Jump to content


Photo

Kaj najraje jeste za zajtrk?


  • Please log in to reply
465 replies to this topic

#461 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82467 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 March 2024 - 02:10 PM

Saj se strinjam, je pa to pri nas kar popularno zadnje mesece in pravijo, da imajo vse sorte koristi od tega (vzdrževanje teže ali hujšanje, boljša presnova, koncentracija itd.) in sem iz firbca mislila še sama probat. :) Samo očitno nisem dovolj firbčna, da dejansko bi. :D 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#462 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26281 posts

Posted 04 March 2024 - 02:17 PM

Ja Huberman ne imel pred kratkim na to temo nekaj pa so ga dietetiki takoj izvrgli, ker izpostavlja eno raziskavo v prid temu, na osnovi mikrobiomov v crevesju. Raziskava je nezanesljiva,ker ni bil reprezentativni vzorec in mikrobiom so preverjali v blatu,kar pa je splosno znano,da je v izlockih drugacen kot v crevesju, torej ni dokazano nic pozitivnega.
  • 0

#463 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 04 March 2024 - 02:18 PM

Jaz to poleti kar organsko delam, mam okno hranjenja od 10-18h, zvečer itak ne morem jesti. Pred poroko sem se malo bolj resno šla to in sem dejansko tut kar precej zgubila. Pa počutje je bilo res super, predvsem na spanju se mi je ful poznalo. Se pa nisem zdaj čisto striktno držala tega - če smo imeli kakšno večerno druženje ali kaj drugega sem pač jedla tudi kasneje, nisem se blazno strogo omejevala. Se mi pa zdi ful prilagodljivo v resnici, mogoče lahko štartaš tut 14-10 pa potem ješ med 10. in 20. uro in vidiš, kako ti je pa prilagajaš :)


  • 0

After all this time?

Always.


#464 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82467 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 March 2024 - 02:23 PM

zvečer itak ne morem jesti. 

 

Blagor tebi. :D Jaz imam zvečer največ apetita. 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#465 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15067 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 04 March 2024 - 02:54 PM

Jina, mogoce je to zato, ker do 13 pojes en kos sadja in kavo.
Jaz sen zvecer dalec najmanj lacna in po 19 ali 20 redko se kdaj zavijem po kaj v hladilnik. Obicajno zakljucim ob 19 in vecerja je najmanjsi obrok dneva.
Najvecji apetit in .oj najljubsi obrok dneva je itak zajtrk.
  • 0
 

#466 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82467 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 March 2024 - 02:58 PM

Nimam kaj, pri meni je od nekdaj tako. Gre skupaj s tem, da niti slučajno nisem jutranji tip. Pa mami je ista. 

Moj največji obrok je kosilo, za večerjo pa sploh med tednom ne pojem veliko. Bi pa ...


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users