Jump to content


Photo

Kateri kozmetični proizvod ste si nazadnje kupile?


  • Please log in to reply
13416 replies to this topic

#41 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 July 2005 - 03:31 PM

A pa se lepo maže (ga nisem še sprobala)? Jaz imam tistega od Aloe vere, pa je grozen za mazati.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#42 Jeny

Jeny

    sramežljivec

  • Člani
  • 90 posts

Posted 23 July 2005 - 04:30 PM

QUOTE(sonchika)
A pa se lepo maže (ga nisem še sprobala)? Jaz imam tistega od Aloe vere, pa je grozen za mazati.


Ja, se lepo maže, hitro vpije v kožo ter pusti mehko kožo. Jaz ga sedaj poleti, ko je bolj vroče uporabljam predvsem na komolcih in kolenih, kjer imam bolj suho kožo! tongue.gif
  • 0

#43 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 July 2005 - 11:33 PM

Oni dve zadevi od gliss kur, kateri sem že omenila v temi gliss kur. Pa cocoon levres - vazelin... še kar zadovoljna, ampak ni ga od ta plavega vazelina z aloe vero od AS.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#44 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 24 July 2005 - 03:16 PM

Nazadnje sm si kupila Revlon maskaro in 3 Art Deco senčila...
S kupljenim pa sm za enkrat zadovoljna! 8)
  • 0

#45 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 July 2005 - 09:12 PM

Evo, moj zadnji naravnost fenomenalen nakup se je zgodil na Pagu, ko sem nujno potrebovala kremo za sončenje za obraz. Meni so VSE kreme za sončenje do sedaj dobesedno pošastno zmastile kožo na obrazu, pojavil se mi je kup mozoljev, uglavnem GROZA!! rolleyes.gif blink.gif Zato sem najprej odklanjala da bi se sploh mazala po obrazu s faktorjem, kar pa je bila ogromna napaka, ker me je tako ožgalo, da se niti nasmehnit nisem smela tako me je bolelo. ohmy.gif

Potem pa sem si v trgovini na Pagu kupila Avene High Protection Emulsion SPF 20 za obraz, ki je zame nekaj najboljšega ever. wink.gif Kremica se ful hitro vpije, ne pušča mastnega filma in prijetno diši. Poleg tega je zasnovana posebaj za mešano kožo, ki je poleti nagnjena k izbruhu mozoljev, ko se pač zmasti. Ima neko sestavino, ki uravnava delovanje žlez lojnic, krema je nekomedogena in ima tudi antioksidante.

Uglavnem ... jst jo res toplo priporočam vsem, ki imajo podobne probleme kot jaz, ker jim za nakup ne bo žal. wink.gif
  • 0

#46 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 July 2005 - 08:11 AM

O, Dilema je nazaj. Vidim, da si bila na Pagu. Jaz grem pa jutri - za 3 tedne...
(mal off topic)
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#47 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 July 2005 - 08:33 AM

Še malo off topica ... Sonchika ti greš tudi na Pag? Uhh boš uživala, plaže so božanske ... no, pa lepo se imej! wink.gif
  • 0

#48 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 25 July 2005 - 09:29 AM

Blistexovo labelo silk&shine,...

Blagor vam vsem,ki ze veselo potujete na morje in nakupujete vse potrebno.Jaz ga se nekaj casa ne bom vidla, k grem danes na nizozemsko za en teden na eno tekmovanje,kar pomeni,da zame se ne bo nc soncka-dejte ga se mal prsparat za sred avgusta wink.gif

LP,Pika
  • 0

#49 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 July 2005 - 09:34 AM

QUOTE(DiLeMa)
Še malo off topica ... Sonchika ti greš tudi na Pag? Uhh boš uživala, plaže so božanske ... no, pa lepo se imej! wink.gif

Ja, mi imamo v Povljani vikend. In res že komaj čakam. Izmučena sem.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#50 Jeny

Jeny

    sramežljivec

  • Člani
  • 90 posts

Posted 26 July 2005 - 12:40 PM

Včeraj sem imela dan za šoping kozmetike. Nakupovati sem se odpravila s seznamom stvari, ki jih potrebujem, da ne bi v košarico dodala še kakšnih bedarij! wink.gif Kupila pa sem: Dr.Hauschka: zeliščni balzam za lase, kutinovo mleko za telo, losijon za sončenje SPF 15 (ker niso imeli SPF 8L'occitane: parfum v mazilu 4 vrtnice, obarvani balzam za ustnice in lička v barvi breskve; lističe za obraz za pivnanje odvečne maščobe; gel za tuširanje Adidas (za fanta), zobna krtačka in zobna pasta; obliži za odstranjevanje ogrcev Nivea; pilica za krajšanje nohtov,...
  • 0

#51 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 26 July 2005 - 05:12 PM

moisture maniac šampon od tigija
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#52 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 26 July 2005 - 06:49 PM

milch und honig maske biggrin.gif
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#53 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 26 July 2005 - 07:45 PM

Hmmmm.........naj pomislim. V bistvu, če ne štejem gelov za tuširanje, kremc za telo in za sončenje in za po sončenju in podobnih reči, ki jih človek uporablja vsak dan, si res nisem že dooooolgo nič konkretnega kupila.
Naslednji teden pa pričakujem pošiljko od Avona IPB Image, en parfum (Individual blue), eno kao kozmetično torbico, spray za telo, še eno torbico in šampon in balzam, drugega pa mislim ( oops.gif ), da nič.
  • 0

#54 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 July 2005 - 07:17 PM

Odstranjevalec laka Dikla
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#55 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23380 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 28 July 2005 - 07:10 AM

vceraj sem si kupila kremo za soncenje, balzam za lase in pa zepno ogledalce - po dolgem casu sem se vrgla v strosek za kozmetiko!
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#56 miSGaLaXy

miSGaLaXy

    sramežljivec

  • Člani
  • 82 posts
  • Location:SomWhErE In GalaXy

Posted 28 July 2005 - 11:37 AM

amm zadnji dve kozmeticni zadewci sta bli:

*mleko po sončenJu
* subrina fluid (tist oljček za suhe konice)

Aja drgač pa k ste pisale d greste na Pag...jst sm bla lani in je blo Res craZy smile.gif

Ful špica plaže....pa d žurk tm na Zrči sploh ne omenjam wink.gif :salut: :salut:
  • 0
user posted image

#57 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 28 July 2005 - 12:03 PM

Moj zadnji nakup ni bil nič posebnega kupla sem si vosek za oblikovanje pričeske od Nivee biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#58 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5720 posts
  • Gender:Female

Posted 28 July 2005 - 12:44 PM

danes dobim cel kup stavri, ki sem jih naročila pri avonu in oriflame. drugače pa tigi curls rock (krema za kodre).
  • 0

#59 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 August 2005 - 09:36 PM

Diorjev mat puder
Vichy roll-on za občutljivo/depilirano kožo
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#60 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 02 August 2005 - 09:07 AM

pohajala sem po trstu in bodyshop so preselili v mesto, in tako sem si morala kej malega kupit.
no zdej mam novo scrub masko od modre koruze. sem poskusla in dela biggrin.gif koza postana zelo gladka in malenkost napeta.
  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users