svežim/malo sladkim vonjem... Imam neko idejo, ampak če mi verjamete, si nisem še nikoli kupila parfuma in sploh ne vem kaj me čaka :)

Jaz imam od CK In2U, ampak sem se ga že naveličala in bi rada kakšnega bolj močnega, zato bom gledala za parfumi in ne toaletnimi vodicami...


  • 0

#103 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30606 posts
  • Location:Primorska

Posted 26 May 2013 - 09:02 AM

Aja, drugače lepo diši tudi Daisy (Marc Jacobs), samo meni se zdi blazno neobstojna...

 

Vsekakor bom šla povohat par vonjev od Lanvina, pa tega CK.

 

Pred časom sem povohala tudi Sunshine edition vonja Daisy Eau so Fresh in krasno diši, prav imela bi ga! :wub:

0046118l.jpg


  • 0

#104 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 26 May 2013 - 09:03 AM

Ooo kako je lepa steklenička :)


  • 0

#105 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30606 posts
  • Location:Primorska

Posted 01 June 2013 - 05:37 PM

Splača se povohat tudi tega, meni je všeč, vendar je precej cvetličen...

 

news-14.jpg

 

"...Nežna, prefinjena in elegantna dišava, ki je izrazito sveža, slavi čistost in spontanost. 'Sea Rose ženska' živi popolno harmonijo z lepotami narave. Ona je sveža in nedolžna kot nov dan, globoka in izkušena kot ocean, cel svet se vrti okoli nje.

Dišavo v zgornjih notah bogatijo sočna nashi hruška, v osrčju potonika in frezija, v spodnjih notah pa čutnost dišavi dajeta mošus in cedra."


  • 0

#106 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 10 June 2013 - 07:41 AM

 

Pred časom sem povohala tudi Sunshine edition vonja Daisy Eau so Fresh in krasno diši, prav imela bi ga! :wub:

0046118l.jpg

Meni je ta tudi zelo všeč, samo ne vem kako je z obstojnostjo.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#107 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 24 May 2014 - 03:40 PM

2013_02_05_News_Estee_Lauder_Bronze_Godd

 

Zadnjič sem ga povohala in mi je čisto poletje v steklenički. Diši prav po sončnih kremah in res prav dobiš asociacijo na morje. :)

Edino obstojnost je bolj slaba, bi rekla nekje od 3-4 ure (je edt). 

Mogoče si ga kupim. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#108 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 24 May 2014 - 08:01 PM

Meni pa tovrstni parfumi, ki dišijo po "sončnih kremah" sploh niso poletni. Zame poletni mora biti svež, sončna krema pa mi je vse prej kot to.

 

So mi pa všečni, Jill Sander Sun recimo, mi je zelo všeč.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#109 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 25 May 2014 - 09:19 AM

Meni so pa vrtnični vonji všeč za poletje. Chloe roses recimo. Imela sem od Loccitane Vrtnica majske noči, mi je ful dišal, ampak zelo neobstojen.


  • 0

#110 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 25 May 2014 - 09:31 AM

Jaz obožujem vrtnico, sploh za pomlad. Zdaj imam recimo Issey Miyake - L'eau Florale (čista vrtnica), za drugo leto pa bom pomoje nabavila Bvlgari Rose.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#111 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 25 May 2014 - 03:41 PM

Meni so pa za poletje ful všeč sadni pa kokosovi vonji (ampak morajo biti bolj resni, ne preveč girly). Pa tudi kakšni sveži, ampak ne pretirano cvetlični ali citrusni.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users