Jump to content


Photo

Regenerator - LAVERA Mango Milk Conditioner


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (4 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (4 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 August 2007 - 07:55 PM

Tole je še eden od produktov popolnoma naravne kozmetike s certifikatom BDIH. Zadnje čase kupujem veliko te kozmetike, saj se resnično izogibam raznim sintetičnim konzervansom, agresivnim umetnih parfumom, barvilom itd. Naravna kozmetika je name naredila zelo pozitiven vtis, tako tudi tale balzam za barvane lase. Sestavinsko je nekako dvorezni meč - po eni strani že na 2. mestu vsebuje alkohol, ki je zadnje čase kar nekakšen tabu v kozmetiki, sploh pri negi obraza, po drugi strani pa balzam vsebuje prav v oči bodeče število naravnih olj, ekstraktov in samih super sestavin, kot so sojino, jojobino in avokadovo olje, kakavovo in karite maslo ter mangov, rižev, bombažni ekstrakt in ekstrakt listov zelenega čaja ter vitamine (pantenol, tocopherol, biotin).

Je goste, mazljive konsistence in bele barve, diši močno, pristno in naravnost omamno po mangu. Nanaša se ga zlahka, porabi se ga nekje srednje. Lasje so po uporabi (jaz ga pustim delovat približno pol ure) zelo navlaženi, prijetno voljni na otip, pa vendar taki konkretni in ne pretirano svileni. Ko so posušeni, se zazna lep lesk in voljnost. Kljub heavy duty sestavinam, las prav presenetljivo ne obteži in iz tega vidika ga nikakor ne bi uvrščala med težkokategornike. Lasje so namreč lahki in volumnasti, čisto nič obteženi ali polizani. To je zame še sploh močno pozitivna lastnost, saj sem naveličana raznih obtežujočih preparatov, ki naredilo lase težke in jim odvzamejo ves naravni volumen.

Ovojnina simpatična, živo zelena tubica z vsebino 150ml, cena glede na kvaliteto več kot primerna, natanko 5.95€. Priporočam širokemu razponu uporabnic, namreč zadovoljil bo tudi potrebe izsušenih las, ne bo pa obtežil niti normalnih in tudi mastnega lasišča ne bo dodatno mastil.

5/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 September 2007 - 12:33 PM



Pravzaprav ni kaj veliko dodati k predhodnemu opisu. Balzam sem do sedaj uporabila 2x (pa trenutno ga imam gor) in me je zelo pozitivno presenetil, poleg seveda izredno dobrih sestavin, najbolj z vonjem, ki je res pristno mangast, omamnejšega sadnega vonja pravzaprav še nisem zasledila oz. se ga ne spomnim. Konsistence je ravno pravšnje, ni pretirano gost in ne pretirano voden, mene asociira na kak malo gostejši jogurt. Nanašam ga bolj skopo (vmasiram ga tudi v lasišče), kot ostale, ker je dobro mazljiv, pa tudi zaradi tega, ker ga je samo 150ml. :-) Zelo dober je tudi kasnejši efekt na laseh - res so lahki, niso obteženi, obenem pa so navlaženi, pa tudi rahlo nahranjeni - kar mi je zelo všeč. Tubica je zelo privlačna, kar je razvidno iz slike, cena za 150ml zelo kvalitetne vsebine primerna.
Tudi jaz ga priporočam vsem, s suhimi ali mastnimi lasmi. Pri meni bo, mislim da, kar stalnica pri negi las, ker tudi mene čedalje bolj privlači naravna sestava izdelkov.


Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 Cali

Cali

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 134 posts

Posted 04 October 2007 - 06:30 PM

Zelo dober balzam je tole,kljub alkoholu na začetku.Diši dosti bolj močno kot šampon in nekaj malega se ha voha čez en čas na laseh,sicer ne tako močno, vendar tako putrasto sadno in nežno.Porabim ga zelo malo,lase dobro razčeše tudi mokre,kateri so zelo gladki,nahranjeni in sijoči po sušenju.Po laseh se res razgubi ko ga nanesem vendar se pri spiranju opazi da ga je vseeno dovolj na laseh za učinek.Povsem ukroti lase in in še užitek ga je uporabljati.
Ocena:5
  • 0

#4 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 01 November 2007 - 08:57 AM

Tudi jaz se strinjam z vsem zgoraj napisanim.

Po umivanju las imam ponavadi prave borbe z lasmi, ker si jih tako težko razšečem.
Po uporabi tega balzama pa se lasje skorajda razščešejo sami!

Vonj je čudovit, lasje so že med umivanjem kot svila!

Največji plus je zame to, da lasje niso obteženi.
Mislim da še nisem videla balzama, ki las ne bi obtežil in jim vzel volumna.
No, to je prvi tak balzam, ki lase neguje, a jih nikakor ne obteži.

Same pohvale! thumbup.gif

Ocena: 5
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users