Jump to content


Photo

Styling - TIGI Catwalk Curls Rock Amplifier


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (3 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (3 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 07 July 2008 - 11:15 AM

Krema za kodranje las
Krema izredno nakodra lase, jih definira in loči. Poveča volumen in sijaj las ter jim izboljša teksturo.


Sestavine:(Aqua) Water, VP/DMAPA Acrylates Copolymer, Cyclomethicone, Polyquaternium-11, Polyquaternium-37, Styrene/Butadiene Copolymer, Fragrance (Parfum), Polysorbate 60, Simmondsia Chinensis Seed Oil (Jojoba), Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Cetearyl Alcohol, PPG-1 Trideceth-6, C12-15 Alkyl Benzoate, Helianthus Annuus Oil (Hybrid Sunflower), Panthenol (ProVitamin B5), Bacopa Monniera Extract, PVP/Dimethylaminoethylmethacrylate Copolymer, Cinnamidopropyl Trimethyl Ammonium Chloride, Chitosan, Butylene Glycol, Helianthus Annuus Seed Acid (Sunflower), Methylisothiazolinone, Methylcholoroisothiazolinone

IPB Image

To je pa definitivno moja stalnica. Boljšega proizvoda za moje neukrotljive kodraste lase še nisem imela. Amplifier uporabljam že dobre 2- 3 leta in uporabljam že 3. pakungo po vrsti s tem, da sta prejšnji bili obe mali verziji, ker sem ju kupila v akciji.

Prvo kot prvo moram poudarit, da je krema namenjena kodrolaskam, ravnolaske od nje ne pričakujte kakšnega efekta. Druga stvar pa je, opažam da veliko uporabnic, ki kremo preizkusijo prvič nanesejo preveč kreme kar se posledično pokaže v precej zlepljenih kodrih mokrega videza. Ključna beseda pri tem proizvodu je šparovnost. Jaz ima zelo dolge, močne in goste lase in nanesem maximalno za en lešnik kreme, ampak res lešnik, se pravi približno pol pritiska na pumpico. Rezultat so definirani, nič zlepljeni in sijoči kodri.

Krema oz. bolj gel-krema, je rahlo lepljive konsistence, zelo gosta, porabi se jo zelo malo saj se odlično ''maže'' (silikoni), pa saj to je pri Tigiju že tradicija. Diši cukrasto, podobno kot After Party krema in pa šampon ter balzam iz linije Curls Rock. Embalaža je res nekaj posebnega, pri drugih proizvajalcih še nisem zapazila takšnega načina doziranja. Ima posebno pumpico, s katero lahko natančno doziraš želeno količino. Med nanosom kreme lase mečkam med prsti, kodri so potem malo bolj intenzivni. Sama si lase sušim naravno, res sovražim sušilce saj moje lase naredijo nenormalno štrenaste. Kodri se razpustijo po približno 4 dneh.

Cena 15,50 € za 100ml se mi ne zdi visoka, glede na to da se proizvoda resnično malo porabi in traja dolgo. Obe z mami sva navdušeni uporabnici Amplifierja, zato si proizvod zasluži eno veliko 5 smile.gif .

Ocena: 5/5
  • 0

#2 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 08 July 2008 - 05:27 PM

Resnično dobra stvar. Je pa tole prva moja prva stvar za definicijo kodrov, tako da je ne morem primerjati s čim drugim, vendar pa sem jo z veseljem kupila zaradi pohvaljenosti. Sama imam močno valovite lase in ta krema jih ob varčnem nanosu lepo poudari in prav nič zlepi, lasje pa kar sijejo. Skratka, če imate vsaj valovite lase, bo ta krema zagotovo imela učinek. Sestavinsko je OK, embalaža pa - kot je tudi značilno za Tigi - zelo živahna, lepa, privlačna - kar vabi k nakupu.

Uporabljam jo pa le občasno, saj imam še vedno raje ravne lase - se mi zdi, da mi bolj pristajajo.

5/5
  • 0

#3 Morska

Morska

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 260 posts
  • Location:Obala

Posted 15 March 2009 - 02:56 PM

Super zadeva, sploh za barvane lase in kodre, ki so bolj suhi., lasje nekoliko poškodovani Jaz sem tole uporabljala velikokrat tudi v različnih obdobjih, letnih časih, barvnih niansah in dolžinah las. Če sem želela kodre (imam take lase, ki so kodrasti na obdobja (ja res) in če so daljši so bolj kodrasti - z oblikovanjem pa so lahko ali naravno ravni (ne polikani, a vendar ravni) ali povsem kodrasti do vrha glave). No za polno glavo kodrov mi je ustrezal tale prozvod. Namesla sem ga na mokre umite lase, raščesala, lase zmučkala in pregnetla med prsti in s takim mučkanjem posušila s fenom ne do popolne suhosti. Ko so se delno sušili na zraku so se mokri kodri ali vlažni še lepše oblikovali sami v popolnoma zdravo, nič suho in res lepo obliko - brez navijalk in česa nevarnejšega (trajna ipd). Vendar imam take lase, da se to da. Kodri so brez drugih utrjevalcev zdržali v taki obliki do naslednjega pranja - nekje 3 dni, bi pa tudi dlje zdržali. Volumen v redu - ne poliže las. Všeč mi je bilo, da izdelek lepo diši in da lase obenem neguje. Pa traja tudi zelo dolgo, je izredno koncentriran in gost, tako da se komot uporabi samo pol stiska in je čisto v redu - boljši efekt pri manj izdelka kot več. Če bom še imela željo po dolgih kodrih (trenutno imam drugo fazo po zelo dolgem času - kar nekaj letih dolgih kodrov (6 let)), bom ta izdelek še kupila, trenutno pa ga nimam več.
  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users