Jump to content


Photo

Najljubše britvice


  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#1 sara28

sara28

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts

Posted 19 May 2008 - 05:05 PM


Že dolga leta uporabljam britvico Gillete -Sensor Exel, ki mi je bila krasna. Brijem si le pod pazduho,
bikini predele mi je še vsaka razdražila močno, pojavljali so se mi mozoljčki, zato uporabljam raje
mini brivnik, ki sem ga kupila preko Quelle -Micro Trim. Jaz mu kar rečem, da je moj mali čudež,
ker mi nič ne razdraži kožo.
Za pazduho ni primeren, zato iščem zdaj novo britvico, ki bi bila super.

Katere vi uporabljate?

Imela sem tudi Gillete -Satin Care, ki je bil namestnik Sensor Exel in je imel tri rezila, a je bil
totalno zanič. Koža mi je bila zopet razdražena.
Sensor Exela zdaj več ne delajo, zato iščem novo.

Zdaj gledam Gillete Mach 3. Ne vem, kaj ve veste več o tem? Morda kak boljši predlog?
Gledala sem tudi Wilkinsonovo novo britvico, ima sicer 4 rezila...A pojma nimam, kako se kaj
obnesejo Wilkinsonove britvice.

Te vsakdanje navadne britvice so zanič. Meni kožo razdražijo.

Vsak nasvet mi bo dobrodošel. Hvala smile.gif

  • 0

#2 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 19 May 2008 - 05:13 PM

Jaz imam tudi grozne probleme s temi britvicami rolleyes.gif sedaj jih uporabljam samo še pod pazduho, drugje se voskam in meni so do sedaj najboljše ravno te Gillette Mach 3, ki si jih omenila biggrin.gif ne razdražijo mi kože pa že res super obrijejo smile.gif

takale so tongue.gif

IPB Image
  • 0
We must let go to live on.

#3 sara28

sara28

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts

Posted 19 May 2008 - 06:01 PM


Tyasa, hvala ti za tvojo izkušnjo. Ja, to sem videla v trgovini ja. Le da je v črni barvi bila. Hm,
mi je tale lepša barva kot črna wink.gif Kje si pa to nabavila in se spomniš, koliko je bila cena?

Si imela tudi ti še kakšno drugo britvico? Katere britvice so ti vse povzročale težave?

  • 0

#4 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25705 posts
  • Gender:Female

Posted 19 May 2008 - 06:05 PM

Jaz uporabljam kar fantove Mach3. Super so...pa še dolgo traja, preden se obrabijo.
  • 0

#5 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 19 May 2008 - 06:09 PM

Prej sem mela Gillette Venus Divine+Gillette gel, zdaj mam pa to in je supeeer! woot.gif thumbup.gif Edin ta gel se pod vodo spremeni v tako sluz pa se mal čudn vleče, ampak me ne moti, ker jaz tako gladkih nog še nisem imela. woot.gif
IPB Image
Pa tut gel sem zamenjala za enega navadnega od Müllerjeve znamke-ful se ga manj porabi, pa bolj gosto peno naredi, v roki ne razpade v eno lužico. Vse pohvale, res.

  • 0

#6 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 19 May 2008 - 06:23 PM

QUOTE(sara28 @ 19. 5. 2008 - 19:01) View Post

Tyasa, hvala ti za tvojo izkušnjo. Ja, to sem videla v trgovini ja. Le da je v črni barvi bila. Hm,
mi je tale lepša barva kot črna wink.gif Kje si pa to nabavila in se spomniš, koliko je bila cena?

Si imela tudi ti še kakšno drugo britvico? Katere britvice so ti vse povzročale težave?



Ne spomnim se ravno kje sem jo kupila in tudi cene nevem ker sem jo že kar nekaj časa nazaj, vem pa da je potem kompletek nastavkov(rezil) okoli 15/16 €
Pa prej se še pozabila omeniti, da res dolgo traja preden se obrabijo ja smile.gif

Imela sem polno različnih teh britvic, več ali manj tiste malo cenjše, ki jih je 6-8 v kompletu, točno katere so bile pa res nevem oops.gif
  • 0
We must let go to live on.

#7 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 20 May 2008 - 04:32 PM


Venus plave. Nisem nobenih drugih sprobala, tako da ne morem primerjat. Ima pa moj brat tudi ene žiletke, mogoče pa te kdaj malo probam smile.gif
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#8 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 20 May 2008 - 04:41 PM

Sprobala že kar nekaj britvic, tudi fantrovo mach3 pa mi je vedno najbol všeč Wilkinson
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#9 sara28

sara28

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts

Posted 20 May 2008 - 04:57 PM

QUOTE(uršolinkica @ 20. 5. 2008 - 17:41) View Post

Sprobala že kar nekaj britvic, tudi fantrovo mach3 pa mi je vedno najbol všeč Wilkinson


Mi lahko poveš ursolinkica, katero imaš to od Wilkinsona? Morda to novo Wilkinson Quatro? Ki je
menda z nekim Titanom prevlečena; kako se obnesejo kaj tiste vrvice med samimi rezili?
Kolk časa ti držijo rezila? Nimam izkušenj z Wilkinsonom, zato vprašam.
Aja, če lahko še poveš; kaj ti ni blo všeč pri Gillette Mach 3?
Hvala smile.gif

  • 0

#10 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 20 May 2008 - 04:59 PM

QUOTE(Ancka Pomarancka @ 19. 5. 2008 - 19:05) View Post
Jaz uporabljam kar fantove Mach3. Super so...pa še dolgo traja, preden se obrabijo.



+1



  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#11 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 20 May 2008 - 04:59 PM

Uf ni neka nove, je že ene 3 leta stara.
sm iskala na netu slike pa ti jo bom kr slikala k je ne najdem....

edit: našla!
http://www.needblade...-razor-57-p.asp
lady protector+ smile.gif
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#12 sara28

sara28

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts

Posted 20 May 2008 - 05:05 PM

QUOTE(Blondi @ 20. 5. 2008 - 17:59) View Post

+1


Si morda Blondi sprobala še kakšne druge? Tudi jaz sem gledala danes ravno te Mach 3 ter
Mach 3 Turbo. Ne vem, v čem je razlika med tema dvema? -na pogled sta mi čisto enaki.
Ti sama rezila držijo dlje kot pri Wilkinsonovem Quatro? (ne spoznam se nič na Wilkinson firmo),
zato vprašam.
Pri moji Gillette Sensor Excel so bila rezila zelo kvalitetna in tudi hkrati zelo
nežna in sem jih imela lahko zagotovo za pol leta uporabe. Brijem si na dva dni le pod pazduho...
za intimne predele imam en mali brivnik Micro Trim, ki sem ga nabavila preko Quelle in je krasen.

  • 0

#13 sara28

sara28

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts

Posted 20 May 2008 - 06:46 PM


Sem našla zdaj to slikico od Gillette Mach 3 ter Mach turbo britvici. Zraven pa še na zadnji sliki
Wilkinsonove Quatro britvice: za lažjo predstavo.
Vidim, da ste tu vse tako prijazne in dodate slikice wink.gif


Attached Files


  • 0

#14 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 20 May 2008 - 06:59 PM

Med Mach 3 turbo pa Mach 3 ni razlike, razen v ceni. wink.gif Prej sem uporabljala večinoma one ta cheap za enkratno uporabo, od Balee, Bic npr., ampak ni primerjave. Mogoče za odtenek boljše so ble te Soleil.


IPB Image

Vglavnem po mojih izkušnjah so moške britvice neprimerljivo boljše kvalitete.

  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#15 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 20 May 2008 - 07:03 PM

Ja se strinjam, da so moške veliko boljše kvalitete oz. da se ne obrabojo tako hitro, ampak so za mojo občutljivo kožo absolutno "preagresivne" in mi prou rance nardijo ob dlakah. sad.gif
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#16 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26268 posts

Posted 20 May 2008 - 07:07 PM

A se s temi moškimi britvicami brijete proti rasti dlak?
  • 0

#17 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19744 posts

Posted 20 May 2008 - 07:45 PM

QUOTE(uršolinkica @ 20. 5. 2008 - 17:41) View Post

Sprobala že kar nekaj britvic, tudi fantrovo mach3 pa mi je vedno najbol všeč Wilkinson


Meni je pa ta wilkinson popolnoma zanič. Ful štorasto obliko ima, je taka okorna in debela down.gif , pa še občutek pri britju je tak, kot da se ne bi bril. Tko čudno je vse laugh.gif .

Uporabljam pa Gillete Sensor Excel so mi fajn, ker so tanjše in dobro obrijejo, ampak se mi vseeno delajo mozoljčki cry.gif

QUOTE(sara28 @ 20. 5. 2008 - 18:05) View Post

Si morda Blondi sprobala še kakšne druge? Tudi jaz sem gledala danes ravno te Mach 3 ter
Mach 3 Turbo. Ne vem, v čem je razlika med tema dvema? -na pogled sta mi čisto enaki.
Ti sama rezila držijo dlje kot pri Wilkinsonovem Quatro? (ne spoznam se nič na Wilkinson firmo),
zato vprašam.
Pri moji Gillette Sensor Excel so bila rezila zelo kvalitetna in tudi hkrati zelo
nežna in sem jih imela lahko zagotovo za pol leta uporabe. Brijem si na dva dni le pod pazduho...
za intimne predele imam en mali brivnik Micro Trim, ki sem ga nabavila preko Quelle in je krasen.



Za pol leta uporabe. Kaj s tem misliš ? Pol leta to uporabljaš, kar v roki držiš ? laugh.gif Nastavka z rezilčkom verjetno ne tako dolgo .. ?
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#18 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25705 posts
  • Gender:Female

Posted 20 May 2008 - 07:46 PM

Jaz vedno brijem proti rasti dlak. Veliko bolj gladko je potem pobrito.
  • 0

#19 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19744 posts

Posted 20 May 2008 - 07:48 PM

Jaz pa iz vseh strani potegnem, največkrat proti smeri rasti dlak. smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#20 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26268 posts

Posted 20 May 2008 - 07:48 PM

js se z moško nebi upala v kontra smeri,ker preveč režejo huh.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users