Jump to content


Photo

Vitisvelt 1500 tablete?


  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#21 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 23 May 2007 - 10:42 PM

Sej trakulje so celo reklamirali pred leti.
Upam, da ni blo res in je slika zgol plod moderne tehnologije ...

IPB Image

  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#22 Jaz

Jaz

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts

Posted 24 May 2007 - 10:59 AM

QUOTE(anjani @ 23. 5. 2007 - 10:26) View Post

Pozdravljena, tudi sama sem u Niki zasledila clanek o cudeznih tabletah, in jih tudi sama narocila...kot izgleda neuspesno , saj se vedno cakam na posiljko. Zanima me ali si tudi ti narocila tablete in ali imas slucajno stevilko (kjer naj bi se jih narocilo prek tel.)???

hmm.. ne jz se še nism pripravla do tega da bi jih naročila.. nevem še :/ drugače pa telefonske nimam ne. kolk dolg nazaj pa si jih naročila? ker baje traja 5 dni al nekaj takega. Probaj informacije pa da ti dajo številko od Vita natura d.o.o. Aškerčev trg 8 v Laškem. Tolko vem.
  • 0

#23 anjani

anjani

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 01 June 2007 - 11:20 AM

QUOTE(Jaz @ 24. 5. 2007 - 11:59) View Post

hmm.. ne jz se še nism pripravla do tega da bi jih naročila.. nevem še :/ drugače pa telefonske nimam ne. kolk dolg nazaj pa si jih naročila? ker baje traja 5 dni al nekaj takega. Probaj informacije pa da ti dajo številko od Vita natura d.o.o. Aškerčev trg 8 v Laškem. Tolko vem.

evo po treh tednih sem le dobila posiljko-samo tablete nobenih navodil haloo!( nism niti pricakovala, glede na to da je bilo tok negativnih odzivov)
Zdej pa da vidmo ane!Ce rata ( v kar dvomim) SVAKA JIM CAST, vam sporocim hmm.gif
...cene pa spet kje si orbitrek...kaj cs poletje se bliza in ni ga leps kot dobr se pocutt in izgledat v svojem telesu, brez ush zadrzkov in pomiselkov!

lp
  • 0

#24 Jaz

Jaz

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts

Posted 01 June 2007 - 03:56 PM

QUOTE(anjani @ 1. 6. 2007 - 12:20) View Post

evo po treh tednih sem le dobila posiljko-samo tablete nobenih navodil haloo!( nism niti pricakovala, glede na to da je bilo tok negativnih odzivov)
Zdej pa da vidmo ane!Ce rata ( v kar dvomim) SVAKA JIM CAST, vam sporocim hmm.gif
...cene pa spet kje si orbitrek...kaj cs poletje se bliza in ni ga leps kot dobr se pocutt in izgledat v svojem telesu, brez ush zadrzkov in pomiselkov!

lp

no, prosim, sporoči mi kako kaj ta zadeva deluje. jz sm zdej sama shujšala za kake 2 kile, mam 52 trenutno. joooj res me zanima kaj je stemi tabletami. sicer pa itak usaka tehtnica drugač pokaže. 52/51/50/53/57!?...
  • 0

#25 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25299 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 02 June 2007 - 07:10 PM

Jaz, pa se tehtas usak dan ob ~ istem casu? najbl fajn se je zjutrej na tesce (pa prazen mehur laugh.gif) tehtat, ce hoces kukr tok realne stevilke dobit pa tezo spremljat. sicer pa, pri 52kg res ne rabis hujsat ... kok si pa visoka?
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#26 Jaz

Jaz

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts

Posted 02 June 2007 - 10:26 PM

160. sicer pa tut to nevem tongue.gif včasih 160,162,157!?,159 odvisno.
  • 0

#27 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30774 posts
  • Location:Primorska

Posted 03 June 2007 - 09:12 AM

Fak, no, sm misnla, da maš tko ene 70 kil, da ti ne rata drgač shujšat in bi probala še tablete, ma ne pa pr teh 52 kilcah, pomoje k bi te pa vidla si pa itak ena suhica...
  • 0

#28 BiOnDy

BiOnDy

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 03 June 2007 - 09:20 PM

Hojla! Tut jest sem se zdej včlanila. Pred enim tednom sem naročila tablete vitisvelt 1500. Prosim ko boste kaj izvedele kako deluje mi sporočite, da vem če se mi sploh splača začet z jemanjem. Upam da deluje, ker sem zaradi svoje teže depresivna in tudi v bolnici zaradi depresije. Imam 60 kg.
Zanima me če katera od vas pozna kakšno stvar za odvečne kilograme. Športam vsak dan in tudi prehranjujem se zdravo, torej kaj naj naredim. Razmišljam o liposukciji. Torej če katera kaj ve... naj mi sporoči.

see ya smile.gif
  • 0

#29 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27062 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 03 June 2007 - 09:22 PM

Hahahah, upam da je Biondikin post samo plod nedeljskega dolgčasa. laugh.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#30 Jaz

Jaz

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts

Posted 06 June 2007 - 02:25 PM

hjah no, tko to je. Torej Anjani, kako kaj kaže smile.gif
  • 0

#31 Blackcat

Blackcat

    sramežljivec

  • Člani
  • 8 posts

Posted 06 June 2007 - 06:34 PM

Pozdravljene!

Tudi jaz sem si naročila tablete vitisvelt,probat ni greh ane.Poješ 2 tabletki 15 min pred obrokom, 3Xna dan.Ravnokar sem sem pojedla prvi dve.
Telefonska št.je pripisana poleg članka že v skoraj vsaki reviji (Lisa...
Naj pa še pojasnim glede reklamacije,ker sem opazila da nekatere ženske površno preberejo in nato še napačno stvar razumejo.Proizvod lahko reklamiraš z vso embalažo (polno,načeto ali prazno) (polno se sliši malo glupo ane no kakorkoli in z seveda priloženim računom.Seveda po moji razlagi,bi vsakdo lahko poslal nazaj prazno embalažo in bi mu vrnili denar. Tu pa so oni na zgubi!Če pomislimo bolje, te tablete že morajo delovati in jih bomo še potrebovale, zato ni pametno zahtevat reklamacije ,ker jih potem ne bo mogoče več naročiti.Vam javim rezultate po desetih dneh,morda pa se motim,pa saj v končni fazi pa reklamiram in dobim denar nazaj!
LP Nena
  • 0

#32 Jaz

Jaz

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts

Posted 06 June 2007 - 08:51 PM

QUOTE(Blackcat @ 6. 6. 2007 - 19:34) View Post

Pozdravljene!

Tudi jaz sem si naročila tablete vitisvelt,probat ni greh ane.Poješ 2 tabletki 15 min pred obrokom, 3Xna dan.Ravnokar sem sem pojedla prvi dve.
Telefonska št.je pripisana poleg članka že v skoraj vsaki reviji (Lisa...
Naj pa še pojasnim glede reklamacije,ker sem opazila da nekatere ženske površno preberejo in nato še napačno stvar razumejo.Proizvod lahko reklamiraš z vso embalažo (polno,načeto ali prazno) (polno se sliši malo glupo ane no kakorkoli in z seveda priloženim računom.Seveda po moji razlagi,bi vsakdo lahko poslal nazaj prazno embalažo in bi mu vrnili denar. Tu pa so oni na zgubi!Če pomislimo bolje, te tablete že morajo delovati in jih bomo še potrebovale, zato ni pametno zahtevat reklamacije ,ker jih potem ne bo mogoče več naročiti.Vam javim rezultate po desetih dneh,morda pa se motim,pa saj v končni fazi pa reklamiram in dobim denar nazaj!
LP Nena


ej nena. 10 dni je dolga tongue.gif sporoči v naslednjih 3h dneh, saj je rečeno da gre vsak dan 1kg dol. Prosiim smile.gif
  • 0

#33 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 06 June 2007 - 09:02 PM



...
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#34 Blackcat

Blackcat

    sramežljivec

  • Člani
  • 8 posts

Posted 07 June 2007 - 01:22 PM

OJ! Bom sporočila ni panike. Našla sem še telefonsko za hitro naročanje: 03/57 30 202 od ponedeljka do petka med 9.00 in 17.00 uro smile.gif

LP Nena
  • 0

#35 Blackcat

Blackcat

    sramežljivec

  • Člani
  • 8 posts

Posted 10 June 2007 - 01:32 PM

Evo mene! Moram vam povedat,da so te tablete stvarno en velik BULL Shitttt.Niti grama nisem zgubla,skratka testirano,da ne pomaga!!Ni panike, pičim na kolo zdaj!
S kolesom bom spravla iz 65kg na 60 kg ni hudič!
Ne nasedajte,sicer pa nimate itak nič zgubit,ker vrnejo denar.(morda pa komu pomaga!)
Nasvet:
Manj jejte,pa veliko športajte to je garantiran uspeh!!!



LP Nena biggrin.gif

  • 0

#36 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12103 posts
  • Gender:Female

Posted 10 June 2007 - 01:36 PM

Surprise surprise.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#37 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 10 June 2007 - 03:30 PM

Punce, ne bit tak ziher, da vam vrnejo denar. Se je marsikje že bralo, da ga ne. Ne točno za ta izdelek (ali pa tudi hmm.gif ), a previdnost vendare ni odveč.

Če obljubljajo kilo na dan, potem ta zadeva ni nič drugo kot odvajalo, s katerim bote zguble le ogromno tekočine in drugih pomembnih snovi za delovanje organizma. Ne vem, če je to glih pametno. Sicer pa: v sili še hudič muhe žre, kajne.

Na hitro se nič ne da dosečt. Moram rečt, da sem sama lani bla dosti bolj pridna kot letos. Pa kaj naj zdaj. V enem mesecu ne bom izničila pol leta in še več lenobe. Treba pač to sprejet in delat na tem, da bo takih mesecov čimmanj. Druge ni.

Zdaj sem itak napisala kar mnogi izmed tu trobijo že dolgo, le da se jim tokrat tega ni dalo ponavljat na dolgo in široko.



Tole s trakuljami pa je hardcore, ej! ohmy.gif In ne dvomim, da se resno najde kak pacijent, ki to prakticira.

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#38 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30774 posts
  • Location:Primorska

Posted 10 June 2007 - 03:45 PM

Tudi jaz vem za primer, ko niso hoteli vrnit denarja in ravno zaradi tiste glupe finte - ne sprejmejo prazne škatle nazaj ali nekaj takega.
  • 0

#39 sophie

sophie

    sramežljivec

  • Člani
  • 38 posts

Posted 11 June 2007 - 06:46 PM


pozdravljene!!

js sm v dilemi...tuki widm, pr eni punci, da ji te tablete vitisvelt 1500 niso pomagale...js bi rada okol 6 kil shujšala (najmanj)...pa nwm...tist keš, k bi ga plačala za tiste tablete, je moi + moi starši tega ne wejo, k jim je čist hudo, da jim je hči pač mal bl buci...

dejte plis naswet, kko naj zdej s tem?...a si naj naročm...al ne?...res bi rada shujšala, k ne morm se wech gledat...v ogledalo...pumaga pa nc vc ne...

najlepša vm hwala!!***

P.S. sm na nowo vclanjena...tko da moi nickname je SOPHIE





  • 0

#40 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 11 June 2007 - 08:10 PM

Ne, ne naroči. Nima smisla.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users