Jump to content


Photo

Wella Safira


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (3 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 August 2006 - 01:22 PM

Ko sem bila še blond, sem uporabljala odtenek svetli sezam, ki je odlično pobarval moj temen narastek, ki začuda ni bil rumeno-oranžen kot pri drugih barvah. Barva je izredno nežna in do sedaj edina, ki mi ni povzročala pekočega občutka med barvanjem, prav tako mi ni razdražila lasišča in povzročila opeklin. Lasje so po uporabi priloženega balzama (ki božansko diši) zelo mehki, sijoči in voljni. Barva je tudi zelo obstojna in intenzivna. Poleg tega je precej goste teksture, tako da ni bojazni, da bi kapljala. Poleg regeneratorja se dobi zraven še osvežilec barve, ki se ga nanese 14 dni po barvanju za osvežitev in res zelo lepo osveži že nekoliko obledelo barvo, da spet zasije, kot bi se ravnokar pobarvala.

IPB Image

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 27 June 2007 - 11:54 AM

zadnjih dvakrat sem se pobarvala s čokoladno rjavo safirino barvo. na lase mi je v redu prijela, kot bi mi verjetno tudi katerakoli druga. si pa jo sedaj redno kopujem, saj je embalaža za nanašanje barve zelo praktična, rokavice so tiste, ki se oprimejo rok (pri schwarzkopfovih barvah so tiste široke rolleyes.gif ), najbolj pa me je pritegil priložen osvežilec barve. tako da jaz dam tem barvam petico.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users