Jump to content


Photo

Kdaj predstaviti svojega partnerja staršem?


  • Please log in to reply
120 replies to this topic

#81

  • Guests

Posted 30 October 2011 - 11:31 AM

Js sem prvega fanta pripeljala domov pri 14-tih (ja, ful kul sm bla sleep.gif butl.gif ). Ker živimo v majhnem kraju (1000 ljudi) so ga starši na videz itak poznali. Bolj sta se poznala moj in njegov fotr, ker je moj zgradil garažo na črno, njegov ga je pa prijavil. twisted.gif Torej...začetek obetaven.
Bil je 4 leta starejši (šele zdej razmišljam, da je blo mal bolano od njega pri 18 pecat 14-letno smrkuljo), imel je dolge lase, poslušal Doorse, kadil travo....drugače je bil pa dokaj v redu (tega se starša takrat nista zavedala, ker takrat itak nihče, vključno z mano, ni vedel, da bodo šle stvari na slabše pri vsakem novem fantu). Delal je srednjo šolo, ni bil baraba, lepo vzgojen. Imel me je zelo rad, bil potrpežljiv z mano (ker sem bila obupna pubertetnica....nekaterih stvari, ki sem mu jih naredila, se še danes sramujem). Bil je razgledan, veliko je bral, vedel je ogromno stvari....on mi je prvi predstavil rock glasbo, pa razne kul zadeve.
Starša sta sicer vedela, da hodim z njim, prvič je pa prišel k nam,ko sem zbolela in sta prišla k meni na obisk moja prijateljica in on zraven. Tudi mene so pri njemu lepo sprejeli, samo z njegovo sestro se nisem razumela (ona je bila študentka v Ljubljani in zelo vzvišana). Mami ga je imela kar rada, ati malo manj, ker sva veliko popoldnevov preživela zaklenjena v moji sobi. Razšla sva se po 2 letih, moji in njegovi straši pa se še danes dobro razumejo. Sploh obe mami. Ta fant je tudi pred kratkim postal očka. Prvič smile.gif

Potem je pa prišel fant v katerega sem bila noro zaljubljena (tako kot si lahko samo pri odoka šestnajstih). Ni bil iz mojega kraja, ampak iz mesta zraven, samo so ga vseeno poznali, ker je eni sodnici zažgal kozolec.
Ne spomnem se, kako sem ga prvič domov pripeljala. Vem pa, da sta 5 let upala, da se ga bom naveličala in našla "normalnega" fanta. Če sedaj pogledam za nazaj, sta bila dokaj potrpežljiva.

Mojega trenutnega fanta ati ne mara. Mami ga nekako prenaša. Se pa zelo razumeta z njegovo mami.
Težko sta ga sprejela, sploh ati. Ker je bosanc, ker je imel dolge lase (itak ste že napisale "zakaj ni dobro hoditi z dolgolascem" doktorat laugh.gif ), ker je 5 let mlajši....in ker sem imela jaz takrat eno tako temno obdobje, ko sem začela z njim. Sicer sva se kmalu (mislim, da je imel on nekaj čez 18 let) odselila na svoje, se preživljala sama, tako da nista imela nobene besede več ("dokler si pod mojo streho blabla"), ampak ko sva šla trikrat resno narazen, sta vsakič potihem držala pesti, da bi tudi ostala narazen.
Sedaj sta se nekako vdala v usodo, na obisk k nama ne prideta nikoli. Prideta k njegovi mami, ki živi poleg naju v stanovanju. Fant sicer vstop v našo hišo ima, ampak ne mara hodit na obiske. Večinoma grem sama.

No, takle mamo trenutno. smile.gif (glede na to, da je tema o predstavljanju, pa kdaj predstaviti....nisem nič pametnega napisala hmm.gif )
  • 0

#82 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5057 posts
  • Gender:Female

Posted 30 October 2011 - 11:40 AM

Jaz sem prejšnjega pripeljala domov po treh tednih (ostali prej so bili itak iz istega kraja, večinoma, ali pa jih pač nisem pripeljala domov), je bil lepo sprejet, zdajšnji je bil pri meni, ko sva se midva videla drugič v življenju in je že takrat tudi prespal, ker se mu ni splačalo pripeljat 80 km samo za kake 3 ure smile.gif Sprejet je bil lepo, je bil pa sprva bolj redkobeseden, zdaj se pa odlično razumejo. Že zelo zelo dolgo se poznajo tudi najini starši, samo moj oče ne mara preveč pogosto videt moje tašče, ker mu gre na živce zaradi očitnih razlogov. Prav tako se poznajo tudi obojni stari starši smile.gif
  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.

#83 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 30 October 2011 - 12:31 PM

Jaz staršem nikoli nisem govorila za fante, no pa itak sem poleg zdajšnjega imela samo še enega, pa še s tistim sem bila samo 3 mesece. Predvidevam, da so malo sumili moje simpatije, uradnega predstavljanja pa nikoli ni bilo, ker so bili vsi moji sošolci. laugh.gif Tko da sem jih staršem dnevno omenjala, pa tut to da so skos viseli pri meni ni bilo nič čudnega, ker smo se pač vedno "učili" laugh.gif

Sem že hotela napisat, da sta se moja in njegova mami spoznali, ko smo nama šli rezervirat počitnice, ampak se motim - prvič sta se na roditeljskem srečali, pa verjetno sploh še nista vedeli, da sva par. laugh.gif Potem smo šli pa skupaj na agencijo najino morje rezervirat, takrat je bilo bolj "uradno" spoznavanje, čeprav sta se itak vsaj malo poznali že prej.

Fotra sta se spoznala eno leto kasneje, spet zaradi morja, takrat so me oni vzeli sabo in smo se dobili vsi skupaj, pa po počitnicah smo šli na eno večerjo v zahvalo. Nekaj so klepetali tudi na maturantskem, ampak itak nismo bili za isto mizo, tko da hvalabogu ni bilo preveč neprijetno. laugh.gif

Če ne bi bila sošolca in če ne bi tako mlada skupaj hodila na morje, potem pa dvomim, da bi se najini spozna(va)li, si tut jst ne predstavljam situacije.

Glede odnosa bi pa rekla, da majo mene njegovi zeloo radi, pa zdaj tut moji njega, sva pa mela na začetku zveze težke frke in me je mami včasih našla, ko sem se histerično v sobi po tleh metala. laugh.gif Takrat mi je seveda govorila, naj ga pustim in da ni vredno, pa sem jo itak gladko zignorirala. laugh.gif Zdaj sva pa oba bolj zrela, se ne kregava, ne končujeva in tut mami ga zdej čist sprejema. Oči ga ljubkovalno kliče "čefur" ( laugh.gif ), ampak to je res ljubkovalno oz. v zajebanciji, ne misli grdo.

Moji nimajo nikakršnih predsodkov, če bi enega hard metalca pripeljala domov bi bili pomoje šokirani, bolj zaradi moje izbire (not my style) kot zaradi neodobravanja. Glede štajercev, čefurjev itd. jim je pa čist vseeno, tut za črnca mi pomojem (upam?) ne bi težili.
  • 0

After all this time?

Always.


#84 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 30 October 2011 - 12:45 PM

QUOTE(Coco* @ 30. 10. 2011 - 10:22) View Post

Meni je pa malo čudno, da se vaši starši po vseh teh letih zveze ne poznajo.

QUOTE(Sally @ 30. 10. 2011 - 10:29) View Post

Meni pa to ni čudno, prej normalno.



QUOTE(Sally @ 30. 10. 2011 - 11:02) View Post

Mojedva nimta nobene želje po druženju, ampak mi smo že v osnovi taka familija, brez obiskov in raznih gatheringov

Tudi mi smo taka družina in tudi družina fanta je takšna. Ne razumem zakaj si ljudje tako rabi obiske vlačijo v hišo. Ampak ok, tako je.

QUOTE(Coco* @ 30. 10. 2011 - 11:16) View Post


Mi smo ta družina s stotimi obiski. smile.gif


wacko.gif Meni bi se zmešalo. Ne maram obiskov.


QUOTE(Ekaterina @ 30. 10. 2011 - 11:31) View Post

Bolj sta se poznala moj in njegov fotr, ker je moj zgradil garažo na črno, njegov ga je pa prijavil. twisted.gif

ker je eni sodnici zažgal kozolec.


Ojoj, Ekatarina blink.gif


  • 0
Viens, reste ici!

#85

  • Guests

Posted 30 October 2011 - 12:51 PM

Ana, to je bilo še v SFRJ. Takrat ni blo nič takega na črno zgradit garažo. Vsaj v naših koncih ne. Niti je ni blo treba podret. Še danes stoji, ko smo se mi že zdavnaj odselili iz bloka.

Ponesreči je zažgal. Se mi zdi.

  • 0

#86 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 30 October 2011 - 12:54 PM


Ok biggrin.gif. Maš same kriminalne zgodbice, zato tak obraz.
  • 0
Viens, reste ici!

#87

  • Guests

Posted 30 October 2011 - 12:59 PM

smile.gif Sej štekam. (dost se mi je tega v življenju nabralo, ja....sam čisto po svoji krivdi down.gif )
  • 0

#88 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45435 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 October 2011 - 01:24 PM

Kako so se moji in njegovi spoznali, se več ne spomnim. Se pa od takrat dobro razumejo. Zdaj niso si tako blizu, da bi hodili vsak teden na obiske. Ob praznovanju rojstnih dni ipd. pa običajno pade vabilo tako iz ene kot iz druge strani. Aja, pa tast in moj brat sta oba strastna nogometna navijača in ko igrata njuni ekipi druga proti drugi, tast včasih vzame brata s seboj na tekmo.
  • 0

#89 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27041 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 30 October 2011 - 01:46 PM

QUOTE(Ana @ 30. 10. 2011 - 12:45) View Post


Tudi mi smo taka družina in tudi družina fanta je takšna. Ne razumem zakaj si ljudje tako rabi obiske vlačijo v hišo. Ampak ok, tako je.
wacko.gif



Tako pač je pri nas, je ostalo še iz Jugoslavije in tistih drugih časov, ko si še poznal soseda, pač stalno druženje, pristni stiki z ljudmi. Ko gledam stare albume in so bili moji starši malenkost starejši kot jaz zdaj, je ogromno nekih slik s piknikov, praznovanj, rojstnih dnevov, itd., so se ogrooomno družili z drugimi, nikoli nista bila zaprta, pa vsi radi zahajajo h nam, ker sta z vsemi v ful dobrih odnosih. Ne vem, čemu tako čudenje, če so ljudje družabni.

  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#90

  • Guests

Posted 30 October 2011 - 01:51 PM

QUOTE(Coco* @ 30. 10. 2011 - 14:46) View Post


Tako pač je pri nas, je ostalo še iz Jugoslavije in tistih drugih časov, ko si še poznal soseda, pač stalno druženje, pristni stiki z ljudmi. Ko gledam stare albume in so bili moji starši malenkost starejši kot jaz zdaj, je ogromno nekih slik s piknikov, praznovanj, rojstnih dnevov, itd., so se ogrooomno družili z drugimi, nikoli nista bila zaprta, pa vsi radi zahajajo h nam, ker sta z vsemi v ful dobrih odnosih. Ne vem, čemu tako čudenje, če so ljudje družabni.




yes.gif
  • 0

#91 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82518 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 October 2011 - 03:25 PM


Jaz sem ga predstavila po enem mesecu, na videz pa sta ga poznala že malo prej. Že od vsega začetka se super razumejo, vedno je ful fajn, ko smo skupaj. Zdaj je pa itak že kot član družine,
pride tudi na družinska praznovanja, s fotrom hodita na tekme ... Bi bilo prav čudno, če bi ju vikal.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#92 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 30 October 2011 - 03:57 PM

Jaz sem premlada začela to zvezo, da bi bilo sploh relevantno kdaj sem ga jaz prvič predstavila. Itak, da pri mojih rosnih letih nisem mogla po enem mescu poba domov pripeljat, tako da je to vse skupaj bilo časovno na dolge proge. Prespat še zdaj ne sme pri meni (stara bom 18, skupaj sva več kot 3 leta) - s tem se edino ne strinjam in ne razumem.
Kar pa je meni najpomembnejše je to, da jaz upam, da moji starši nikoli ne bodo spoznali njegove mame, tako bo za vse vpletene bolje.
  • 0
Memento mori.

#93 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23506 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 30 October 2011 - 08:35 PM

QUOTE(Sally @ 30. 10. 2011 - 7:48) View Post

Mojadva mojih bivših fantov nista marala in v hišo nista imela vstopa. Danes se jima za to zahvaljujem, takrat sta bila najbolj grozna starša na svetu.



Jaz sem imela pri 2. fantu nekaj podobnega, samo jima še danes nisem za to hvaležna, saj sem bila zaradi trme kvečjemu dlje časa z njim, kot bi bila sicer. Pred zdajšnjim sem imela dva resna fanta. Eden je bil od najboljše kolegice in sošolke brat, drugi pa isto en iz Kamnika. Oba sta drugače super fanta in še danes imamo stike. Prvi je bil kar OK sprejet, drugi kot sem napisala, sranje dokler sva bila skupaj (dve leti).
Prvi prvem sta se mami spoznali na roditeljskem, pri drugem se nikoli niso.
In lekcija za naprej je bila, da ne bo več iz Kamnika, ker je mesto premajhno za take neumnosti. Je bil tudi malo starejši in čeprav jima je bilo kristalno jasno, da imam "novega" sem enostavno rekla, da grem ven. Tako sta dobila lekcijo, da se nista več vtikovala in sta ga precej lepo sprejela. Kmalu sta ga vzela za svojega in še danes hodimo skupaj na dopuste in se z njima veliko bolje razumeta kot jaz.

Starši so se spoznali, ko sva se preselila skupaj (po dveh letih), od takrat so se videli mogoče 5x (v zadnjem času, zaradi otroških RD) in tako nama je super, ker so iz različnih planetov.

Ker je "pravoslavne vere" (več ali manj ateist, ker jaz s kakšnim vernikom itak ne bi mogla bit), in je mami opazila, da ob "drugačnih" praznikih domov kakšno sladico prinesem, me je samo vprašala, če so zelo "tradicionalna" familija (saj imam precej dolg jezik in ne pustim biti vodena), da me kao zaradi tega ne bi enkrat nabutal. Ko ga je spoznala, je kmalu videla, ta je to skoraj nemogoče.
In zdaj sta enakega mnenja, kot pri Fluffy - mora bit super dečko, če je vsa ta leta zdržal z mano.

In tudi meni je zanimivo, da se folk toliko obremenjuje iz kje kdo izhaja. To je pri meni najmanj pomembno in bi mi dol viselo, kaj bi našadva mislila o tem. Če ti kaj ni všeč, pač ne bosta dobila v družino enega super fanta (kar še vedno trdim, da so moji vsi bili, drugače pač ne bi bila z njimi), ampak bosta izgubila mene. Vajina izbira.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#94 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28979 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 31 October 2011 - 05:46 PM

jaz fantov ne predstavljam staršem, razen, če tako po slučaju nanese (par bivših sta parkrat vidla, s starši od nobenega se pa nista nikoli družila).
M.-jevega fotra sem spoznala slučajno, ker nama je moral enkrat prit odklenit hišo, ker je ključ noter pozabil. laugh.gif npr. moja mati K.-ja sploh vidla ni nikoli, foter ga je enkrat po slučaju. edini član družine, ki dejansko vidi moje dečke, je brat. sleep.gif
se pa niti ne vtikata v te stvari, ker se ju ne tičejo.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#95 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25853 posts
  • Gender:Female

Posted 31 October 2011 - 10:54 PM

QUOTE(Coco* @ 30. 10. 2011 - 13:46) View Post


Tako pač je pri nas, je ostalo še iz Jugoslavije in tistih drugih časov, ko si še poznal soseda, pač stalno druženje, pristni stiki z ljudmi. Ko gledam stare albume in so bili moji starši malenkost starejši kot jaz zdaj, je ogromno nekih slik s piknikov, praznovanj, rojstnih dnevov, itd., so se ogrooomno družili z drugimi, nikoli nista bila zaprta, pa vsi radi zahajajo h nam, ker sta z vsemi v ful dobrih odnosih. Ne vem, čemu tako čudenje, če so ljudje družabni.



+1

Ceprav ne maram obiskov, bi bila raje drugacna. Sem mislila, da sem cudak pa vidim, da vas je kar nekaj taksnih. : )
Zavidam ljudem, kot so Coco in njeni. Imam prijateljico, ki je po rodu iz Srbije in pri njih doma je podobno, kot opisuje Coco. In tudi ona ima izmed vseh mojih prijateljic do mene najtoplejsi odnos. Taksnega, kakrsnega od prijatelja pricakujes. She cares, me preseneca z drobnimi stvarmi itd.. Moji hladnosti in zatezenosti navkljub. cry.gif
Kolikor mi je bilo na zacetku v P.evi druzini tezko, ker imajo razvito druzenje, kar tako ali pa ob raznih obletnicah (pri nas doma tega nikoli ni bilo, sploh ne med sorodniki), mi je sedaj toplo pri srcu vsakic, ko njegova mama povabi na kosilo/vecerjo. Ceprav je moja prva asociacija, ne grem, ne da se mi, tecno mi je, se prisilim in potem se sprasujem, zakaj nisem hotela iti. O.o

Oh well.

  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#96 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 01 November 2011 - 03:48 AM

Jst sem pomojem obiske zasovražila le zato, ker jih imam doma toliko. In morda zato, ker se mi zdi, kot da jih veliko oči uporablja kot izgovor za popivanje down.gif . Mi je fajn, da jih tudi fant ne mara kaj preveč. Tako ali tako je pogostost obiskov pri njih enako nič proti nam in zato sploh ni navajen, da bi parkrat dnevno kdo v domovanje zahajal.

Fanta sta starša na videz že prej poznala, sem ga pa pozno predstavila. Ne vem, kdaj. Njegovi starši so me pa tudi že prej poznali. In bila sem jim precej všeč, dokler nisem začela z njihovim sinom hodit rolleyes.gif . Še zdaj imamo precej pust in hladen odnos. Zelo neprijetno mi je v njihovi družbi, nikoli se nič ne pogovarjamo (na začetku prejšnjega meseca me je celo vprašala, kam zdaj hodim; ker me prej niti ni, kako mi je šla matura, kam sem se vpisala ipd. down.gif ), tako da manj kot sem tam, boljše mi je.
Moja starša sta se pa fanta precej navadila in bi rekla, da ga imata kar precej rada. Sva že dolgo skupaj, pa vidita, da lepo z mano dela, čeprav jima je bila verjetno na začetku njegova pojava malo šok terapija (dolgi lasje ipd. ..). Njemu npr. pri meni ni neprijetno, precej domače namreč. Je bil pa to prvi fant, ki sem ga doma predstavila. Nekaj časa ni smel prespati, odkar lahko, pa ponavadi enkrat tedensko. Pri njemu jst NE smem, sploh.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#97 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 01 November 2011 - 08:52 AM

Planet_, saj pri meni je podobno. Jaz mam tam rada obiske, rada grem na obiske, sploh k svojim prijateljem..družinskih ne maram toliko, ne svojih ne fantovih, je vseeno malo drugače. Razne piknike in to pa vedno.
Ampak obiskov pri nas pa res ne maram. Mi imamo obiske res dobesedno 4× na leto, za novo leto, RD (k sreči praznujemo trije naenkrat) in sestrin rd. Drugam pa hodimo tudi samo voščit, nikoli kaj ekstra. Fanta pa ne štejem glih za obisk. In meni to ful ustreza. Familijarnih obiskov ne maram, prijateljske imam pa rada, itak jih bom imela najbrž kar dosti, se bom mogla odkupit za vsa ta leta, ko sva midva hodila, oni pa k nama niso mogli laugh.gif

  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#98

  • Guests

Posted 01 November 2011 - 09:04 AM

Pri nas v družini, med sorodniki, prijatelji ali pa sosedi se ful obiskujemo in sem te obiske imela vedno rada, ampak mi pa postane nadležno, ko začne kdo "težit" kaj v smislu kdaj bom L.-ja pripeljala pokazat, kje ga skrivam.. Pač ne maram tega siljenja, da "mora" priti, pa še to določeni osebki silijo samo zato, ker jih firbec matra kdo je on, iz kje je, kakšen je, kaj dela, itd. rolleyes.gif Tega vrtanja in ocenjevanja pa ne maram, ker je on od mojga "okolja in ljudi" precej drugačen in bi ga marsikdo znal obsojati, npr. zaradi ateizma, zgovornosti, ki jo hitro zamenjajo za "nakladanje", videza (malo daljši lasje, bradica), skratka na žalost opažam, da živim v okolju polnem obsojanja in iskanja napak. Zato se tem obiskom z njim raje izogibam, več ali manj hodiva samo k prijateljem.
  • 0

#99 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16171 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 01 November 2011 - 01:16 PM

Moji T-ja že poznajo, foter ga je poznal celo pred mano biggrin.gif, ampak ga poznajo kot mojega kolega. Tak da, ko bom dejansko povedla kak je na stvari nebo potrebnega nobenega posebnega predstavljanja. Jaz njegovih ne poznam, fotra sem sicer vidla 1x tak bol na hitrco. Bi mi pa bilo zelo čudno če se moji in njegovi ne bi spoznali. Sicer pa moj ata itak že od prej pozna njegovo mamo. smile.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#100 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 13 November 2011 - 06:44 PM

Hahaha, ful zabavna tema, res. Ne vem kdaj je on spoznal moje starše, ker tud ne živim z njimi, ampak po parih mesecih, jst sem njegovo mamo po dveh mesecih, ker sem ji morala nekaj dostavit, fotra pa šele po kakšnih 8 mesecih. Ampak res si želim da jih ne bi spoznala, ne morm vrjet da še vedno obstajajo taki ljudje. down.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users