Jump to content


Photo

Laki za nohte


  • Please log in to reply
1373 replies to this topic

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 March 2005 - 09:52 PM

Katere znamke lakov kupujete? Kateri so res obstojni? Katere barve preferirate?

Meni so všeč laki od Jade, L'oreala in Pupe (btw - a še kje držijo Pupo?!); od L'oreala mi je ful dober kao francoska manikura, od Jade temno moder in črn... Pupa je pa imela kao prozorno temno modrega, kateri je meni fenomenalen, zato se v oklepaju ravno radovedičim glede Pupe, ker je ni nikjer več za opazit, laka pa zmanjkuje. IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 March 2005 - 09:56 PM

Uhh kaj pa vem ... imam najraje Jade in L'Oreal tako kot ti, Pupe pa se nisem sprobala.

Drugače pa nikoli ne uporabljam barvnih lakov, vedno le prozorne ali pa take bolj kožne, nežno marelične in podobno.
  • 0

#3 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 25 March 2005 - 08:16 AM

od pupe lake imajo v Kamniku v salonu Metropolis.oni ti tud naročijo posebno barvo če je nimajo na zalogi itd.
sama uporabljam vse firme lakov, kewr ne vidim bistvene razlike od tistega za 3000sit al pa za 600sit.doma imam preko dvesto lakov, ker sem kozmetičarka in vsak dan prelakiram od 3-5im strankam nohte. ravno tako hitro se zgosti drag lak kot poceni.obstojnost je pa relativna.odviso s čim zaščitiš barvi lak(kakšen je nadlak)

  • 0
lp, Martina

#4 tadejka

tadejka

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 25 March 2005 - 10:08 AM

jst mam zelo rada lake od jessica. ampak so kar dragi. jaz opazim razliko med laki,zato si ponavadi kupim drazjega in kvalitetnejšega biggrin.gif
  • 0
smile and be happy......this is the key to enjoy your life.

#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 March 2005 - 11:34 AM

Pupo imajo v Mullerju. No, vsaj imeli so jo. Dosti okrnjeno, sicer.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 March 2005 - 01:37 PM

QUOTE(sunflower)
od pupe lake imajo v Kamniku v salonu Metropolis.oni ti tud naročijo posebno barvo če je nimajo na zalogi itd.

Aha. Torej lahko tja kar uletiš in se razgledaš in kupiš?
Kje pa je ta salon?

sonchika, Pupe v Mullerju nimajo več - vsaj ne v tistem v BTCju.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#7 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 25 March 2005 - 01:38 PM

Pupine izdelke ima Martimex v Stari Lj. Poleg srebrnine 925. ali nasproti Pizzerije Ljubljanski dvor (le čez most)
  • 0
LP, Finatina

#8 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 March 2005 - 01:39 PM

O, super. Hvala, punce.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#9 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 25 March 2005 - 07:04 PM

ta salon je 200m stran od mercator centra v Kamniku.ja je najbolj da kr tja uletiš al pa če prej pokličeš,če ga moja drgač pa poveš številko laka in pustiš tel. in ko ga dobijo ti sporočijo. Telefon od metropolisa je 01/831-11-44

lp 8)

  • 0
lp, Martina

#10 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 03 June 2005 - 08:23 PM

premišljujem o nakupu novega laka za nohte, ker si poleti lakiram nohte na nogah. za prozorni lak sem se že odločila, da bo to nivea beaute tisti z bambusom, barvanega bi pa kakšnega zelo temnega, temno modrega ali črnega. črnega laka za nohte zlepa nisem našla, razen od gosh v nami. ali so to v redu laki, katera pozna? mogoče bom probala tistega od l'oreala, ki ga je omenjala jenna, ta temno modrega. kok je pa kej obstojen?
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#11 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 June 2005 - 08:59 PM

Jaz sem čist pozabila na zelo dobre lake od BourJois. Meni so resnično super - obstojni, lepo mazljivi, pa izredno dolgo zdržijo. Moj fejvorit od BourJois je že dlje cajta čist temno vijoličen lak - mi je ful vredu barva.

Špela, temno modrega in črnega imam jaz od Jade in je ok, obstojen. Pa tisti temno vijoličen od BourJois bi te utegnil zanimati. IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#12 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 07 June 2005 - 09:54 AM

glih zadnic sm zbrala vse lake na kup in ugotovila da jih mam 73..ne normalno..pa ne da bi se saj mazala z njimi alpa karkoli..sploh ne,enkrat na mesc se mogoce namazem pol pa konc,kupujem jih pa skos.
Pa vse prozorne bol marelcne take pac svetle lake,zdej sm si pa zazelela enga temno rdecga al neki k sm probavala pa se mi zdi da ful lepo povdar roke.A se vm zdi rdec lak "kurbish" pa mors bit za to tut tko oblecn temu primerno ane? rolleyes.gif
  • 0

#13 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 June 2005 - 09:56 AM

Mni se rdeč lak ne zdi niti malo kurbiš, je pa res, da po mojem mnenju ni ravno za vsak dan.

Poleg tega je treba met za tako živo barvo laka res brezhibne nohte.
  • 0

#14 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 07 June 2005 - 09:59 AM

Meni je tudi všeč rdeč lak. Samo ne imet predolgih nohtov - v tem primeru res izgleda kurbiš.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#15 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 07 June 2005 - 10:04 AM

problem je v tem da mam vse cunce bol poletne barve tko bela pa roza je moja brva svetlo modra..pa se mi pol skos zdi da ful cudn izpade tak lak na take nezne barve.da bi s pa lak menala vsak dan pa za vsakic ke kej druzga oblecm se mi pa niti podrazno ne da.

btw je ze kdo sprobu od oriflejma lake?
  • 0

#16 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 07 June 2005 - 10:24 AM

Ja, jaz sem jih. Ne morm reč, da sm full zadovoljna, je pa res, da so jih zdej kao nekaj spreminjali.
  • 0

#17 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 14 June 2005 - 09:45 PM

QUOTE(lejck)
btw je ze kdo sprobu od oriflejma lake?


Oriflame ima zdej ene nove lake, ki naj bi zdrzal 5 dni. Moja mami jih je kupila in prav da bo vse Revlone, L'oreale, Isadore stran pometala, ker te baje zdrzijo se dalj kot jih hvaljo. Pa ni taka gospa, da ne bi nikol nc nardila, da se ji nebi lak krusil. Pa sploh niso dragi... men se zdi da so zdele okol 700 sit (znizani) biggrin.gif
Jst sem si tko ze dva narocila wink.gif

  • 0
Posted Image

#18 romy

romy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 15 June 2005 - 08:50 AM

Jaz imam tudi lakov, da jih ni za preštet, kupujem pa glede na barvo, ki mi tisti hip pade v oko, ne glede na firmo. Oriflame do sedaj res niso bili nič posebnega, zato novih še niti nisem sprobala, imajo pa neko novo francosko, ta je pa v redu. Drugače je pa tako, da me npr. MF nailfinity niso prepričali, je hitro beli rob opazen, NIvein Bamboo tudi ne, rada imam Manhattan, pa L`oreal, Niveini imajo lepe barve, Boujours so super, sicer pa pred leti kolekcija Orly. TO so bili daleč najbolj obstojni laki, imela jih je moja manikerka, ki mi je delala umetne nohte, zdaj pa se jih ne dobi več. Vedno, ko je meni nekaj všeč, nehajo delat ali prodajat...
  • 0

#19

  • Guests

Posted 19 June 2005 - 05:51 PM

A mogoče katera ve, kje bi se dalo kupit lake Rimmel? Imam enega in mi je res fajn, samo jih zdaj nikjer več ne vidim. cry.gif
  • 0

#20 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 19 June 2005 - 09:17 PM

js sm si učer kupila od manhattana prozoren lak base coat, ki je kao podlak al pa sam prozoren in mam zdej samo tega namazanega in se mi lepo nohtki svetijo. 8) za čez si bom pa kakega bolj poceni črnega ali pa zlo temnega kupila, ker jih itak rabim samo par mesecev poleti. verjetno od essence ali pa s-he. razen, če ne bo mami dala dnarčka. oops.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users