Jump to content


Photo

Najbolj nerodno vam je bilo...


  • Please log in to reply
308 replies to this topic

#1 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 04 April 2005 - 05:35 PM

...ko ste cist padle v sramoto,in bi najraje nekam pobegnile??? biggrin.gif
Meni je bilo pa najbolj nerodno,ko sem pred mnozico ljudi na veliko padla,pa se petka od cevlja se mi je odlomila,o takrat bi se pa najraje v zemljo pogreznila. biggrin.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#2 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 04 April 2005 - 05:43 PM

verjetno kdaj, ko so me dobili na laži ... na take malenkosti, kot so naprimer po nesreči strgane žabe ali podobno, se pa niti ne oziram .... se zgodi pač, kaj čmo ... laugh.gif
  • 0

#3 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 04 April 2005 - 06:57 PM

Fantu od moje sodelavke je že v rani mladosti umrla mama. Nevem več kaj smo se nekoč pogovarjali, v glavnem jaz sem mu rekla:"to govori tvoji mami, ne meni!". Seveda takoj ko sem to izustila sem se zavedala kaj sem rekla, ampak tako grozno me je bilo sram, da se nisem upala niti opravičiti.
oops.gif oops.gif oops.gif
Ni bil užaljen ali karkoli in tudi nič ni rekel na to, saj niti ni vedel, da vem, da nima mame.
Takrat me je bilo najbolj sram v življenju. Še nekaj časa se ga nisem upala pogledati v oči.

lp, tinca
  • 0

#4 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 05 April 2005 - 07:50 PM

najbolj sram?....
eeee
.....hm....
u enkrat in edinkrat v lajfu....hehehe....sm bla na enem žuru...in moj bivši fant je bil blazno ljubosumen za vsako stvar...in se je v enem lokalu sredi ljublajne...tolk dru na plesišču nad mene, da so musko kr ugasnil..in smo poslušal njega oops.gif biggrin.gif ...blo je pa to na valentinovo...smile.gif

zdj se mi zdi sila smešno in zabavno...takrat se mi vsekakor ni

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#5 Nadja

Nadja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:šport, potovanje, mediji, tuji jeziki in še in še...

Posted 05 April 2005 - 08:08 PM

Najbolj nerodno? Kaj pa vem..nikoli preveč posebno, da bi bilo omembe vredno! wink.gif
  • 0
LP, Nadja

When we are happy, we are allways good, but when we are good, we are not allways happy (O.Wilde).

#6 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 April 2005 - 08:23 PM

Hm... kaj pa vem. Jih je blo tlko, da sploh ne vem, katerega bi izpostavila. :=)
Enkrat se mi je npr. po pomoti, ko sem jemala na blagajni denarnico iz torbe, razsipala cela škatla tamponov, za mano pa en lušten dečko... mi jih je celo mogal pobirati po tleh, meni pa blazno nerodno. :=)
Enkrat na eni dokaj elegantni prireditvi sem se malo nasekala in po pomoti celi sobi ugasnila luč in nisem našla šalterja, da bi prižgala nazaj.
Enkrat sem padla na prehodu na pešce, ker je bil na frišno poštrihan.
Uh...
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#7 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 06 April 2005 - 01:35 PM

Uh, sm se dostikrat spravla v zadrego, sam 2x je blo pa res tisto tooo much rolleyes.gif

Smo bli na morju, pa sem šla v trgovino po sladoled.. V trgovini sem se zabila v enga neverjeetno luškanega tipa, ki je pozneje biu za mano na blagajni.. Pa sm bla zarad njega tolk zmedena, da sm plačala, sladoled pa pozabila tam ermm.gif

Pa enkrat sva s frendico šle po neki cesti: niti ne tolk prometna, pa je nad nama zlo nizko letel avion.. Pa smo mu obe mahale, sam da je mene nekolk zaneslo, pa sem zašla že na sredino ceste, gledala gor in mahala, potem pa pogledam dol, pa vidm za mano kolono avtomobilov.. Čist vsi so mi potli trobil pa se smejal k so šli mim.. Hjoooj-upam da ne bo nikol več kej tazga se mi zgodlo rolleyes.gif
  • 0

#8 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 April 2005 - 10:46 PM

hehe,
-enkrat sm se zabila v neko staro mamco in ji rekla ''bum''?(zlo neprimerno)
-enkrat sm v srednji pojedla mušico in na vs glas zakričala,joj a grem lah na wc ker mam mušico v grlu
-enkrat sm sedela z enim tipom v kafiču pa se guncala s stolom pa padla na glavo..
hm....
-v sredni sm se tok zamislna nekam da celo uro nism slišala kaj se dogaja okol mene in na konc ure me prfoksa pokliče in me vpraša...''ti, a je blo toplo tm k si bla'' jz pa njej 'kje', grozn...še bl neprimeren,hehe...
:sleepy2:
eh ja, pr men je vsak dan kšna taka, ker sm zlo zlo zmedena :dontknow:
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#9 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 22 May 2005 - 03:28 PM

hehe, mate zanimive zgodbice ja tongue.gif

kaj pa tole: prides iz svinjsko mrzlega morja, vs vesel da je sonce in se obrises u brisaco, folk te pa zacne cudn gledat pa nekej u enem tujem cudnem jeziku ogovarjat .... in pol ugotovis da je tvoja SOSEDNJA brisaca ...


ja, tud ksn tak talentiran se najde sm pa tja biggrin.gif

uzivejte ;) pa pazte u katero brisaco se brisete biggrin.gif
  • 0

#10 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 May 2005 - 03:56 PM

1. Ko sem ebnkrat v trgovini tako vneto nakupovala, da sem dala vse stvari v voziček enega čisto X tipa in me je potem totalno čudno gledal ... na koncu pa sva se oba nasmejala, vendar pa sem sama zapustila trgovino rdeča kot kuhan rak.

2. Ko sem enkrat v našem bloku na hodniku v temi zamenjala soseda za svojega očeta in ga prav toplo objela ... uhh ja, tle je bilo tudi dost smeha! biggrin.gif

3. Danes, ampak ni bilo niti najmanj smešno.
  • 0

#11 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 22 May 2005 - 04:20 PM

blink.gif blink.gif Sledeče sm misla da sm že pozabila, skušala sm potisnt v pozabo, pa sm se zdej spet spomnla oops.gif Zlo nerodna situacija:
Mamo na šoli enga luštnega, mladega prfoksa.. Zlo za fore, pa vse.. In mi enkrat pač pade svinčnik naprej pred mizo.. Še zmer ne vem kako in kaj, u glavnem svinčnik sem šla pobrat(zato sem se morala sklonit), ko sem pa hotla vstati, se zravnati sem se z glavo dobesedno zabila v mednožje prfoksa!!!! In to precej, da se je clo malčk zvil... In jst pol čist zakuhala, vsi so se mi režal, pa me še zlo dolg po tem zafrkaval na ta račun... Še zmer mi je nerodn k srečam profesorja, dobr da me več ne uči blink.gif oops.gif oops.gif oops.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#12 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 22 May 2005 - 04:20 PM

zdele sm se pa ene parim res od srca nasmejala biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
lp, Martina

#13 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 22 May 2005 - 05:01 PM

Uff jaz sem se tudi spomnila smile.gif V sredni šoli mi je bil en tip full všeč, iz sosednjega bloka.Ker mi je bil tok všeč, se mi je zdel da me tud on gleda in da se je ogrel zame. Ker mi je bilo tega čakanja in gledanja dost, sem se odločila da ga bom kr poklicala. Naj povem, da sem bila zelo sramežljiva, nesamozavestna, vedno sama itd. Tko, da so takrat očitno hormoni 100 na uro delal. Tipa sem poklicala v stilu veš sem ta in ta in bla in bla. Na kar mi reče tip, da tud približno ne ve kdo sem in od kod sem... Da ni za zmenke, ima punco, da pa naj se mu naslednjič predstavim, ko ga vidim. Hmmm. Od takrat naprej, se ga še vedno izogibam ko ga vidimim.

Tega nisem še nobenmu povedala, me je blo pa tok sram oops.gif
  • 0

#14 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 22 May 2005 - 08:08 PM

Nadi, najdem sebe v tej situaciji, čeprav je mal drgačna: prjatlci je bil en tip všeč, pa me je prosila, naj mu grem rečt za cifro: in jst seveda takoj letim k njemu(bil je v družbi), pa mu rečem pač, da je prjatlci všeč in da bi rada njegovo cirfo: pa je reku da on nima nobene cifre, nobenga naslova, pa da ma punco... Čist kruto! Najhujš pa je, da je izpalo kt da v resnici hočem cifro zase oops.gif oops.gif Tko da, man vidm tega tipa, rajš ga mam biggrin.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#15

  • Guests

Posted 22 May 2005 - 10:30 PM

Jaz se pa enkrat peljem v šolo z busom, stopim dol, zagledam tri frende, jih pokličem, oni se obrnejo in me čakajo, jaz pa v teku k njim (da me ne bi predolgo čakali, k vragu pa moja vljudnost v tem primeru! smile.gif), kar naenkrat pa tko zletim po tleh, da nekako čez levo ramo naredim nekakšen preval oz. skoraj salto (kot so mi kasneje povedali). Bilo je grozno, iz treh busov so me gledali ljudje, da ne govorim o mimoidočih in frendih (pa še eden od njih mi je bil takrat všeč in še danes ne vem, ali je bil ta padec kriv z to, da se me je kasneje izogibal - ti pujs! biggrin.gif ). Vsi so se mi smejali, jaz pa tam s čisto krvavo ramo (sem imela majčko brez rokavov, tako da sem kar globoko v beton zadrsala ...). Mater je bolelo, pa na jok mi je šlo, samo si nisem upala cvilit tam pred simpatijo. cry.gif Skratka, ja ... Takrat me je bilo res sram. oops.gif oops.gif cry.gif
  • 0

#16

  • Guests

Posted 23 May 2005 - 07:33 PM

Sem se spomnila zdaj še ene sramote. Z nekdanjim fantom sem hodila po mestu in mu nekaj vneto razlagala in kar naenkrat sem se z vso silo zaletela v semafor. Kako se je znašel pred mano, mi še danes ni povsem jasno. oops.gif rolleyes.gif
  • 0

#17 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 24 May 2005 - 03:18 PM

Hja, ni dobr preveč vneto razglablat z nekom, sredi mesta... Al se zaletiš v semafor, al pa se ti zgodi kašen moj primer: da na velko razglablaš o nekmu prfoksu, ga prekomentiraš do amena, na kar te nekdo poterplja po rami da se umaknem, ker hoče mimo-in to nihče drug, kot profesor ki sem ga obirala rolleyes.gif

Kaj vse se spomnim, k sm misla da sm že zdavnej pozabila.. ampk se marsičemu dans samo še smejim..
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#18 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 May 2005 - 03:19 PM

QUOTE(*simoncy*)
Hja, ni dobr preveč vneto razglablat z nekom, sredi mesta... Al se zaletiš v semafor, al pa se ti zgodi kašen moj primer: da na velko razglablaš o nekmu prfoksu, ga prekomentiraš do amena, na kar te nekdo poterplja po rami da se umaknem, ker hoče mimo-in to nihče drug, kot profesor ki sem ga obirala rolleyes.gif

O shit, ta je pa huda. biggrin.gif:D
A te je slišal?! Reakcija?
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#19 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 28 June 2005 - 07:22 PM

ja, mam tud js podobne izkusnje s prfoxi ... sam da se je zgodil u predavalnci ... tm sedel vs ns klas ... enepar ns je slo pa mal po soli ... no in medtem je ena prfoksa prsla na balkonck k je nad pradavalnco ... js pa fajn naglas nekej razlagam glih o njej oops.gif oops.gif oops.gif in pol se mi tko cudn zdi da so usi tih pa me poslusajo ... pol pa utihnem, pa en rece ... ej, dej se mal okol obrn ... in direkt u oci pogledam prfokso ... sm misla da me bo POBRAL ... pa se z mami so nekej blazne prjatlce :S obup
  • 0

#20 Robidnica

Robidnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 277 posts

Posted 28 June 2005 - 07:44 PM

laugh.gif
saj imam tudi jaz na zalogi nekaj "krepkih", najhujše sta pa dve:
1.) avtobus je ustavu in jaz sem seveda stopila ven. nisem pa vidla da je pločnik zaledenel in sem pogrnla na nos pred celim avtobusom. takrat se mi niti mal ni zdel smešn... skoraj tekla sem proti šoli oops.gif
2.) s sošolko sem stala na avtobusni postaji na avtobusu. debatirale sva in nobena ni opazla da ona stoji že skoraj na cesti. potem pa avtobus pride in jo udari v glavo. šofer pride ven, ljudje se zberejo okoli, ona pa prasne v smeh. laugh.gif dobro da se je tako končalo!
  • 0
[i]If kisses were stars I'd give you the sky,
If touches were tears I would cry,
If love was water I'd give you the sea,
And be with you for all eternity...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users