Jump to content


Photo

Anti-aging nega


  • Please log in to reply
2075 replies to this topic

#1141 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82177 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 April 2018 - 09:11 PM

Mene tudi mika ta novi Buffet. Belakne sem nehala uporabljati 2 ali 3 tedne nazaj in sploh ne vem, ce bi ga se. Lani sem naredila pavzo od maja do oktobra.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1142 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 12 April 2018 - 06:56 PM

Fiona, priporočam, da zmanjšaš. Res ni potrebe po vsakodnevni uporabi. Ni prednosti. Retinojska se tvori še 72 ur po nanosu. Poleti je dvakrat na teden dovolj pa je koža kljub temu bolj občutljiva in ful hitreje opeče. Jaz že pri minimalni uporabi opazim, da ful hitreje pride do eriteme, če sem čisto malo predolgo na soncu. Na dve uri pa najbrž res nihče ne nanaša. 

 

Ta 12% C je nekaj najbolj brezveznega, Tudi oblika je bedna.

 

30€ res ni malo, ampak pri NIODu stane 72. Je pa zelo zanimiva in draga sestavina. Se koža veliko hitreje celi in izgleda zdrava. Vseeno bi bilo bolje počakati ocene.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1143 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 14 April 2018 - 02:39 PM

Potrjujem, da je 12% Vitamin C od TO res brezvezen. Sicer sem ga uporabila šele 2x, ampak pusti film na koži in res je lepljiv, prav neprijetno. 

Zdaj sem gledala, da bi vzela naslednjič rajši 100% L-Absorbic Acid Powder in si ga mešala z Buffetom ali čim drugim. Sem brala, da ni napačen, čeprav po drugi strani spet ne vem, če se mi da ukvarjat s tem ''packanjem'' in mogoče rajši kupim tistega z vitaminom F.

rdn-100pct-l-ascorbic-acid-powder-20g.pn

Z Marula oljem sem zaenkrat ful zadovoljna, hitro se vpije pa nima nobenega specifičnega vonja. Koža je ful lepa po njem, tako kot recimo po šipkovem, ampak sem se šipkovega malo prenajedla in res mi na čase vleče vonj na ribje olje odkar je Matilda to napisala. :D


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1144 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22286 posts
  • Gender:Female

Posted 14 April 2018 - 06:24 PM

Meni je vitamin C serum z vitaminom F všeč. Je oljnate oblike. Se pa lepo vpije, meni ne pušča nobenega filma. Jaz ga nanesem čez Matrixly. Ob naslednjem naročilu pa bom namesto Matrixly vzela novi Buffet.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1145 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 April 2018 - 05:35 PM

Koliko casa po prenehanju uporabe retinoidov je koza bolj sensibilna na sonce?

Jaz sem nehala uporabljat tega mojega v skvalanu, sumim da mi je to naredilo stalo, trenutno imam res grdo kozo (ne mozolje ali kaj, ampak grd ten, rdecico, “hrapavo” kozo etc). Ce se ne bo okej bom pa se Biore kremo zamenjala, lani mi ni delala tezav ampak letos sem si vzela ono “rich” varianto.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#1146 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82177 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 April 2018 - 05:51 PM

3 tedne.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1147 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 April 2018 - 08:29 PM

Hvala!
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#1148 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 06 May 2018 - 09:43 AM

Prve ocene za novi Buffet počasi prihajajo. Kolikor sem na hitro vse preletela, so ocene dobre tako, da me zdaj res mika...samo da porabim starega potem naročim tega. 

 

https://www.reallyre...tides-1-review/


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1149 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22286 posts
  • Gender:Female

Posted 06 May 2018 - 10:17 AM

Jaz ga bom tudi naročila, ko porabim Matrixyl.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1150 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 06 May 2018 - 10:25 AM

Kakšna je pa razlika med Matrixylom in Buffetom? A po teh zadevah ne rabiš več plastit? Se lahko uporabljajo poleti?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1151 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14919 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 06 May 2018 - 10:50 AM

Kaj pa imate zaeno hialuronsko?
  • 0
 

#1152 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82177 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 May 2018 - 11:17 AM

Derma E, z vit-C. Samostojne ne uporabljam vec, mi je brezveze.

Mene je zdaj minilo, da bi se kdaj kupila karkoli od TO. Ne vem, zakaj bi podpirala take ljudi, kot je lastnik Deciema. Poleg tega me nobena stvar na dolgi rok ni navdusila do te mere, da ne bi mogla ziveti brez nje.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1153 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 06 May 2018 - 11:43 AM

Kakšna je pa razlika med Matrixylom in Buffetom? A po teh zadevah ne rabiš več plastit? Se lahko uporabljajo poleti?

 Lahko se uporabljajo poleti, sicer pa kopiram:

 

  • Matrixyl (5-6 pH) has a higher pH level compare to Buffet (4.5 -5.5 pH).
  • Matrixyl does not need a pH adjusting toner for it to achieve the highest level of effectiveness possible, unlike Buffet. You can use this right after cleansing if you use a low pH cleanser which is great!
    • If you want to be safe or cautious about it, you can still use a toner underneath it.
  • Buffet has a wider variety of peptides compare to Matrixyl.
  • The 2 peptide ingredients inside Matrixyl are Matrixyl 3000 and Matrixyl Synthe’6 which Buffet has.
  • However, the Matrixyl 3000 is different in Buffet and Matrixyl. In Matrixyl, it is palmitoyl tetrapeptide-7 and not palmitoyl-pentapeptide 35
  • I am not sure about Buffet concentrate percentage on just Matrixyl 3000 and Matrxyl Synthe’6 as they only inform the concentrate on the total main ingredients.
    • Buffet -> 25.1%
    • Matrxyl ->10%

Kaj pa imate zaeno hialuronsko?

Tudi jaz nobene trenutno, imela sem od TO pa mi je bila zanič pa ful lepljiva.

 


Mene je zdaj minilo, da bi se kdaj kupila karkoli od TO. Ne vem, zakaj bi podpirala take ljudi, kot je lastnik Deciema. Poleg tega me nobena stvar na dolgi rok ni navdusila do te mere, da ne bi mogla ziveti brez nje.

 

Jina ne razumem, lahko poveš kaj več na to temo oz. zakaj je to slabo?


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1154 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10436 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 May 2018 - 12:12 PM

Derma E, z vit-C. Samostojne ne uporabljam vec, mi je brezveze.

Mene je zdaj minilo, da bi se kdaj kupila karkoli od TO. Ne vem, zakaj bi podpirala take ljudi, kot je lastnik Deciema. Poleg tega me nobena stvar na dolgi rok ni navdusila do te mere, da ne bi mogla ziveti brez nje.

 

Enako.

Ta vitamin C od Derma E mi je super. Tretinoin bom začela jeseni, od TO pa mislim da ne bom kupila nič več, ker ne opazim več nobene razlike pri uporabi. Še niacianamide porabim do konca.

Je pa lastnik Deciema res čuden, to kar dela na Instagramu je kr neki. Dejansko ne vem, a je nor al se samo tok zajebava, ker ima polno rit vsega in mu je vseeno, če zaradi svojih žaljivk izgubi na stotine strank. Če bi mi bilo kaj od TO všeč, bi naročala še naprej, kljub njegovim bedarijam.


  • 0

#1155 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 06 May 2018 - 01:52 PM

Meni je tudi ful čudno, kaj se dogaja z deciem profilom na IG, sem mislila vprašat.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1156 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14919 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 06 May 2018 - 06:12 PM

Cak, a pol nekatere nimate nic za vlazenje?oz kaj imate potem za vlazenje?
Kera tocno je ta od vit c?
Meni je pa fajna od the ordinary....pa puder njihov tudi.
  • 0
 

#1157 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82177 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 May 2018 - 06:29 PM

Ta: https://www.iherb.co...-oz-60-ml/72561

Ne stekam, zakaj bi rabila tocno hialuronsko za vlazenje, saj so kreme dovolj, ali pa celo samo serumi.
Jaz spomladi in poleti cez dan uporabljam samo to + SPF. Ko dobim novo SPF kremo bo pa verjetno vecino dni to edini korak. Tudi aktivov zdaj ne uporabljam nobenih.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1158 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22286 posts
  • Gender:Female

Posted 06 May 2018 - 08:09 PM

Jaz imam hialuronsko od Hada Labo, ki sem jo že kar nekaj časa nazaj naročila in jo imam še vedno 1/3, ker je ne uporabljam vsakodnevno. Porabila jo bom do konca, ne nameravam pa ponovno naročiti, ker ne opažam neke razlike.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1159 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 06 May 2018 - 09:06 PM

 

 

Je pa lastnik Deciema res čuden, to kar dela na Instagramu je kr neki. Dejansko ne vem, a je nor al se samo tok zajebava, ker ima polno rit vsega in mu je vseeno, če zaradi svojih žaljivk izgubi na stotine strank. Če bi mi bilo kaj od TO všeč, bi naročala še naprej, kljub njegovim bedarijam.

 Ok tega res nisem vedela, jim ne sledim na instagramu. Sem si zdaj pogledala in res nisem pričakovala da ima nekdo tak odnos. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1160 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 08 May 2018 - 10:34 AM

Jaz imam tudi hialuronsko od Hada labo izmenično z enim tonikom, čez pa Derma E krema. Mi je pa super tako za občasno Balea aqua maska.  


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users