Jump to content


Photo

Gliss Kur Aroma Tefenpflege Kur


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

Poll: splošna ocena (5 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (2 votes [40.00%])

    Percentage of vote: 40.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [20.00%])

    Percentage of vote: 20.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (2 votes [40.00%])

    Percentage of vote: 40.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 *tinchy_ka*

*tinchy_ka*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 773 posts
  • Location:ljublana

Posted 28 August 2006 - 11:35 PM

gliss kurjeva globinska negovalna krema razvaja lase s sproščujočimi učinki aromatičnih olj. po uporabi gliss kurjeve maske so lasje po otipu in po videzu videti mehki, sijoči in polni življenja. ker sem imela lase zelo suhe sem se odločila za nakup tele maske, že po prvi uporabi sem opazila spremembe...nanese se na oprane, vlažne lase,lase se prečeše in počaka vsaj 15 min.(priporočlivo je 30 min.) krema je v okrogli embalaži, oranžne barve. embalaža vsebuje 200ml maske in stane okoli 1.500 sit.

ocena 5/5

IPB Image
  • 0
YoU GoT To KeEp YoUr HeAd Up, EvEn WhEn RoAd Is HaRd, NeVeR GiVe Up!

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 August 2006 - 09:04 AM

Sama imam sicer rožnato različico, ker pa so sestavine zelo podobno, ne bomo odpirali nove teme.
Torej maska zelo prijetno diši, vonj je tudi na laseh zelo obstojen.
Drugače pa so lasje po uporabi zelo mehki, z lahkoto se razčešejo in dobilo lep sijaj.

4/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 29 August 2006 - 09:39 AM

Meni ta maska sicer prekrasno diši-roza verzija vendar se mi zdi da nima takšnega efekta kot bi želela. lasje so sicer kar sijoči vendar jih ne omehča zato nekateri novi laski ki rastejo štrlijo, za lep volumnast izgled je popolna, za zelo suhe lase pa vsaj meni premalo. Sicer se lepo porazdeli ipo laseh, porabi se je normalna količinan ni draga vendar jaz ne bom več kupila.
Ocena:3
  • 0

#4 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 29 August 2006 - 10:01 AM

Tudi jaz imam to masko za lase, res prekrasno diši, se lepo maže in se je ne porabi dosti, jst jo na laseh pustim kr okol 45 min, včasih še celo več.
Po uporabi so lasje mehki, vendar bi bilo super če bi se malo bolj svetili in če bi bili malo bolj gladki na otip.

Super stvar je tudi da se vonj na laseh obdrži še kar nekaj časa.

Moja ocena 3/5
  • 0
Posted Image

#5 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 31 August 2006 - 07:07 AM

Tud jst obožujem tole masko - prav tole marelično! Moji lasje so po njej tako mehnki, ko jo spiram so taki težki in gladki, razčešejo se brez kakršnega koli problema, diši pa tako lepo, da bi si laske kr skos vohala. In ko se zvečer umijem in greva z mojim spančkat, mi skos govori mmmm kako diškaš wink.gif In super je, ker se ta vonj kr dolg časa obdrži! Na začetku sem misla, da jo bom porabila v hipu, pa jo imam že kar nekej časa, čeprav jo uporabljam ob vsakem pranju.Obožujem jo!
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users