Jump to content


Photo

Najbolj nerodno vam je bilo...


  • Please log in to reply
308 replies to this topic

#21 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 29 June 2005 - 05:59 PM

QUOTE(Jenna)
QUOTE(*simoncy*)
Hja, ni dobr preveč vneto razglablat z nekom, sredi mesta... Al se zaletiš v semafor, al pa se ti zgodi kašen moj primer: da na velko razglablaš o nekmu prfoksu, ga prekomentiraš do amena, na kar te nekdo poterplja po rami da se umaknem, ker hoče mimo-in to nihče drug, kot profesor ki sem ga obirala rolleyes.gif

O shit, ta je pa huda. biggrin.gif:D
A te je slišal?! Reakcija?


Neki časa nism mela občutka da me je slišal, ker se je pri urah do mene čist normalno obnašal: pa čeprov vela ta prfoks za najkrutejšega pa najbl "zlobnega" na celi šoli... No, potem pa smo se pri njegovi uri zadebatiral pač o tem, kako se na ulcah pač obnašamo, pa je on prpomnu, da kolk opaža da eni clo ogovarjajo ljudi k se sprehajajo po pločnikih, namest da bi svoje jezike šparal za kakšne koristnejše reči.. Neki v tem smislu je izjavu, pa fora da ni konkretno mojga imena omenu, sam kaj k sm vedla da se gre zame, pa sm tooolk zafarbala da so pol še vsi drugi pogruntal ka je blo oops.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#22 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 June 2005 - 08:45 PM

Hehe, *simoncy*... hecno, ni kaj. IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#23 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 19 October 2005 - 06:35 PM

No ja kot vidim se je že neki folka pobližje spoznal s tlemi
men zdle ena neumnost pride na pamet
čeprav se jih vsak dan zgodi 100!

torej:
s sošolkami sm šla na vlak ane da smo še mal počvekale k so mogle vedn pol ure gor čakat da je odpelu ane
pa tko vlak mal cukne pa jaz full panika da nam šla z njimi ane
pa šibam dol z vlaka in sred železniške men spodrsne na ledu ( op. bila je zima!) in sm tooook padla ( baje je zlo fino zgleda, za crknt od smeha).
Sošolke so se na ta račun še fuuul dolg smejale oops.gif oops.gif oops.gif

aja pa fuuuuuuuuuuuuul ste me nasmejale punce s svojimi dogodivščinami, prav na glas se smejem tuki oops.gif
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#24 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 19 October 2005 - 08:22 PM

Jaz sem pa pred dvema letoma, ko sem izstopala iz busa po stopnicah padla pa se ven zapelela. To je blo enrat pozim. Folk je ful gledu če je z mano vse kul , jaz sem se pa sam smejala. :laughing5:
  • 0
KDOR HOČE VIDETI, MORA GLEDATI S SRCEM. BISTVO JE OČEM NEVIDNO.
user posted image user posted image

#25 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 19 October 2005 - 10:08 PM

Jst se pa nobenih takih primerov ne spomnim, na srečo! Edin enga sm se zdej spomnila, ko omenjate buse:
v srednji šoli enkrat sva šli s sošolko skupi na bus (primestni). Tolk sva se vneto pogovarjali, da sploh nism pogledala na kater bus grem. In grem lepo z njo gor, se vsedeva, peljeva...Ko pripelje bus do moje postaje, se pač postavim na zadnja vrata in čakam da mi odpre. Šofer pa nč, je sam pelu naprej. Jst vsa panična laufam čez cel bus do njega, pa ga začnem nadirat zakaj ne vstavi, če čakam na vratih. On pa samo mirno reče, da ta bus ne ustavlja tam in da zame ne bo delal izjeme.
Verjetn ni tak big deal, ampak takrat sm pa hotla da se mi tla odprejo in da izginem takoj. oops.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Sej zdej k pa pomislm na to, se pa sam režim... smile.gif
  • 0
IPB Image

#26 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 20 October 2005 - 11:16 PM

to je blo ene par let nazaj, ko smo še hodil žurat v K-4,... uzuni je bla velka gužva ko smo čakali na vstop, pa še mraz je bil, pa me je lulat prjel. Sm šla na bližnje parkirišče kar za avto (je bla res kriza), in opravila. šele čez čas sem ugotovila, da sem se polulala zraven avta, v katerem so bili 3-je tipčki in si ves potek ogledovali, ... oops.gif laugh.gif oops.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#27 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 21 October 2005 - 11:57 AM

QUOTE(URŠKA)
to je blo ene par let nazaj, ko smo še hodil žurat v K-4,... uzuni je bla velka gužva ko smo čakali na vstop, pa še mraz je bil, pa me je lulat prjel. Sm šla na bližnje parkirišče kar za avto (je bla res kriza), in opravila. šele čez čas sem ugotovila, da sem se polulala zraven avta, v katerem so bili 3-je tipčki in si ves potek ogledovali, ... oops.gif laugh.gif oops.gif

joj oops.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#28 kima

kima

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 115 posts
  • Interests:kar je povezano z modo, zunanjo in notranjo lepoto...

Posted 21 October 2005 - 12:56 PM

biggrin.gif o urška hudo
mi smo bli pa v osnovni šoli in je ena sošolka gola spala rolleyes.gif ...ponoč so se pa tipi baje u sobo tihotapli da bi jo gledal ohmy.gif
ni glih moj pripetljaj čeprou jih mam glih miljon sam pojma nimam d se nč nemorm spomnt cry.gif
  • 0
Daj moškemu proste roke, pa jih boš čutila povsod po sebi. :P

#29 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 21 October 2005 - 01:48 PM

Enkrat lani smo šli z šolo v fitnes in na aerobiko. In nas je mel en fula sexy tip. In mi je bil ful luškan itd. No in potem mi odhajamo pa je bil tak na steni en plakat zalepljen gor pa je pač pisalo njegovo ime pa njegov priimek zraven pa tut funkcije ki jih opravlja (učitelj aerobike, osebni trener...) in jaz sem pokazala z prstom na njega (na njegovo sliko na plakatu) in na glas rekla : "Totega bi pa jaz mela za osebnega trenerja." Komaj takrat sem se zavedla da je stal za mano. oops.gif biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#30 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 02 November 2005 - 11:11 AM

QUOTE(¤PunChkA¤)
Enkrat lani smo šli z šolo v fitnes in na aerobiko. In nas je mel en fula sexy tip. In mi je bil ful luškan itd. No in potem mi odhajamo pa je bil tak na steni en plakat zalepljen gor pa je pač pisalo njegovo ime pa njegov priimek zraven pa tut funkcije ki jih opravlja (učitelj aerobike, osebni trener...) in jaz sem pokazala z prstom na njega (na njegovo sliko na plakatu) in na glas rekla : \"Totega bi pa jaz mela za osebnega trenerja.\" Komaj takrat sem se zavedla da je stal za mano. oops.gif biggrin.gif


njegova reakcija??
najbrž sam nasmeh al
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#31 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 03 November 2005 - 07:51 PM

kličem svojga fanta na domač telefon...

tu, tu, tu...
- prosim
- o, živjo lubi... lej moja dva bosta šla jutr k enim na obisk, tak da bo hiša PRAZNAAA... hm kaj mislš...
(tišina, sam js še vedno nadaljujem)
No, na poti domov se ustav še v štacuni in kupi kondome...
(pol se mi je pa mal čudn zdel zakaj je tok tih..., pa vprašam)
halo?
- hm... tukaj njegov oče... ga ni še doma... mu bom pa povedu, kaj si mu naročila...

men je blo tok nerodn, da sm se sam zahvalila (?) in v trenutku vrgla dol slušalko...
k je fant prišel k meni, se je sam režu in reku: "slišu sm, da si se spoznala z mojim očetom"...

kok mi je blo nerodn!!!
  • 0

#32 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 03 November 2005 - 08:06 PM

biggrin.gif IPB Image IPB Image
  • 0

#33 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 03 November 2005 - 08:17 PM

biggrin.gif :cheers: :thumright: :newb: :angel4:
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#34 Ninica

Ninica

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 November 2005 - 12:15 AM

ananas ta je pa dobra.. tongue.gif laugh.gif
  • 0
Ko se rodiš so vsi veseli.
Ko umreš so vsi žalostni.
Ko živiš jim je vseeno.

#35 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 13 November 2005 - 12:26 PM

...lansko leto se mi je taka neroda zgodila da to ni res....vglavnem v soli smo mel lih slovo...pa jaz sem se neki tko zamislila...no in me profesor gor poklice-jaz pa vstanem in kar naenkrat sem padla dol...(VZROK:torba med nogami)...cel razred se mi je smejal....jaz pa sem bla oops.gif oops.gif oops.gif cist rdeca v obraz(ker nikoli nisem...sem cist bleda)...tko da je blo fulll grozno oops.gif oops.gif

od zdej naprej mam torbo nekje dalec od mojih nog biggrin.gif
  • 0

#36 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 18 November 2005 - 02:22 PM

ananas, zmagala si biggrin.gif:D:D:D:D:D:D:D:D

p.s.: sta se zmerej skupej s tem fantom, pa kako se kej s kandidatom za tasta razumeta? biggrin.gif kok si me uspela nasmejat ... biggrin.gif faca ;)
  • 0

#37 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 18 November 2005 - 03:00 PM

Moj fant pa je zdaj pred kratkim šel na bencinsko po cigarete in kondome, pol pa so se s kolegi odpravili še na pijačo. Ko si je hotel enga prižgat je pred celo družbo iz žepa potegnil škatlo kondomov in jih vrgel na šank... laugh.gif

Ne bi bla na njegovem mestu v tistem trenutku. laugh.gif laugh.gif laugh.gif
  • 0

#38 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 18 November 2005 - 04:25 PM

QUOTE(Michelle)
Moj fant pa je zdaj pred kratkim šel na bencinsko po cigarete in kondome, pol pa so se s kolegi odpravili še na pijačo. Ko si je hotel enga prižgat je pred celo družbo iz žepa potegnil škatlo kondomov in jih vrgel na šank... laugh.gif

Ne bi bla na njegovem mestu v tistem trenutku. laugh.gif laugh.gif laugh.gif


uh to bo pomoje zafrkavanja še par let twisted.gif

ZANIMIVO
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#39 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 18 November 2005 - 09:05 PM

QUOTE(xsoncekx)
ananas, zmagala si biggrin.gif:D:D:D:D:D:D:D:D

p.s.: sta se zmerej skupej s tem fantom, pa kako se kej s kandidatom za tasta razumeta? biggrin.gif kok si me uspela nasmejat ... biggrin.gif faca ;)



biggrin.gif hja... js se tud zdej temu smejim...
ne, nisva več skupi sad.gif
z njegovim očetom pa je blo tako- po tem klicu me je blo noro sram obiskat njegovo družino... sam potem sem zbrala pogum in jih obiskala, pa so bili ful prijazni (no, navihanega nasmeška seveda nism spregledala), ampak je blo kul... biggrin.gif
  • 0

#40 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 18 November 2005 - 09:06 PM

QUOTE(Michelle)
Moj fant pa je zdaj pred kratkim šel na bencinsko po cigarete in kondome, pol pa so se s kolegi odpravili še na pijačo. Ko si je hotel enga prižgat je pred celo družbo iz žepa potegnil škatlo kondomov in jih vrgel na šank... laugh.gif

Ne bi bla na njegovem mestu v tistem trenutku. laugh.gif laugh.gif laugh.gif


u ta je ful huda... biggrin.gif:D:D
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users