Jump to content


Photo

Ostalo - GARNIER Pure SOS Anti-Blemish Pen


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (5 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (2 votes [40.00%])

    Percentage of vote: 40.00%

  2. 4 (zelo dobro) (3 votes [60.00%])

    Percentage of vote: 60.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 March 2007 - 01:14 PM

Najprej sem bila zelo skeptična kar se tiče tega gela, saj mi v preteklosti ni pomagalo nič. Imam sicer večino časa zelo lepo kožo brez nepravilnosti, edino vsake toliko časa se mi pojavi mozoljček, problem tega pa je, da so ti moji redki mozoljčki zeeelo trdovratni in od izbruha do popolnega izginotja včasih traja tudi 14 dni, kar je seveda zelo moteče. Poleg tega mi po izginotju mozolja vedno ostane rdeči flekec, ki potem noče in noče stran. Zato sem se odločila preizkusiti tudi tale gel, v upanju, da bo pospešil proces od izbruha do ozdravitve in mogoče celo preprečil tiste flekce. Izkazalo se je, da zadeva dejansko deluje, saj se mi mozolj posuši in izgine veliko prej (vsaj dvakrat hitreje kot prej), pa tudi ti nadležni flekci so manj izraziti, ali pa jih sploh ni. Nad izdelkom sem resnično navdušena in mu oprostim tudi to, da je prava alkoholna bomba, saj ga nanašam tako in tako samo na mozolj, kateremu pa alkohol pomaga, da se hitreje posuši. Zadeva vsebuje tudi veliko salicilne kisline, ki ji pripisujem zasluge za odlično delovanje gela ter ekstrakt nepozebnika, ki je znan po tem, da pospešuje celjenje ran in blaži vnetja. Tubica je majhna, zelo lična in vsebuje 10ml gela, kar pa traja zelo dolgo, saj se ga porabi čisto malo. Vsekakor bo tole zame od sedaj naprej must have in zadevo toplo priporočam!

5/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11533 posts
  • Gender:Female

Posted 22 December 2007 - 11:20 PM

Tale gel sem kupila bolj za hec, ker ga je ravno sošolka hvalila, cena pa tudi ni pretirana, da ga ne bi poskusila.
Vonj mi sicer ni bil ravno všeč, zelo se vonja alkohol - to mu odpustim, saj je le neki odstranjevalec za mozolje, embalaža mi je zelo šik - majhna tubica v velikosti kakšnega glossa, res taka za vsepovsod. Tudi nanašanje je izredno preprosto, saj je narejeno prav za namaz mozolja. Sicer sem precej dvomila v rezultat, ampak dejansko se je pojavil. Nisem ravno mozoljasto bitje, se mi pa tu pa tam pojavi kakšen grozen mozolj in tole je prava zadeva, da hitro izgine.
Po nanosu je mozolj suh in se samo lepo odlušči.
Tudi zame bo tole obvezna stvar kamorkoli grem. Res hitro in učinkovito.

Ocena: 5
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#3 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16220 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 24 December 2007 - 01:02 PM

Vsekakor must have za mene. Mozolje hitro posuši, če pa ga dovolj hitro naneseš pa se mozolj niti nima možnosti prav razviti. Prej sem imela normalno verzijo, zdaj pa imam extra stron. Pa je mogoče še malenkost boljši.

5/5
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#4 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 02 January 2008 - 10:29 AM

Tudi jaz imam tole doma in sem zadovoljna. Zadnje čase moja koža malo nori in sem si tole nabavila, da vidim, kako se bo odrezalo. No, izkazal se je za kar učinkovitega, saj mozolje res dokaj posuši, ampak vsaj meni ni naredil kakšne revolucije. Zmanjša mozolj, da bi pa takoj zginil, to pa ne (sicer je pa tudi res, da ne more takoj izginiti). Malce dlje traja, da se vpije oz. posuši. Ker se gel nanaša samo direktno na mozolj, se ga porabi res malo.
Všeč mi je že sama tubica, ki je res priročna.


4
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users