Jump to content


Photo

vaša največja neumnost do sedaj


  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#41 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 25 March 2007 - 03:26 PM

pinga, jaz že kake 4 leta vem, da sem zajebala, ker sem šla slovenščino, pa kaj čem zdaj - bom pač dokončala, kar mam še za narest, pol pa tut, če se je nikol več ne prtaknem. smile.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#42 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 25 March 2007 - 03:36 PM

ja sej vem, js si isto govorim, ampak me navdaja tak odpor, da je groza. vsaj diplomo si bom omislla eno čist u izi, sam z literaturo, brez kakih strašnih raziskav. itak je pa moja največja želja, da bi šla v službo. čist vseen mi je, kaj. sam, da sm med ljudmi, da služm keš in se kočno znebim tega bednga občutka manjvrednosti.
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#43 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 25 March 2007 - 03:41 PM

QUOTE(pinga @ 25. 3. 2007 - 16:36) View Post

ja sej vem, js si isto govorim, ampak me navdaja tak odpor, da je groza. vsaj diplomo si bom omislla eno čist u izi, sam z literaturo, brez kakih strašnih raziskav. itak je pa moja največja želja, da bi šla v službo. čist vseen mi je, kaj. sam, da sm med ljudmi, da služm keš in se kočno znebim tega bednga občutka manjvrednosti.


se popolnoma strinjam - sicer jaz ne furam nekega blaznega feelinga manjvrednosti (bom že tut diplomirala, ko bo čas za to), zdej bom pač zgrabla, če mi mislijo službo ponudit, da mam saj svoj keš - kar pri meni pomeni tudi lastni mir, ker se lahko odselim. smile.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#44 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 25 March 2007 - 03:57 PM

Ojla punci, kako vaju razumem, ker sm pred slabim letom tudi jaz bila na istem, ko mi je potekel status, motivacije za dokončanje slovenistike in slavistike pa nobene, kriza,
tud jst se še vedno tolčem po glavi, zakaj sm šla to študirat in ne nečesa, kar bi vsaj hitreje končala (dans bi šla na kak FDV, bi verjetno že imela diplomo v žepu).
Ampak evo, jaz sem dokaz za to, da je možno dobit službo čisto na drugem področju, če te recimo veseli kaj drugega, tako da ne obupat, vse možnosti imaš odprte, pinga.
Jaz sem takrat kar začela mal prošnje pošilat in gledat za službami v gospodarstvu in prav kmalu mi je uspelo se zaposlit v eni firmi, kjer mi je super zdaj.
Faks bom pa tud enkrat končala, zdaj mi vsaj noben več ne teži gled etega da se morm učit in študirat, ker imam pač službo; jutri se lahko odselim in se komot sama preživljam, čeprav me doma nihče sicer k temu ne sili, ampak si tega želim jaz. wink.gif
  • 0

#45 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 25 March 2007 - 04:08 PM

Pinga, Špela, _M_, moram se še jaz vmešat:
čedalje bolj opažam, da je moja neumnost bila izbira mentoric za diplomo: Krž. (slovenščina) se čisto v vsako besedo obregne, tud tam, kjer ni potrebno. Medtem ko je pol mojih kolegic brez problema diplomiralo, brez komplikacij, jaz butara, pa izberem najbolj komplicirano. O drugi mentorici pa ne bi.
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#46 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 25 March 2007 - 06:41 PM

QUOTE(Regratova Lučka @ 25. 3. 2007 - 17:08) View Post

O drugi mentorici pa ne bi.


a je še hujša? ermm.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#47 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 26 March 2007 - 03:57 PM

Špela, dvomim v njeno strokovnost, predvsem pa profesionalnost. je pa edina za jezik na hrv. (drugače mi je ta študij milijonkrat boljši od slov.)
Konec z ot, obljubim.

Čeprav sem se spomnila še ene neumnosti, ampak tista z mastnimi lasmi je bila dost ponižujoča.
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#48 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 27 March 2007 - 07:57 AM

Moja najvecja nemunost je bila-oziroma nasa doma,da smo hoteli naso psicko dati v posvojitev ker se z tamlajsim kuzatom sprva nista hotela ujeti,potem pa sta se ujela(vendar po 4 mesecih).Ko pomislim da se je to zgodilo tocno pred enim letom-mi kar odleze,ker se zdaj sem tako jezna nase in na svojo familijo,da smo sploh kdaj kaj takega razmisljali,ker vsi jo imamo prevec radi in ne vem zakaj smo takrat tako hitro popustili in smo hoteli ju lociti.GROZNO IN SE ENKRAT GROZNO cry.gif

Kako me je kaznovalo?Ker sem verna,me je ocitno kaznoval nekdo ki me od zgoraj gleda,tako da mi je zaradi bolezni vzel mojega tadrugega kuzka.Lahko samo recem,da se zdaj jokam za njim-ker kaj takega si res ne bi mislila,da se bo zgodilo,sploh pa potem ko sta se ze ujela.

Kaj sem se iz tega naucila?Dobro me je izucilo,oziroma nas vse doma.Naucili smo se kako poteka privajanje na novega pasjega clana iz psickine strani tako da bomo zdaj veliko bolj potrpezljivi,ker ne poteka privajanje tako hitro.Rekli smo,da bomo poleti ali pa jeseni spet kupili enega manjsega kuzka ali pa ga posvojili.Naso psicko se bolj razvajamo kot prej-ker se ji zelimo odolziti za to in preteklost pozabiti,ker mi je predvsem meni prinesla veliko solz in strahu.

In se misel za vse:Jaz recem samo takole-imejte radi svoje ljubljence in predvsem ce imate enega starejsega in enega mladicka doma-ne obupajte prehitro,ker nekateri psi potrebujejo vec casa,da se privadijo drug na drugega kot ostali psi.
Sama sem nora na pse in mi je za vse tako zal,da ne zelim o tem sploh vec razmisljati,ker postanem jezna nase,zalostna in v oci dobim solze ko pogledam mojo psicko doma in se spomnim na tamalega kuzata.
  • 0
I am falling between dreams and reality

#49 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 07 April 2007 - 09:32 PM

QUOTE(bluberry @ 6. 2. 2007 - 12:06) View Post

Sem se spomnila,kar je definitivno moja največja neumnost:dajanje ljubezni nekomu ki si je ne zasluži in je ne ve spoštovati.


QUOTE(_Mayckica_ @ 21. 1. 2007 - 20:31) View Post

moja največja neumnost je bla da sm pustila tipu s katermu sm se bežno poznala dva dneva da me je peljal domov...

je zavil na en kolovoz, mi govoril da bova šla do njega domov, me otipaval povsod počez, me zaklenu v avto... sam nakonc se je pa na srečo skuliral in me odpeljal domov. Blo je pa friking grozn, nikol več ne nardim tega k sm res mislla da me bo tip posilu



QUOTE(Zlobica @ 20. 1. 2007 - 21:11) View Post

najvecja neumnost? definitivno moj bivsi, ne glede na vse - ne zapravljej casa, ce cutis, da ne stima - pust pa pejt naprej.


mislim, da ste me v parih postih povzele. to so tudi moje neumnosti, ja... in naivnost, moja šibka točka.




hmmm, kakšne debate glede slovenščine. me je strah, da ne bom tudi jaz čez leto in pol tega navedla tukaj.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#50 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 27 June 2008 - 05:25 PM

QUOTE(**paradise** @ 5. 3. 2007 - 18:36) View Post

neumnosti sm v 17ih letih nardila OGROMNO..prva RES huda je bla, ko sem bla stara 5let..mel smo en nobel avto..cabriolet mislm da..in smo ga prodajal in smo bli zmenjeni, da pride kupec tisti dan k nam pogledat avto..in jaz, pridna punčka, sem misnla da bom atiju nardila uslugo če bom oprala avto, da se bo svetu in da bo še lepši in ohinsploh..in vzamem pesek in vodo, vse skupaj zmešam, stresem na prednji del avto in začnem ribat s SIRKOVO krtačo..ni potrebno omenjat kakšen je biu avto..čist spraskan, oči pa..hm.. oops.gif biggrin.gif ..
potem sem pa še pri šestih letih povzročla verižno trčenje, ko sm spustila ročno v kombiju.zapelu se je u audija, audi u bmw-ja, bmw u kalibro, kalibra pa v jarek..(avtomobili so bili od strank)

zdej ko sm pa že velka punca biggrin.gif pa delam neumnosti vsak dan..in še to..se popolnoma strinjam z zlobico wink.gif



Teb pa avtomobili niso naklonjeni laugh.gif laugh.gif
  • 0

#51 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 31 January 2009 - 12:55 PM

hja no neumnosti tut pri men ogromno... pri pradise so v igri avti pr men pa tipi, skos mam neke probleme.. najnovejša je to da sm se zapletla s svojim bivšim v "neobvezujoče" razmerje... mislm katastrofa, sploh nvem kaj sm mislla, sam zj sm rekla da to tko ne gre in sedaj srčno upam da bom mela nekej cajta mir pred tipi sam kaj k je pr men to misija nemogoče sad.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#52 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 06 February 2009 - 06:42 PM

pr men isto :/
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#53 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 08 February 2009 - 08:32 PM

1x k sm mela sweet 16, sm bla pr bratu doma pa par folka, smo kadil in pil, nakar brt vid mene da sm vsa zelena in čudna in mi reče nej grem v kopalnco si iskat brisačo pa nej si jo mal zmočm pa potapkam po vratu in obrazu. Jz sm ga pa narobe štekala sm šla pa v kopalnco, in zmočla brisačo in sploh nč dobr ožela, pol sm si pa lase v njo zavila- turban pač, lol.
Nč mu ni blo jasn kaj hočm dosežt s tem haha.

  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#54 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 23 March 2009 - 05:24 PM

^^ LOL. laugh.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#55 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 16 May 2009 - 04:03 PM

HAHAHAHA Rea laugh.gif laugh.gif
  • 0

#56 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 16 May 2009 - 09:23 PM

Zadeta sm bla pa mala in zelena haha.

Ucer sm mela pa spet en blond preblisk zmedenosti... sva ble s prjatlco zmenene da greva jest popoldne nakar jz njej posljem sms da pac kaki so plani... in dobim nazaj sms iz ene druge cifre : iza, men so izklopl odhodne klice... poklic me.
In jz njej posljem nazaj sms da kam naj jo poklicem. HAHAHAHAHHAHA
Zgodba se ni koncana- minejo 3 ure.... jz se vedno razmisljam kam naj jo poklicem, lol.
Sele cez 3 ure mi je pokapcilo, da jo VALDA lah na njen mobi poklicem a ne... jao jao. Ne vem kaj men ni blo jasn oz kaj mi ni jasn v takih momentih
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#57 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 16 May 2009 - 11:42 PM

Joj, maš dobre, rea!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Si me prav nasmejala, pa ne v slabem smislu. thumbup.gif Take posrečene prigode se mi zdijo.

  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#58 šMinka*

šMinka*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 17 July 2009 - 06:37 PM

uf velik neumnosti sem nardila ja.
sam da povem eno izjavo, ki sem jo predkratkim rekla.
rekla sem, da bi mela 3 barve čivave. in začnem tko naštevat, da svtlo.. pol em.. temno.. pa še... in študiram js kiro barvo bi še mela, pa se ne spounem nobene več.. pa kr tko bleknem pa še dolgodlako. biggrin.gif
hahah.. eh tud nwm ka sm sploh študirala takrat, kr najprei mi sploh ni blo nč čudn. oops.gif
  • 0
"Life changes with the right pair of shoes." Cinderella ♡




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users