Jump to content


Photo

družinski odnosi


  • Please log in to reply
86 replies to this topic

#81 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 02 April 2007 - 03:02 PM

.
  • 0

#82 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 06 April 2007 - 09:28 PM

Pri nas je tko no, odvisno od razpoloženja& volje vsakega posameznika.
So momenti, ko bi drug drugega najraje postrelili, sicer pa so večinoma taki, da se skupaj smejemo in zaj* en iz drugega (moj bruder je majstor v temu laugh.gif ). Starši me ne omejujejo in mi res zaupajo (mislim, sicer me pazijo in to, ampak mi ne dihajo za ovratnik nonstop - itak nisem lih tak tip človeka da bi delal pisdarije naokoli).
Z mamo se štekam, večino časa je vse kul, ampak mi začne včasih najedat v najbolj neprimernih trenutkih (recimo ko sem 101 % utrujena in bi rada samo spala, spala, spala, pa se na obzorju nariše ona in postavi tisočineno vprašanje rolleyes.gif ). Ćale je OK, ampak zna tudi on na momente nenormalno težit. Brat pa, hmm. Ko ima slabe dneve je ful zadirčen in nataknjen (on slab dan + jaz slab dan = zalo zelo napeto ozračje! .) In ful provocira. Ful ful ful. Ćale vedno znori, ko na ta način komunicirata, hehe.
Ugl, če povzamem - sem zelo zadovoljna (če primerjam z drugimi družinami kakšna kriza vlada v medsebojnih odnosih)
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#83 MrTom

MrTom

    sramežljivec

  • Člani
  • 9 posts

Posted 16 August 2007 - 03:07 PM

Večino časa se štekamo kar dobro, z bratom sva si precej različna, tudi razlika v letih ni ravno majhna, ampak če si prilagodljiv se da vse dogovorit wink.gif
  • 0

#84 žabica

žabica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1227 posts

Posted 20 January 2008 - 10:06 PM

joj ka sovražm fotra...sam spodnaša mi.d če mi kj ne paše d lahk grem..d mu grenim življenje.ampak fora je v tem d mu ga ne.k itak nč ne ve o men.stavt se grem d ne ve kolk sm stara!!
cela družina trpi zarad njega.mami se sekira zarad njega, jst sm čist živčna.vsaj sestra se je rešla pa je že skor odšla od doma. jst sam še to čakam. d grem nekam drgam, d mi nebo nikol več reku d on mene živi!!!!kak bi blo nam lepš brez njega.ni normalno d sm pr teh letih tuk živčna, in me je zlo strah d bo to zelo vplivalo na moje življenje!
sam mami mi je škoda, k je najbolša mami.
  • 0
"Raje bi imela en cvet in lepo besedo od prijatelja dokler sem živa, kot pa polni tovornjak cvetja ko umrem!"

#85 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 20 January 2008 - 11:24 PM

.
  • 0

#86 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 24 January 2008 - 08:57 PM

ATA- naj bolj kul človek, kar jih poznam. Moj HERO in ga imam najbol rad od vseh na tem svetu. Odnos imama prijatlejski, sem njegova ljubljenka. Me vedno ščiti in jaz njega, skupi potegnema velikrat proti mami. Večinoma je dobre volje in nasmejan. Oba sma strastna gobarja in nabiralca kostnja. Seveda tut ljubitelja piva in kuhanega vina.

MAMA- tečnoba tak ko jaz, sma zelo podobnega karakterja, tko da včas mal zavre. Drugače je pa kul ženska, ki je zelo moralna in poštena. Z njo se več pomenim, kot z atom. Zelo je navezana na brata, ki ga tut ful pogreša. Mal je hecno, sam mama naš še kr hoče cartat oops.gif , čeprav jaz res nisn za take fore.
Od sebe pričakuje, da je samostojna in močna ženska.

BRAT- genij. Ko je bil majhen, je bil moja žrtev, saj sem ga redno pretepala oops.gif . Pač otroc. No zdej se kul razumema in se mi zdi ful faca. Mamo ma ful rad, z očetom pa neve ka bi se menu in sta bol uradna.

MINKA, VESNA- sicer moji kolegici, samo vseen se počutim kot, da sta dve sestri, ki jih nikol nisem imela. Moji jih doma vsi poznajo, tako kot mene pri njih.

MIČO- Moj bratranc, best frend. Od malega sma skupi, je kot moj velik brat. Star je tolko, kot jaz in vedno sva bila skupi. Še vedno si ful zaupama, sam mal majn časa imam en za drugega, zaradi obveznosti. Za očetom je on drugi najpomembnejši človek zame.

Odnosi doma, so nekako normalni se mi zdi. Lahko bi tudi rekla, da drugače družinskega življenja niti ne poznam in si ga ne morem predstavljat. Ni vedno vse super kul, samo kar veliko skupi držimo in pol je vse nekako lažje. Mama in ata se mata še vedno rada in to kar občudujem. Finance mata strogo ločene.
  • 0


#87 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 01 March 2009 - 02:32 PM

Ups, Fluffy, se pardoniram, da sm še enkrat nekje drugje odprla tole temo: sm bla zihr, da je tle nism, da sm jo na nekem drugem forumu oops.gif

Dans sm se skregala z očetom.. in se fuul bedno počutim sad.gif Jezna sem bila, ker mi je neke stvari metal naprej, čeprav mi je dobro hotel, sam še vseeno ni blo glih lepo od njega.. Jst pa sm v navalu jeze marsiktero stvar rekla preveč in mi gre kr na jok zarad tega cry.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users