Jump to content


Photo

Kdaj predstaviti svojega partnerja staršem?


  • Please log in to reply
120 replies to this topic

#61 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 October 2011 - 11:17 PM



laugh.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#62 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25853 posts
  • Gender:Female

Posted 29 October 2011 - 11:33 PM

LOL zategnjeni in skopljeni. laugh.gif

  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#63

  • Guests

Posted 29 October 2011 - 11:33 PM

Mene je fant kar hitro predstavil svojim - ko je bil pri meni v Lj na obisku, so ga klicali, da so tudi oni v Lj in da gremo lahko skup na kosilo al kam smo že šli takrat. Pa sem pristala na to, čeprav mi je blo mal neprijetno, sploh ker je bila njegova mama moja profesorica in nism vedla kakšna bo reakcija. Pa je blo kar fajn. Samo živčna sem bila, trema pa to tongue.gif

Jaz pa sem njega predstavila šele po parih mesecih, pa še to slučajno. Sva bla glih pri nas v zidanci, pa sta starša slučajno prišla gor. No potem smo se pa itak vsedl za mizo, moj je bil čist sproščen in sta z očetom govorila o vsem možnem, jaz pa tam čist živčna zraven biggrin.gif

Glede odnosov je pa tko, men je mal žal, da se moji pa njegovi ne družijo neki, ker vem, da bi mojim to kar dosti pomenilo. Pa tudi meni. Glede sprejemanja fanta, pa mislim, da jim kakšna stvar na njemu ni všeč, ampak tega ne pokažeta in vedno pravita, da gre za moje življenje, mojo odločitev, mojega fanta. Cenim to.
  • 0

#64 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26305 posts

Posted 29 October 2011 - 11:36 PM

QUOTE(_Planet_ @ 30. 10. 2011 - 0:33) View Post

LOL zategnjeni in skopljeni. laugh.gif

Ko smo že pri tem, poba je imel svoje čase tudi ena dva dreada zadaj laugh.gif
  • 0

#65 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25853 posts
  • Gender:Female

Posted 29 October 2011 - 11:38 PM

Ovohaj ga! laugh.gif


Meni nihce ne bi nic rekel na mojo izbiro, ker se pac ne vtikata. Ampak vem, da bi fotru sli ob morebitnem "juznjaku" lasje pokonci, mami pa, ce bi bil poba mutav metroseksualec. Jo vidim kdaj v kaksni trgovini, ko se ji zabliska, ker pogrunta, da ji hoce "lepi" prodajalec prodati meglo in ga zacne je*ati v glavo. Mene je tako sram poleg, grem kar proc. Ceprav ji dam prav, samo, ne morem poslusat. : D
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#66 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 30 October 2011 - 12:04 AM

QUOTE(Felicia @ 30. 10. 2011 - 0:33) View Post


men je mal žal, da se moji pa njegovi ne družijo neki, ker vem, da bi mojim to kar dosti pomenilo


Bože mili ne! blink.gif Pri nas pa ni šanse, mojadva sta precej zaprta, imata nekaj prijateljev ampak to je to. Tudi starša od fanta sta bolj na to noto. Se še niti spoznali niso. Se bojo na poroki, ni panike. smile.gif

  • 0
Viens, reste ici!

#67 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45435 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 October 2011 - 12:10 AM

QUOTE(_Planet_ @ 29. 10. 2011 - 23:38) View Post

Meni nihce ne bi nic rekel na mojo izbiro, ker se pac ne vtikata.
yes.gif Čeprav vem, da jima verjetno ne bi bilo vseeno, če bi domov pripeljala kakšnega odbitka. Mislim, da ju ne bi tako skrbelo, če bi domov pripeljala črnca ali azijca. Rekla pa najverjetneje ne bi nič, bi si pa mislila svoje.

Najini so šli enkrat skupaj po gobe. laugh.gif Brez naju.
  • 0

#68 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 October 2011 - 12:33 AM




QUOTE(_Planet_ @ 30. 10. 2011 - 0:38) View Post
mutav metroseksualec.


laugh.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#69 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 30 October 2011 - 07:48 AM

Mojadva mojih bivših fantov nista marala in v hišo nista imela vstopa. Danes se jima za to zahvaljujem, takrat sta bila najbolj grozna starša na svetu. Tudi izhode in druženje z njima sem imela omejene - kot že rečeno, razen slabe karme name nista prenašala nič dobrega. Zato sem jima danes izredno hvaležna.
ZDajšnji fant je bil odvsega začetka lepo sprejet v familijo, všeč jima je obema, poznata njegove kaprice (on pa njune) ampak se sprejemajo z napakami vred. Nikoli se nismo skregali ali kaj, pa pač...Fajn in v redu odnosi smile.gif

Moji pa njegovi pa ne bi šli nikoli in nikdar skupaj - dva popolnoma različna svetova, sploh ni za govorit. Popolnoma različni družini. Se ne poznajo (oziroma eno bežno srečanje) in bom tudi v prihodnosti poskrbela da posebnih stikov (razen nujnih) ne bo.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#70 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 30 October 2011 - 09:19 AM

QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 29. 10. 2011 - 21:54) View Post

[size=1]

Drugače pa sta moja dva precej odprta do mojih resnih fantov, nikoli nista a priori našpičena, nikoli nimata
kakšnih čudnih fint, itd. Dejansko sta tudi glede tega izjemno kul.

enako.....pa če je do mene dober biggrin.gif , če se midva razumeva, je njima tudi kull smile.gif
je pa res, da smo bolj malo vsi skupaj, ker imam jaz pač stanovanje in sva tu...no ravno danes je družinsko kosilo pri mojih...to bo spet smeha biggrin.gif

  • 0

#71 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 30 October 2011 - 10:16 AM

Jaz pa ne morem verjeti, koliko predsodkov je še vedno, samo da ni štajerc, čefur, ljubljančan. huh.gif sick.gif


Fanta sem staršem predstavila po nekaj mesecih, ko me je prišel iskati domov. Moji in njegovi starši se še ne poznajo, če se bodo, se bodo na poroki. laugh.gif (kot je rekla Ana)
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#72 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27041 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 30 October 2011 - 10:22 AM

Meni je pa malo čudno, da se vaši starši po vseh teh letih zveze ne poznajo.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#73 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 30 October 2011 - 10:24 AM

Jaz sem s fantom zdaj 6 let, pa se starsi nikoli niso videli, tako bo tudi ostalo. biggrin.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#74 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 30 October 2011 - 10:29 AM

Meni pa to ni čudno, prej normalno.

Sarah, kudos to that. Saj mojedva poznata samo mamo (bežno) fotra ne. Pa še to ne vem če bi jo danes spoznala, če bi se kje srečali.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#75 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 30 October 2011 - 10:32 AM

Jaz pa čez 8 let, pa se ne poznajo. Res ne vem, zakaj bi se starši morali poznati/družiti. Sicer pri meni je še logističen problem, kajti jaz sem s Primorske, oni pa z drugega konca Slovenije.

Meni je bolj pomembno, da se moj fant razume z mojimi starši, in obratno!!
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#76 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27041 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 30 October 2011 - 10:51 AM

Sej ne pravim, da bi se zdej morali družiti nonstop in postati najboljši prijatelji, ki visijo skupaj 24/7, ampak da v 10 letih zveze ni bilo ene priložnosti, da bi se srečali.. ne vem no, če bi jaz bila z nekom 5 let, bi moje starše sigurno zanimalo, kdo so pa starši tega mladeniča.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#77 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 30 October 2011 - 11:02 AM

Sto ljudi, sto čudi. Mojedva nimta nobene želje po druženju, ampak mi smo že v osnovi taka familija, brez obiskov in raznih gatheringov. Še ob novem letu in praznikih smo sami, v 4 ali 6, če sta še oba fanta poleg.
Medtem ko imajo njegovi rompompom za vsak RD. In veliko ljudi. In kosila. Pa ves čas obiske.Že tu je razlika huge...
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#78 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 30 October 2011 - 11:05 AM

QUOTE(Coco* @ 30. 10. 2011 - 10:51) View Post

Sej ne pravim, da bi se zdej morali družiti nonstop in postati najboljši prijatelji, ki visijo skupaj 24/7, ampak da v 10 letih zveze ni bilo ene priložnosti, da bi se srečali.. ne vem no, če bi jaz bila z nekom 5 let, bi moje starše sigurno zanimalo, kdo so pa starši tega mladeniča.


Verjemi, da je pri meni ni bilo, pač moji so v GO, njegovi v CE. thumbup.gif thumbup.gif

Pa seveda so me vprašali doma, kaj počnejo njegovi, povem, to je to. Včasih se pozanimajo kako jim gre, kako so, itd, ampak do srečanja pa še ni prišlo. Me ne moti, fanta pa tudi ne, v bistvu še nikoli ni ne z ene ne z druge strani prišlo do tovrstne pobude.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#79 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27041 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 30 October 2011 - 11:16 AM

QUOTE(Sally @ 30. 10. 2011 - 11:02) View Post

Sto ljudi, sto čudi.

Ma ja, sej vem, ampak vseeno. Bwo. Mi smo ta družina s stotimi obiski. smile.gif

  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#80 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25853 posts
  • Gender:Female

Posted 30 October 2011 - 11:20 AM

QUOTE(Kinky @ 30. 10. 2011 - 10:16) View Post

Jaz pa ne morem verjeti, koliko predsodkov je še vedno, samo da ni štajerc, čefur, ljubljančan. huh.gif sick.gif


Ja, zal. :|



Meni je sedaj tudi cudno brati, da se vasi starsi ne poznajo, ampak, ko pomislim, tudi najini se mnoga leta niso. Enkrat so se bolj po nakljucju kot ne srecali, potem pa dolga leta nic, zadnjih nekaj let se malo veckrat vidijo, parkrat na leto.
Predvsem moja mami je mnenja, da naj se zveze ne obremenjuje s sorodniki; v smislu, da se ne bi vpletena v zvezi slucajno cutila obvezana ostati skupaj zato, ker bi bilo prezakomplicirano vsem sorodnikom razlagati, da nista vec skupaj.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users