Jump to content


Photo

Odstranjevalci ličil


  • Please log in to reply
287 replies to this topic

#241 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 16 March 2019 - 10:07 PM

Imate kakšno priporočilo za nežen, a učinkovit čistilec MUja okrog oči, po možnosti iz DM? Lahko je na oljni osnovi ali dvofazni.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#242 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14740 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 17 March 2019 - 08:15 AM

Jaz uporabljam od Garnier. Ni primeren za waterproof maskare, uporabljam navadno maskaro + eyeliner, nič hardcore makeupa, je res nežen odstranjevalec.

 

1.jpg?7661


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#243 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 17 March 2019 - 11:01 AM

Jaz imam še vedno in znova kupujem Alverde mleko vrtnica, ki ga potem sperem še z gelom/peno za obraz. Včasih se poafnam še z micelarno, je pa ne uporabljam samostojno, ker mi ne zadošča.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#244 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45343 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 March 2019 - 11:26 AM

Jaz uporabljam istega kot Olivija. Res nisem zahteven uporabnik, tako da sem zadovoljna z njim.
  • 0

#245 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30605 posts
  • Location:Primorska

Posted 17 March 2019 - 02:43 PM

Jaz imam ta dva, DM in Hofer

Attached Files


  • 0

#246 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 18 March 2019 - 04:50 PM

Hvala za predloge, na koncu sem se odlocala med Balea dvofaznim in tem oljem, ki ga ima _M_ in sem vzela dvofaznega. Imata pa obadva malo sestavin in sta brez parfuma, če sem prav videla, kateri itak nima kaj iskat v teh izdelkih.
Ponavadi počistim najprej očesni MU in mi ustrezajo bolj oljnate zadeve, ker se mi zdijo bolj učinkovite tudi za kaj trdovratnega, WP...potem pa itak cel obraz umijem še z gelom.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#247 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 21 March 2019 - 01:33 PM

Tega Hoferjevega sem videla pohvaljenega tudi na blogih, vendar ga danes nisem našla v Hoferju.

 

Meni je drugače super tudi od Eveline s hialuonsko kislino, nič ne izušuje in draži.

s-l1000.jpg

 

Po drugi strani mi pa ni všeč NIveina, sem dobila ob nakpupu kreme, pa se mi zdi, da so me vedno po uporabi pekli kotički oči.

l9893561.jpg


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#248 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 28 October 2019 - 09:58 AM

Opažam, da so zelo popularna olja za odstranjevanje MU-ja, imate kakšen predlog, katerega kupit?  Vem, da ima Nivea zdaj nove tri verzije za različne tipe kože. 


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#249 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 28 October 2019 - 10:03 AM

Jaz včasih uporabim čisto ricinusovo olje, sicer pa imam najraje 2-fazne odstranjevalce z dodatkom olja za okrog oči. Tudi najcenejše zadeve so nežne in učinkovite, imela sem npr. CadeaVera, Balea, zdaj imam Ombia iz Hofra.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#250 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 28 October 2019 - 11:10 AM

Špela a misliš samo za očesni MU ali za celoten obraz? Ker jaz si z temi dvofaznimi, ki so za očesni MU nebi po celem obrazu pocala. 

Drugače imam trenutno Baleinega, ki je pač ok, nič posebnega, niti nimam s čim za primerjat. Drugače pa mislim, da so punce zelo hvalile od Kose olje, pa Biobazo. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#251 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 28 October 2019 - 12:51 PM

Samo za očesni MU, bom malo pobrskala po ponudbi v prosti prodaji. 


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#252 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 26 April 2021 - 10:08 AM

Katero čistilno olje priporočate, pa da se dobi pri nas? Dolgo sem uporabljala Kose Softymo deep cleansing oil, ampak sem zdaj videla, da se je na ebayu podražil. Trenutno imam Hada Labo, ki mi gre h koncu, ampak sta po ceni zdaj tam tam s Kose. Pa itak bom morala do poletja najti takega, ki se ga da kupit v EU.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#253 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 26 April 2021 - 10:16 AM

Meni je OK od Balee.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#254 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 26 April 2021 - 11:45 AM

Meni tudi, ampak nisem zahteven uporabnik, ne uporabljam pudra.
  • 0

#255 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 27 April 2021 - 08:19 AM

Podpis pod Barbarino. Sem pa vedno samo Baleinega imela, tako da niti nimam s čim za primerjat. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#256 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 27 April 2021 - 08:25 AM

Meni je slabsi od Hada Labo, ampak ga kar uporabljam, ker ni drugega.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#257 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30605 posts
  • Location:Primorska

Posted 27 April 2021 - 08:41 AM

Jaz imam za očesni mejkap olje na pumpico od Balee. Ali pa navadno mandljevo tudi kupim kdaj.
  • 0

#258 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 27 April 2021 - 10:51 AM

Skintegra Atomic tudi ful hvalijo, ampak se mi zdi čisto predrag.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#259 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 27 April 2021 - 01:48 PM

Jaz tudi kar mandljevo kupim, ce ne dobim hada labo. Ravno tako mi vse stopi.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#260 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82160 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 April 2021 - 02:48 PM

Meni je eno iz DM veliko boljse od Baleine, se pa ne spomnim imena. Visja embalaza z belo-srebrno etiketo.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users