Jump to content


Photo

Večji volumen las


  • Please log in to reply
271 replies to this topic

#1 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 08 May 2005 - 06:47 PM

Moji lasje so zelo tanki in neubogljivi. Pogosto mi štrlijo, se hitro zmastijo in že naslednji dan delujejo k špageti ermm.gif
Mi svetujete kakšen dober šampon ali preparat za večji volumen las.
  • 0

#2

  • Guests

Posted 09 May 2005 - 10:48 AM

Nadi, jaz sem dobila en vzorček "Pantene volume shampoo" in moram reči, da mi je naredil kar zavidljiv volumen. Imam tudi bolj tanke lase, ampak naravno skodrane, tako da sem imela res še enkrat bolj bujno čupo, me je prav presenetilo. blink.gif smile.gif
  • 0

#3 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 09 May 2005 - 11:19 AM

Tud men je ta sampon kar vredu,moti me samo,da ze naslednji dan vse pade dol in imam spet tanke,redke lase.
  • 0

#4 Bibi27

Bibi27

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 09 May 2005 - 01:05 PM

Tudi jaz sem imela takšne probleme kot ve. Tanke in redke lase, nisem si mogla narediti nobene prave frizure, umivala sem si jih vsak drugi dan, ker so se mi mastili. Zdaj pa imam že 4 leta kitke, menjam jih vsake 3 mesece. Nikoli ne bom več brez njih, pa naj bodo kitke moderne ali ne. Važno je, da frizura super izgleda in da nimam nobenega dela z njo. Pa ne da bi delala reklamo, samo ko sem brala te poste, sem se spomnila, kako sem se mučila z mojimi lasmi. Noben šampon, balzam, olje, maska, pena, lak mi ni pomagal. Dobro, da je to za mano. En problem manj!

Lep pozdrav!
  • 0

#5 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 09 May 2005 - 01:18 PM

hehe,j pa nikoli ne bi imela kitk-mi je prou fajn met tko lase,brez kitk!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#6

  • Guests

Posted 09 May 2005 - 01:23 PM

Da bi imela kitke vsak dan, celo leto? Eeem, ta bi bila pa težka. smile.gif Mogoče kdaj poleti. A pa si lahko pošteno umiješ lase, če imaš kitke ves čas?
  • 0

#7 Bibi27

Bibi27

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 09 May 2005 - 01:43 PM

Ja itak, da si jih temeljito operem. Lasišče je razdeljeno v prečke, zato ni nič drugače kot če bi si oprala lase (brez kitk). Če si jih ne bi mogla oprat jih sigurno ne bi imela. Nimam celo leto istih kitk, vsake 3 mesece si spremenim barvo, včasih imam ravne, včasih skodrane in različn dolžine. Tako da nimam nikoli iste frizure dvakrat.
  • 0

#8

  • Guests

Posted 09 May 2005 - 01:54 PM

Ja pol pa v redu. Sem vesela, da ti to ustreza in da jih z veseljem nosiš. smile.gif
  • 0

#9 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 09 May 2005 - 02:14 PM

Kaj pa od Loreala Volume šampon?
Če pa ne pomaga, pa jst usaki mal svojih las odstopm, ker jih mam veik velik velik preveč biggrin.gif
  • 0

#10 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 09 May 2005 - 02:46 PM

sam to ni isto kot volumen wink.gif
Jz mam tud ogromno las-skodrani na vse strani-sam,ko kodri padejo,pač padejo.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#11 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 09 May 2005 - 02:52 PM

ne, jst mam frizuro tako k levja griva, pa nimam skodranih las mam bl valovite, ful velik volumna vrjem, lasje mi štrlijo na use strani wink.gif
  • 0

#12 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 09 May 2005 - 02:57 PM

QUOTE(TASH)
ne, jst mam frizuro tako k levja griva, pa nimam skodranih las mam bl valovite, ful velik volumna vrjem, lasje mi štrlijo na use strani wink.gif


hehe,pol pa biznis sklepi tongue.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#13 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 09 May 2005 - 03:01 PM

QUOTE(rea)
QUOTE(TASH)
ne, jst mam frizuro tako k levja griva, pa nimam skodranih las mam bl valovite, ful velik volumna vrjem, lasje mi štrlijo na use strani wink.gif


hehe,pol pa biznis sklepi tongue.gif


:happy5: :laughing2:
  • 0

#14 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 May 2005 - 03:37 PM

Nadi,

jaz vem za eni dve SUPER stvari, res. Tudi sama ju uporabljam in si več ne predstavljam mojih las brez njiju. Skratka... ena je pena za volumen in privzdig las od Catwalk (Root Boost) - Tigi (takšna ta vlka temno modra pakunga). In res imaš lase 'trše' in resnično da večji volumen. Če bi pa rada imela še bolj našopirjene... še bolj hm, hrustljave in ne lepljive (kakršne ponavadi dobiš po raznih lakih), pa priporočam lak/sprej od Bed Head (Maxxed-Out) - Tigi za obstojno in sijočo pričesko - vijolična pakunga. Dobra zadeva, pa še ful diši. Oboje stane okoli 3k.

Glej, sem ti prilimala penco in sprej:

pena za volumen in privzdig
IPB Image

sprej
IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#15 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 09 May 2005 - 05:00 PM

bibi kok pa ti dnarja zmečeš za kitke?kje si jih pa daš delat?pa kok časa ti jih delajo?
  • 0
lp, Martina

#16 Bibi27

Bibi27

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 09 May 2005 - 05:20 PM

Odvisno kakšen material kupim (glede denarja mislim), dela mi jih mož in sicer 6-8 ur. Mam full pridnega moža, ne?
LP
  • 0

#17 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 09 May 2005 - 05:23 PM

a je tvoj mož temnopolt. oni res obladajo kitke, zato mislim.pa jih tud mogoče drugim dela?kolko recimo pride, če en boljši material kupiš?
  • 0
lp, Martina

#18 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 09 May 2005 - 05:24 PM

Kaj pa nekaj za manjši volumen las ? ermm.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#19 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 May 2005 - 05:29 PM

QUOTE(pupa)
Kaj pa nekaj za manjši volumen las ? ermm.gif

Tigi ima tudi za to neke preparate... za glajenje in to. In so baje dobri in predvsem učinkoviti. Malo prečekiraj.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#20 Bibi27

Bibi27

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 09 May 2005 - 05:41 PM

Martina!
Ja, je mulat. Kikte pa najbolj obvlada. Prej je delal s sestro v salonu v LJ - Afro look. Zdaj pa midva z Milanom delava skupaj. Cene materiala pa so zelo različne: odvisno kje ga kupiš (Slovenija, Nemčija, Italija, Anglija), količina pakiranja, kvaliteta, dolžina umetnih las. Pri naju pride frizura 43.000 SIT (vključuje 130-160 kitk, prihod na dom, razpletanje po 3 mesecih).
LP, Bibi.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users