Jump to content


Photo

Krema/Body Butter - THE BODY SHOP Strawberry Body Butter


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (2 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 30 August 2006 - 09:51 PM

Body butter z vonjem jagode ni to kar sem pričakovala-od vonja drugače je fantastičen,diši nič kaj po jagodah ampak ok tako slabo spet ne diši tako da se ne pritožujem. Vonj je precej obstojen.
Butter se super maže, majhna količina je zadosti za povsem gladko, mehko, navlaženo in nahranjeno kožo. je pravi užitek in prijeten na koži, za suho kožo, za zelo suho kožo ne-se dobijo namreč še bolj težki oz hranljivo body puterčki pri TBS.
Ocena: 5

Posted Image
  • 0

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 July 2008 - 12:30 PM

IPB Image

Sestavine: Aqua (Water) (Solvent/Diluent), Butyrospermum parkii (Shea Butter) (Emollient), Cyclomethicone (Emollient), Glycerin (Humectant), Theobroma cacao (Cocoa Butter) (Emollient), Glyceryl Stearate (Emulsifier), PEG-100 Stearate (Surfactant), Cetearyl Alcohol (Emulsifier), Lanolin Alcohol (Stabiliser/Emollient), Phenoxyethanol (Preservative), Parfum (Fragrance), Methylparaben (Preservative), Fragaria ananassa (Natural Additive), Propylparaben (Preservative), Xanthan Gum (Viscosity Modifier), Tocopherol (Antioxidant), Benzyl Alcohol (Preservative), Disodium EDTA (Chelating Agent), Fragaria chiloensis (Strawberry Seed Oil) (Natural Additive), Limonene (Fragrance Ingredient), Sodium Hydroxide (pH Adjuster), Cinnamal (Fragrance Ingredient), Rosmarinus officinalis (Natural Additive), Linalool (Fragrance Ingredient), Citral (Fragrance Ingredient), Caramel (Colour), CI 14700 (Colour).

Naj takoj povem, da nisem ljubiteljica sladkih jagodnih vonjev pri izdelkih za nego telesa. Ampak tale vonj od TBSja me je pa popolnoma obnorel! Že v trgovini mi je BB noro dišal, sem pa vseeno iz previdnosti vzela manjšo pakiranje (sem se bala, da je tole navdušenje zgolj momentalno), sedaj mi je pa žal. Namreč, kasneje se je razvila še večja ljubezen do tega izdelka... pa ne samo zaradi vonja, temveč tudi ostalih lastnosti. BB je namreč krasno razmazljiv, nežno roza barve, ni masten ali ultra hranilen (kar bi od BBja pričakovali), ampak bolj lahek in vlažilen, kar mi izjemno odgovarja. No, saj je tudi namenjen normalni koži. Vpije se kar hitro. Kako bi se na moji odrezal pozimi, težko rečem, sedaj pa mi izredno odgovarja. Primeren je tudi za nanos na epilirano kožo. Vonj je res opojno jagodni, ni osladen ali kaj kmalu neznosen, ampak zelo prijeten, če ne že luštno seksi! ;-) Obstojen je na koži kar lep čas, če bi bil še bolj intenziven, bi najbrž začel že biti vsiljiv. Sestavinsko je BB kvaliteten (kot pač vsi TBS BBji), embalaža dobra - globoko rdeča z jagodami. Moja mini verzija drži 50ml, cena je pa 7 eur. Naslednjič pade običajna pakunga!


Ocena: 5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45345 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 January 2012 - 05:37 PM

The Body Shop izdelki jagodne linije so se mi zaradi svojega čudovitega vonja močno prikupili. Tudi Strawberry Body Butter ni izjema. Pričakovala sem, da se bom jagodastega vonja hitro naveličala, vendar temu ni bilo tako. Vonj me je prav nasprotno osvojil. Po nanosu body butterja na kožo, vonj ni več tako intenziven kot je v embalaži, ampak je prav prijetno nevsiljiv. Na koži se sicer ne obdrži pretirano dolgo, a kljub temu ga oster nos vonja tudi do par ur po nanosu.
Body Butter pa ne odlikuje samo čudovit vonj, temveč se tudi lepo maže. Všeč mi je, da ni masten in da se hitro vpije. Dodaten plus si prisluži zaradi učinka na kožo, ki jo nahrani in navlaži, da je po uporabi mehka in voljna.
Sama sem lastnica miniaturne različice 50 ml. Glede na to, da sem z njim več kot zadovoljna, bom v prihodnosti nabavila običajno embalažo.
5/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users