Jump to content


Photo

Lotion/mleko za telo - L'OCCITANE Ribbon - Soft Skin Milk


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 October 2011 - 09:11 PM


IPB Image

INCI: aqua/water, butyrospermum parkii (shea butter), ceteareth-12, dicaprylyl carbonate, glyceryl stearate,
corn starch modified, cyclomethicone, propylene glycol, glycerin, octyldodecanol, dimethicone, prunus
armeniaca (apricot) kernell oil, cocos nucifera (coconut) oil, maris aqua/sea water, citrus aurantium dulcis
(orange) peel extract, parfum/fragrance, rosmarinus officinalis (rosemary) leaf extract, helianthus annuus
(sunflower) seed oil, sorbitol, polyacrylamide, c13-14 isoparaffin, laureth-7, phenoxyethanol, chlorphenesin,
ethyl/ethyl/butyl/isobutyl/propyl/paraben, potassium sorbate, limonene, linalool, citral.


Pomarančna linija mi je vedno bila simpatična, imela sem gel za tuširanje, dolgo razmišljala tudi o dišavi, a se
potem nikoli odločila za nakup. Ker je šla linija iz prodaje, so imeli nekaj izdelkov na znižanju, zato sem pograbila
mleko za telo. Je lahko in nemastno, se hitro popolnoma vpije, vonj je pa kar svež in skorajda uniseks (si ga čist
predstavljam tudi na fantih). Vonj je na koži zaznaven še kar nekaj časa. Mleko je sicer precej tekoče, dobro
razmazljivo, posledično poraba ni velika. Čeprav je lahek, mi mojo (mestoma tudi zelo suho) kožo kar uspešno
navlaži. Običajna cena se mi vseeno zdi nekoliko pretirana, jaz sem mleko dobila za 15€. Embalaža je lepa,
dozirnik prijeten, vsebnost 250ml.

4/5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users