Jump to content


Photo

Siluet 40


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1 Ksenja

Ksenja

    sramežljivec

  • Člani
  • 15 posts

Posted 06 September 2004 - 07:42 AM

Halo!
Prosim za Vaše izkušnje z izdelkom Siluet 40, s katerim lahko z vnašanjem gela zmanjšaš obseg telesa!Deluje?????
Prosim za Vaše izkušnje!
Hvala in lep dan!
Ksenja
  • 0

#2 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 06 September 2004 - 11:47 AM

Hoj, sicer ti ne morem dati informacij iz prve roke, ker nisem uporabljala tega izdelka jaz, vendar znanka. Ta izdelek je ni prepričal, ker je to skoraj nemogoče, da se ti kar po 40 minutah odstrani odvečna maščoba, ker če bi bilo to res, bi bil sigurno edini produkt in bi vsi ki imamo te probleme, se kopali v njemu.
Znanko je pa zelo prepričal in tudi mene zdaj prepričuje izdelek " [[i]color=red]VITASTASZelo hitro se vpija, barva je prozorno-belkasta in po nanosu ne pušča barve, ko nekateri produkti iz zelenega čaja, vonj ima pravtako po zelenem čaju.

Kupiš ga v bolje založenih drogerijah, jaz sem ga na Vrhniki v "Dični" na Stari cesti, cena = 4890,00 SIT (vendar sem prepričana da ga lahko dobiš kje bolj ugodno, ker je ta drogerija privatna in dražja)
  • 0
LP, Finatina

#3 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 06 September 2004 - 01:27 PM

Hm...ne vem no,koliko so ti izdelki vredu rolleyes.gif
  • 0

#4 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 06 September 2004 - 02:04 PM

Hey!

Upam, da ni tole off topic- ker me ne zanima samo ta siluet 40, ampk tut na primer kakšna tista zadevca iz reklam-joj, res se ne morem spomnt kako se reče-tist pas, al pa metuljček, k si ga prlimaš, pa pol trese mišice al kva....tisto kej deluje? Je res tko, kt da bi zares telovadil?? K jst teh reklamnih izdelkov še nisem kupovala, ker nisem prepričana, če zares deluje-ampkak če ima katera dobre izkušnje s tem, potem pa, zakaj pa ne? Bi mi prov pršlo, da bi par kilogramčkov zgubila biggrin.gif
  • 0

#5 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 06 September 2004 - 08:19 PM

Nisem več rosno mlada, pa tudi ne preveč "suha" ermm.gif , zato je ni stvari ki je nisem probala. Ne ker bi verjela da deluje ermm.gif: , ampak iz radovednosti ČE :!: deluje. Tako sem probala tudi (med drugim) Silhuet 40. Koža je po nanosu res mehka in prožna, vendar nisem opazila nikakršnega zmanjšanja obsega na nobenem delu oops.gif .
Meni obseg zmanjša samo: MANJ IN ZDRAVO JEJ IN SE VEČ GIBLJI idea.gif ! (izdelek z garancijo)

lp
  • 0

#6 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 06 September 2004 - 10:09 PM

QUOTE(Jadranka)
Nisem več rosno mlada, pa tudi ne preveč \"suha\" ermm.gif , zato je ni stvari ki je nisem probala. Ne ker bi verjela da deluje ermm.gif: , ampak iz radovednosti ČE :!: deluje. Tako sem probala tudi (med drugim) Silhuet 40. Koža je po nanosu res mehka in prožna, vendar nisem opazila nikakršnega zmanjšanja obsega na nobenem delu oops.gif .
Meni obseg zmanjša samo: MANJ IN ZDRAVO JEJ IN SE VEČ GIBLJI idea.gif ! (izdelek z garancijo)

lp



Jadranka, bravo! Kljub vsemočnih krem, ki si jih dam nase, (v upanju da bodo pomagale, ali pa le za tolažbo, da nekaj dam nase), se absolutno strinjam s tabo.
:thumleft:
  • 0
LP, Finatina

#7 Ksenja

Ksenja

    sramežljivec

  • Člani
  • 15 posts

Posted 07 September 2004 - 01:11 PM

Hvala vsem za odgovor!Sem si kar mislila, da ta Fop-šop "nateguje" ljudi.Groza!!!Bom mogla najt kakšnega mladega za masažo. Hahahaha... laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
lp
  • 0

#8 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 09 September 2004 - 06:19 PM

Ja že, že mladega, samo potem bo on shujšal ne ti tongue.gif . Masaža je kar napor veš ermm.gif Probaj nekaj dni sama, bo videla kao te bodo rokice bolele. rolleyes.gif rolleyes.gif

lp
  • 0

#9 Ksenja

Ksenja

    sramežljivec

  • Člani
  • 15 posts

Posted 10 September 2004 - 07:34 AM

Halo!
Saj vem, da masaža ni mačji kašelj. zato je toliko boljše biti masiram kot pa masirati. Sicer pa ena roka pere drugo, a ne!? laugh.gif
  • 0

#10 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 10 September 2004 - 12:06 PM

Pa se res je! biggrin.gif
  • 0

#11 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 September 2004 - 12:45 PM

siluet40, uporabljajo manekenke, saj skrci kozo za nekaj ur. koza je bolj gladka in napeta, ampak le za nekaj ur. mislim, da ce bi se lahko namazal zneko zavbo, in potem zgubil veliko kilogramov v kar40min, in bi bilo to takoj vidno..khm! mislim, da bi bil potem le-ta izdelek zelo drag, ter zelo razvpit
  • 0

#12 *vesnica*

*vesnica*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 215 posts
  • Location:kranj
  • Interests:ličenje!!!in vse drugo

Posted 10 September 2004 - 02:05 PM

mene so tud kar pritegnil s to reklamo in je malo manjkalo da bi to stvar narocila.ker pa sem ze dosti slisala o top shopu se mi je zdelo da to kar recejo ne bo glih drzalo,hihihi tko da...raj probaj izdelek od vichy,mislm da je tist k v reklamo zenska slece kozo.


lp
  • 0

#13 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 11 September 2004 - 07:37 PM

Če pa je masaža obojestranska - on tebe tongue.gif , ti njega sad.gif - boš pa verjetno zgubila kak kilogram!

lp
  • 0

#14 barb

barb

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Interests:vse po malem

Posted 12 September 2004 - 06:59 PM

a od vichy krema deluje? ermm.gif: ermm.gif:
  • 0
What matters most, is how you see yourself!

#15 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 13 September 2004 - 10:09 AM

Ja, tudi to sem že sprobala, vendar mi je draga. Deluje pa. Če primerjam zdej ta lotion od Vitastas-a, o katerem sem pisala v enem od prejšnjih postov, sta enako učinkovita, kar pomeni da sem zadovoljna.

Morda od Vitasasa bolj, kajti ta je prozoren, pri Vichy-u mi je pa puščalo barvo in so bila oblačila umazana.
  • 0
LP, Finatina

#16 nežy

nežy

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts
  • Location:ivančna
  • Interests:vse

Posted 15 September 2004 - 03:13 PM

jst sm tega metuljčka probala pr frendici pa nč ne pomaga
če ga maš čist na mav te žgečka če ga maš pa na ful te pa že boli biggrin.gif
no tko saj jst mislm o tem metuljču ta pas ma pa soseda se pa sam prtožuje da nč ne zgubi ma pa res tak trebuh k prej biggrin.gif
  • 0
lp........rada vas mam

#17 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 16 September 2004 - 07:29 PM

Tudi meni se je kar nekaj kolegic pritožilo da nič ne deluje ta "metuljček" sad.gif . Samo velik porabnik energije (baterijske namreč) idea.gif

LPJ
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users