Jump to content


Photo

Torbice


  • Please log in to reply
2017 replies to this topic

#81 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 12 November 2005 - 01:29 PM

QUOTE(amy)
Men je una zlata iz topshoa ful luškana... Sam ne una tavelka... una k je bl mini... biggrin.gif

men sta kr obe biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#82 *milla*

*milla*

    sramežljivec

  • Člani
  • 56 posts
  • Location:Domžale

Posted 12 November 2005 - 06:52 PM

jst mam tudi fetiš na torbice. oops.gif . vse skupaj jih imam čez 20! iz vsakega potovanja prinesem vsaj eno, in tako se pol nabere.
zlata v topshopu se mi zdi zelo luškana, vendar je cena kr mal preveč navita. za takšno torbico ne bi dala tolk denarja.
  • 0

#83 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 12 November 2005 - 08:44 PM

IPB Image

Torbica od Rey.

IPB Image

TOrbica od Gwen Stefani (L.A.M.cool.gif niti ni tak draga nekje okrog 20k stane ampak žal ne v Slo. sad.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#84 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 12 November 2005 - 09:32 PM

Kar se torbic tiče jih nimam veliko...pač vsake barve, kaj jih imam v omari po eno. Če bi pa imela res lepo kupček denarja bi pa rada imela take torbice (te že v Ameriki predstavljajo neke vrste statusni simbol)

Dooney&Bouke
  • 0

#85 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 12 November 2005 - 10:27 PM

Morgan ma pa na tak stil denarnico-torbico, sem vidla so meli v Cityju v Leonardu... Taka roza z nekimi biserčki... Res lepooooo biggrin.gif
  • 0

#86 MuCa_MaCa

MuCa_MaCa

    sramežljivec

  • Člani
  • 43 posts

Posted 14 November 2005 - 11:50 AM

Se ena obsedenka s torbicami :hello1:

Imam jih tolko, da ne vem kaj z njimi. Torbice so moj fetish. Nazadnje sm si kupla zlato v Accessories. Imajo zelo velik izbor in cist zmerne cene. Pred kaksnim mesecem sem si kupla torbico iz pravega krzna in usnja v enem butiku v stari Ljubljani. Nad ceno sem bila zelo presenecena - stala je komaj 10.000sit. Zdej vidim zakaj - krzno je zacelo razpadati, kr trga se sad.gif Drugac je pa zelo lepa...Rjavo krzno kombinirano z rjavim usnjem in zlatimi ketnicami.

Zelim pa si torbico od LV in od Grosljeve...Na to bo treba pa se mal pocakat, ker mam rojstni dan sele aprila wink.gif
  • 0
°LoVe Is LiKe Pi - NaTuRaL, IrRaTiOnaL aNd vErY iMpOrTaNt°

#87 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 14 November 2005 - 03:53 PM

punchka,kdo je rey? oops.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#88 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 14 November 2005 - 04:20 PM

QUOTE(MuCa_MaCa)
Se ena obsedenka s torbicami :hello1:

Imam jih tolko, da ne vem kaj z njimi. Torbice so moj fetish. Nazadnje sm si kupla zlato v Accessories. Imajo zelo velik izbor in cist zmerne cene. Pred kaksnim mesecem sem si kupla torbico iz pravega krzna in usnja v enem butiku v stari Ljubljani. Nad ceno sem bila zelo presenecena - stala je komaj 10.000sit. Zdej vidim zakaj - krzno je zacelo razpadati, kr trga se sad.gif Drugac je pa zelo lepa...Rjavo krzno kombinirano z rjavim usnjem in zlatimi ketnicami.

Zelim pa si torbico od LV in od Grosljeve...Na to bo treba pa se mal pocakat, ker mam rojstni dan sele aprila wink.gif


ej ti pejt pogledat pod temo za ljubiteljice krzna prispevek!!video se ti bo krznenea torbica zihr zdela mal brgačna!!!!!! mad.gif biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#89 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 November 2005 - 05:51 PM

Sem samo čakala, da bo žensko nekdo napadel ker je omenila, da torbica vsebuje pravo krzno. biggrin.gif

Sej se tudi sama ne strinjam ampak tole je tema o torbicah, ne o moraliziranju kar se tiče uporabe pravega krzna.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#90 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 14 November 2005 - 05:55 PM

jst nikoli ne bi mela pravega krzna!!
KRZNO NOSIJO LEPE ŽIVALI IN GRDI LJUDJE rolleyes.gif
  • 0

#91 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 14 November 2005 - 06:34 PM

QUOTE(DiLeMa)
Sem samo čakala, da bo žensko nekdo napadel ker je omenila, da torbica vsebuje pravo krzno. biggrin.gif

Sej se tudi sama ne strinjam ampak tole je tema o torbicah, ne o moraliziranju kar se tiče uporabe pravega krzna.


ma toralno se strinjam z dilemo, in RESNIČNO ne razumem teh deklariranih bork za pravice živali, ker z največjim veseljem napadajo soljudi v imenu živali.
v bistvu gre za nenavadno nasilne osebke, ki v imenu pravičnosti zganjajo vojno.
tudi sama sem proti uporabi krzna, vendar se zavedam, da z raznorazim lajanjem po forumu ne bo dosti koristi, in da bo čisto vredu, če poskrbim, da sama ne nabavljam krzna.
sploh pa je svet sit raznih sloganov tipa "raje gola kot v krznu" itd, ker imajo itak omejen rok trajanja in so največkrat zlorabljeni v samopomocijske namene (tle pa za nabijanje postov).
Tako da, drage mirovnice, dajte nam že mir!
  • 0

#92 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 14 November 2005 - 06:41 PM

[quote=Princeska]jst nikoli ne bi mela pravega krzna!!
KRZNO NOSIJO LEPE ŽIVALI IN GRDI LJUDJE

ta je prov zlo huda !!! biggrin.gif:D:D
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#93 MuCa_MaCa

MuCa_MaCa

    sramežljivec

  • Člani
  • 43 posts

Posted 14 November 2005 - 08:17 PM

sem velika ljubiteljica zivali, vendar sem se nekako navadila na to, da nas zivalski izdelki spremljajo povsod. 6 let sem bila vegeterjanka zaradi ljubezni do zivali. vendar so me okoliscine prisilile v to, da sem ponovno zacela uzivati meso. in kaj je drugace jesti meso od nosenja krzna??? prepricana pa sem, da vecina od vas nasprotujocih krznu, uziva tudi meso. in res je cisto neumno in primitivno napadanje tu, kjer so tema torbice.
  • 0
°LoVe Is LiKe Pi - NaTuRaL, IrRaTiOnaL aNd vErY iMpOrTaNt°

#94 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 14 November 2005 - 09:58 PM

QUOTE(MuCa_MaCa)
sem velika ljubiteljica zivali, vendar sem se nekako navadila na to, da nas zivalski izdelki spremljajo povsod. 6 let sem bila vegeterjanka zaradi ljubezni do zivali. vendar so me okoliscine prisilile v to, da sem ponovno zacela uzivati meso. in kaj je drugace jesti meso od nosenja krzna??? prepricana pa sem, da vecina od vas nasprotujocih krznu, uziva tudi meso. in res je cisto neumno in primitivno napadanje tu, kjer so tema torbice.


čist tko btw, ne jem mesa wink.gif
ampak je pa res, da nas to spremlja povsod... če je že na tem, tud v kozmetiki full... in potem bi mogli res povsod na to gledat. to pa res nimaš kej, na žalost! vendar je men krzno še vseeno neokusno- zakaj bi za 1 torbico ubili živalce, če pa lahko posežemo po imitacijah!

sploh pa nehajmo s tem, tema je o torbicah wink.gif
  • 0

#95 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 16 November 2005 - 06:45 PM

IPB Image

IPB Image
  • 0

#96 amy

amy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 157 posts

Posted 18 November 2005 - 07:58 PM

http://store.yahoo.c...gs---packs.html

Men so pa tele hello kitty torbice took dobre... biggrin.gif :thumleft:
  • 0
Življenje je risanje, brez radiranja.

#97 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 18 November 2005 - 08:14 PM

IPB Image
IPB Image

Luškano. biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#98 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 November 2005 - 10:58 AM

men so pa ful lepe take torbice k so npr. crne barve pol majo pa zlate napise gor... sm ze ful punc u lj vidla s tako torbo/torbico, sam torbic pa nikjer ne najdm... ce kera ve kje se jih da dobit nej pise wink.gif LP
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#99 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 19 November 2005 - 02:01 PM

QUOTE(*pikica*)
men so pa ful lepe take torbice k so npr. crne barve pol majo pa zlate napise gor... sm ze ful punc u lj vidla s tako torbo/torbico, sam torbic pa nikjer ne najdm... ce kera ve kje se jih da dobit nej pise wink.gif LP


dobiš jih na trubarjevi ulici, v trgovini elite al tko nekak se imenuje...
  • 0

#100 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 19 November 2005 - 02:02 PM

Jaz imam eno črno torbico gor pa z srebrno piše TALLY BAG.. v Motiviju v mb.ju kupljena...ampak ti želiš zlati napis..
  • 0
Viens, reste ici!




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users