Jump to content


Photo

Crocsi in druga sramotilna obutev


  • Please log in to reply
118 replies to this topic

#81 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30811 posts
  • Location:Primorska

Posted 07 August 2012 - 12:11 PM

men tud, to povzdigovanje nekih znak in imen... dežni škornji so zame pač dežni škornji, ki naj bi služili določenemu namenu.
  • 0

#82 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 08 August 2012 - 09:42 AM

^ Saj v čem je pa razlika? Firma + cena.
Ali imajo še kakšno drugo lastnost, s katero se razlikujejo od vsakih drugih gumijastih škornjev? :hmm:
Se opravičujem, ampak meni je to ful smešno... :D


Narejeni so iz naravne gume in ne plastike. Znotraj so podloženi + dosti bolj fajn so za nosit kot drugi gumjasti škornji.

Jah, _M_, za vse lahko tako gledaš.
Meni je avto tudi avto, služi določenemu namenu. Pelje od točke A do točke B. Je pa razlika, če je ta avto podrupana katrca ali udobni Audi.
  • 0
Viens, reste ici!

#83 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22446 posts
  • Gender:Female

Posted 08 August 2012 - 11:38 AM

Meni je tudi to kar nekaj. Ne zdaj glede vseh stvari, glede gumijastih škornjev pa ja. Naj bojo Hunter ali ne, zame so še vedno grdi gumijasti škornji, pa ni važno, kaj piše na njih. Sem se prav smejat začela, ko je bila enkrat pri Šaleharju in onem drugem v oddaji ena gostja, ki je bila oblečena v neko obleko in obuta v Hunter škornje, hahaha. :lol1:
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#84 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11533 posts
  • Gender:Female

Posted 08 August 2012 - 11:39 AM

Meni hunter boots kot pravite sploh niso slabi. Sem jih videla na puncah pa so mi čisto ok.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#85 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 14 August 2012 - 08:46 AM

Meni je vse grozno, sem ful zbirčna. Crocsi bi po moje morali biti prepovedani za ženske:) Meni so te škornji pregrobi, kakšni pocukrani zame bi bili mogoče ok hehe Drugače se pa ne vidim ne v Teva, Crocsih...Sem pa v Italiji videla in tudi na Italijankah na morju, da imajo take udobne sandale,japonke, ki so amortizirane potem pa kakšen kamenček gor. To mi je ok:)
  • 0

#86 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 16 August 2012 - 08:25 PM

Jaz bi za zimo imela še piščance. :lol: :cool: No, ampak jaz piščancev, Uggic in Hunterk ne štejem pod sramotilno obutev. :P
  • 0

#87 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 17 August 2012 - 07:14 AM

Kaj so pa piscanci? A ti topli fluffy copati ala

Posted Image
? :lol:
Meni je to (pac taki ogromni plisasti copati, klik) res grdo, ni sramotilna obutev ker je pac za notranje prostore, ampak preprosto grdo in kicasto. Imam obcutek, da se noga ful poti v taki sintetiki. Volnene nogavice ftw!
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#88 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13775 posts
  • Gender:Female

Posted 17 August 2012 - 07:34 AM

Po moje je mislila tisto zimsko obutev, do gležnjev, rumenkaste barve. Že lani so jo vsi nosili.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#89 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 17 August 2012 - 08:01 AM

Ti copati od Olivije so zelo simpatični, ampak so seveda za doma. Za pozimi so take stvari super, ni pa nujno, da se ti noga noter full poti, čisto odvisno. :)

Drugače pa sem svoje povedala, res da so nekatere vrste obutve grozne za videt, ampak služijo svojemu namenu (varnost, udobje), itd. ;)
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#90 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 17 August 2012 - 08:11 AM

Posted Image

Meni so piščanci eden najbolj bednih in nelogičnih trendov. Grdi so, spadajo na kakšne gozdarje, hribovske moške, ne pa v mesto in na ženske!
Grozni so mi in ni mi jasno, od kje so prišli (naj se vrnejo nazaj). Ne vem, zakaj bi jih kdo namenoma kupil ali nosil. :mellow: Druge barve (črna, rjava) me ne motijo toliko kot ravno ti ogabni rumeni, kamelji in podobno...

(Vem, da me bodo zdaj ene napadle, ampak vseeno - meni so odurni (še bolj kot crocsi ali uggs), ne morem nič za to.) :closedeyes:
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#91 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 17 August 2012 - 08:49 AM

Ohohoho, to sem pa videvala po Ljubljani lansko zimo. Razen če si gozdar in prihajaš iz gozdov Kanade, ne vem kaj rabiš takšne čevlje. Ampak ja, trend. LOL
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#92 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23564 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 17 August 2012 - 08:54 AM

to je bilo pa moderno pred 15imi ali celo 20imi leti .... vsi smo jih takrat nosili :)


jaz sem pa zadnjič videla na odrasli punci gumjaste balerinke hallo kitty (še mašnico je imela gumjasto). Katastrofa, da to sploh delajo v številki večji od 35.
Žal slike ne najdem, ker nimam pojma kako se imenujejo.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#93 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13775 posts
  • Gender:Female

Posted 17 August 2012 - 09:02 AM

Res je, jaz sem imela temno rjave :)
Meni tako obupni niso, mi je pa obupna kombinacija nekih suhih nog v skinny jeansu potem pa te glomazni čevlji. Ali pa še huje-na krilo!
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#94 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 17 August 2012 - 09:06 AM

Te zgornji so grdi. :closedeyes: Pa govorim o Timberland piščancih, to so ta pravi piščanci. Men so pa ful fajn, sej ne na plašč, na puhovko pa že (pa Burberry šal hohoho :butl: ). Pa zakaj nepraktični? Če je mokro Uggic ne morem, če ni ful snega so škornji brezveze (lani sem jih imela točno enkrat!), te so pa za vse vmes. Pa ful so topli, ne premočijo, še umažejo se težko (samo podrgneš s tisto radirko pa gre vse dol). Men so kul, taki lumberjackovski. :lol:
  • 0

#95 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 17 August 2012 - 09:14 AM

Jaz sem mela Caterpilarke ene 10let nazaj, pa v osnovni je moj "bivsi" to nosil, mi je pa res ful nezenstveno to zdaj, ajde na kaksnem rapperju se prebolim, drugac pa rajs ne. :lol:
  • 0

After all this time?

Always.


#96 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 17 August 2012 - 09:19 AM

Men so kul, taki lumberjackovski. :lol:


Točno to. :D
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#97 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82796 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 August 2012 - 01:32 PM

Grozni so mi in ni mi jasno, od kje so prišli (naj se vrnejo nazaj).


Od raperjev, to maš tak swag da res ni. ˆ-ˆ

:lol:
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#98 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 17 August 2012 - 01:48 PM

^^Ja in tam je še sprejemljivo, pač hip hop scena, kul

Posted Image


Ampak na suhih luštnih puncah, ki nimajo niti približno takšnega stila je pa smeeeešno no. :D
  • 0

After all this time?

Always.


#99 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 August 2012 - 02:06 PM

prihajaš iz gozdov Kanade


:lol1:
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#100 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 18 August 2012 - 12:08 PM

now you can wear all of your ugliest shoes at the same time.
Posted Image :D
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users