Jump to content


Photo

Najbolj nerodno vam je bilo...


  • Please log in to reply
308 replies to this topic

#301 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 15 December 2010 - 10:38 PM

Uf valovi... mene je v Tuniziji en val tako "lopnil" po hrbtu, da me je ene par dni vse bolel. Komaj sem ven prišla... Na srečo so kopalke na meni ostale, sam za kopalkam sem pa imela toooook velik različnega sranja!!! Alge pesek, ogabno, res OGABNO.... V laseh sem imela polno različnega sranja in sem si lase umivala k neumna, pa še vseeno nisem vsega spravila ven... V glavnem- valovi, zadnjič!
  • 0

#302 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 December 2010 - 01:52 PM

Ja valovi. Jaz imam tud prigode z njimi. Me je že večkrat kak pokosil. Na Matali, ko sem tako kot Ananas imela vse živo za kopalkami, na Copacabani pa sem poleg tega še spila kar konkretno količino vode. Fant to prigodo z Copacabane snemal in posnetek je res za v kako smešnico. laugh.gif
  • 0

#303 žabica

žabica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1227 posts

Posted 09 June 2011 - 01:01 PM

QUOTE(rea @ 23. 9. 2010 - 1:26) View Post

jz sm pa 1x sedela z enim tipom, k sva šla prvič na pijačo, stara 16, v Cezarju ( Bavarski dvor) se guncam na stolu in fuknem nazaj na glavo, se še mal pokotalim, vstanem in se vsedem, k da nč ni blo, aaaahahahahhahahaha
za crknt smešn je pa to, da me tkrt res ni blo sram biggrin.gif

zdj v Vietnamu sm mela pa borbe kako pritvn iz razburkanga morja, valov in mejhnih, večjih skal... ja lej, misnla sm, da mi bije zadnja ura, čist zmatrana, izčrpana od mahanja, plavanja, bežanja z morja, res najbl grozn filing na svetu je bil tole... mela sm pa kopalke brez naramnc, sam snele so se mi, jz pa k norc kukam k je pršu val me je zalil, pa k ga je zmanjkal me je pa pokazal tm nago, pa spet jovo na novo ene 5 minut.... ja umrlaaaaa sm skor nooo!
pol si pa rečm, lej, dj pejt, pohod vse mejhne ostre skale, sma zarij ven iz morja... in res to nrdim, jbem ježa k hudič, oklala sm se res ibr, čist sm krvavela na desnm meču, pete sm si uničla, sm šepala 5 dni, na desnem meču pa ogromn mehur od opekline auspuha, ful sm bla atrakcija na plaži zarad potolčenih nog biggrin.gif

lol1.gif lol1.gif Dobr sm se nasmejala thumbup.gif

  • 0
"Raje bi imela en cvet in lepo besedo od prijatelja dokler sem živa, kot pa polni tovornjak cvetja ko umrem!"

#304

  • Guests

Posted 27 October 2011 - 11:57 PM

QUOTE(ananas @ 3. 11. 2005 - 20:51) View Post

kličem svojga fanta na domač telefon...
tu, tu, tu...
- prosim
- o, živjo lubi... lej moja dva bosta šla jutr k enim na obisk, tak da bo hiša PRAZNAAA... hm kaj mislš...
(tišina, sam js še vedno nadaljujem)
No, na poti domov se ustav še v štacuni in kupi kondome...
(pol se mi je pa mal čudn zdel zakaj je tok tih..., pa vprašam)
halo?
- hm... tukaj njegov oče... ga ni še doma... mu bom pa povedu, kaj si mu naročila...
men je blo tok nerodn, da sm se sam zahvalila (?) in v trenutku vrgla dol slušalko...
k je fant prišel k meni, se je sam režu in reku: "slišu sm, da si se spoznala z mojim očetom"...
kok mi je blo nerodn!!!



laugh.gif Morala sem citirat, sem prebirala stare objave v tej temi in je ta res top of the top biggrin.gif Upam, da se to meni ne zgodi nikoli biggrin.gif

Sem se pa spomnila enega blazno nerodnega momenta še od takrat, ko sem obiskovala osnovno šolo. No takrat je blo zlo popularno pisati na radio, sploh na radio maks, kjer so imeli oddajo zmenkarije je folk na veliko pisal. To je blo glih obdobje nekje 5., 6. razred, ko se začneš zanimati za fante, ampk ti je obenem še ful nerodno in nočeš o tem govorit recimo z bližnjimi, sorodniki.. No in tut jst sm se takrat odločila, da pišem enmu fantu. Kmalu za tem, ko pošljem sms me je klical bratranec (nekaj let starejši od mene), čigar številke nisem imela shranjene in sem pomislila, da mogoče kliče tisti fant (kar je bilo takrat res wow zame biggrin.gif ) in jaz itak vsa panična.
No, jaz se javim in vprašam kdo kliče, nakar se bratranec iz neznanega razloga odloči, da me bo mal zajebaval in je kr neki bluzil, da policija kliče. Tolk pametna sm pa ja bla, da sm vedla, da to ni res in sem bila od tega momenta dalje prepričana, da kliče tisti fant. Še večja panika. No, potem sem nekaj zmomljala, ala "Jure (ime tistga fanta), ne morem zdej govort, moji so v sosednji sobi in ne bi rada da kej slišjo, dej mi rajš odpiš". Potem mi pa bratranec pove, da je on na telefonu. Še celo osnovno šolo mi je bilo nerodno v njegovi bližini laugh.gif laugh.gif
  • 0

#305 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 09 November 2011 - 05:05 PM

Lani na faksu, sm šla na neko predavanje prvič šele po kakšem mesecu. Prideva s sošolcem, se usedeva in predavatelj začne razlagati, da bomo odpisali hiter test. Dobiva s sošolcem test, na njemu pa kup uprašanj o nekih pogodbah in letnicah, sem uprašala sošolca kaj ma to veze s tem predmetom, on mi je pa reku, da zihr kej. (Blond moment?) Dejansko sva odpisala test, o katerem niseva mela pojma, še ful sva se trudila da bi kej prepisala, kolega je še celo opozoril, nakar oddamo teste, on pržge powerpoint in čist en drug predmet, sva falila predavalnico. Potem je blo treba pa še iz polne predavalnice iz zadnje vrste vn pridet, vmes naju je pa še ustavu, sva mogla razložit zakaj zapuščava predavanje. rolleyes.gif laugh.gif laugh.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#306

  • Guests

Posted 18 December 2011 - 12:34 AM

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Jaz imam podobno izkušnjo - vpš in upeš (visokošolski in univerzitetni študentje) smo istočasno pisali kolokvij pri enakem predmetu; v različnih dvoranah, z različnimi testi seveda. In uletim k napačnim v predavalnico. Lepo se vsedem, razkomotim in čakam da začnemo.. čekiram mal naokol in se mi je čudno zdelo kaj je to kar nek folk nepoznan. Pa sem si mislila, da je zihr ful višjih letnikov zraven, ki niso še naredili tega predmeta in so prišli pisat. No pa mi je blo vseeno ful sumljivo, če sm zihr prav, nakar zagledam sošolca na drugi strani predavalnice; ok si pomahava (in si oba misliva ok, kul, v pravi dvorani sem) in lepo odpiševa kolokvij. Zunaj sva se še srečala, mal podebatirala kako je šlo in šla domov laugh.gif laugh.gif laugh.gif Sva potem izvedela, da sva sfalila in na srečo uspela uredit, da so se nama točke kljub vsemu priznale.
  • 0

#307 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 06 February 2012 - 05:00 PM

Danes sem se odločila, da grem zaradi snega kar peš v trgovino (ki je oddaljena 20 min).
In tam naletim na nekega znanca. Ker sva oba čakala na blagajni, je bila nerodna tišina in sem načela temo o vremenu: pač, koliko snega je zapadlo, itd. Vse bi bilo ok, če ne bi na koncu ponosno dodala, da sem pa danes kar peš prišla.
Tip izbulji oči in v smehu vpraša: od kje? Od doma? In jaz ponosno prikimam, še preden mi je kapnilo, da se o 20 min peš hoji hvalim tipu, ki zanalašč (iz prepričanja) vsepovsod gre peš - tudi eno uro daleč hodi/teče, brez problema. Enako vsa njegova družina. Potem mi je nekaj nazaj zamomljal (izgledalo je, kot da je bilo na koncu njemu nerodno, da sem se s tem šla hvalit). FML oops.gif slap.gif

Sicer mi dol visi za njega, nerodno mi je pa vseeno bilo. oops.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#308 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 24 February 2012 - 09:21 AM

Ta teden sem si šla na faksu v menzo pogret food-leftovers, imamo eno majhno mikrovalkovko za skupno uporabo. Jaz pridem dol, grem do mikrovalovne, odprem in čisto začudena vidim, da se not eni čufti grejejo. In potem se čisto ustrašim, ker je en tip za mano stal in me potepkal po rami, sem skočila v zrak, nič mi ni bilo jasno. On je bil pa sploh presenečen, zakaj mu odpiram mikrovalovno medtem, ko se njegova hrana greje. Prisežem, da nisem videla, da je prižgana, niti nisem nič slišala. Je bil pa ena copata in se on meni začne opravičevat, ker me je ustrašil in da naj si kar pogrejem svoje, njegovo pa dam ven. Jaz se itak začnem na dolgo opravičevat, on še kar ''ne ne, ti si pogrej, kar pogrej si'', nato pobaše svoj ruzak in odkoraka stran. Men ni bilo nič jasno. :D

Potem sem te njegove čufte dala nazaj gret, ako si jih je prišel iskat ne vem, jaz ga nisem nikjer na hodniku videla. Skratka, če ga še kdaj vidim na naših hodnikih se lahko kar vgreznem od sramu. (:
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#309 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 24 February 2012 - 10:07 PM

: )))))

Pa se "čufta" mi je tako smesna beseda.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users