Jump to content


Photo

Tonik - MURAD Resurgence Hydrating Toner


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 October 2011 - 04:56 PM



IPB Image

INCI: Water (Aqua), Butylene Glycol, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Distillate, Algae Extract, Prunus
Persica (Peach) Fruit Extract, Anthemis Nobilis Flower (Chamomile) Extract, Sodium PCA, Lecithin, Tocopherol,
Magnesium Ascorbyl Phosphate, Palmitoyl Hydroxypropyltrimonium, Amylopectin/Glycerin Crosspolymer, Vitis
Vinifera (Grape) Seed Extract, Glycolic Acid, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, PEG-12 Dimethicone,
PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Sodium Borate, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Fragrance
(Parfum), Yellow 6 (CI 15985), Red 40 (CI 16035).



Že nekaj časa se nasploh spogledujem z Murad kozmetiko, vendar me vedno kar malo odvrne zaradi visokih cen,
čeprav sem zasledila na račun določenih izdelkov kar nekaj pohval. Ta tonik je sestavinsko zelo kvaliteten, ima
AOK in AHA kisline, zato sem ga kupila ... no, še iz enega razloga, bil je namreč za polovico znižan, sicer je
njegova cena nekaj nad 20€, kar se mi zdi kar konkretno za tonik, čeprav zelo kvaliteten. Tonik me zaenkrat
navdušuje, poleg že omenjenih dobrih sestavin tudi seveda zaradi učinka, ki ga ima na mojo dokaj normalno,
zdaj mestoma izsušeno kožo. Je precej vlažilen, zato mi zadostuje tudi kot samostojna nega. Ne uporabljam ga
pa v kombinaciji z vatirano blazinico, saj bi na tak način šlo precej izdelka v nič, kar je ob taki ceni in kvaliteti
kar nekoliko potratno. Je na šprico, tako po vratu in dekolteju enkrat popršim in razmažem, za obraz pa popršim
v dlan 2X in nanesem po obrazu. Vpije se popolnoma, za seboj pusti navlaženo, mehko kožo. Kako pomirjevalno
učinkuje na razdraženo kožo, ne vem, ker je nimam, lahko pa rečem, da jo solidno navlaži, zato jo svetujem
vsem z normalno do bolj suho kožo (ali zelo suho, vendar bo potrebnega kasneje še kaj več), nikakor pa ne
tistim z mešano ali mastno. Edino, kar me pri tem toniku moti, je vonj, menim, da je malo preveč močan, sladek.
Embalaža je lepa, elegantna in minimalistična, na šprico, prozorna, 180 ml. Tonik je prozorne barve, kanček
potegne na rozasto. Kot sem rekla, jaz sem tonik naročila iz tujine, sem po sreči naletela res na ugodno akcijo.
Če bom s tonikom še naprej tako zadovoljna, ga bom najverjetneje kupila tudi po polni ceni, ki je sicer visoka, a
vsaj upravičeno (kar pri mnogih dražjih izdelkih tega ne morem trditi).

-5/5 (minus zaradi meni preveč nasilnega vonja)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users