Jump to content


Photo

družinski odnosi


  • Please log in to reply
86 replies to this topic

#21 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 29 November 2005 - 08:29 PM

no pa da se še jaz razpišem

starša:
mami-moja zaveznica v sili, oseba ki vem da jo marsikdaj prizadenem s svojim obnašanjem ,sm namreč tip človeka ki neverjetno hitro vzkipi, za pomiritev potrebujem malo dalj časa, ampak vseeno. Nekako mi je vedno ona stala ov strani, vedno sm njo prosila za dovoljenje za določene stvari ( očeta nikoli ), drgač morem rečt da je super ,nikol ni blo policijskih ur in tega ...
oče: z njim se nikoli nisem nekaj posebnega razumela, če obstaja beseda atijeva punčka,... potem sem jaz popolnoma nasprotje, definitivno sm MAMINA PUNČKA... z njim sm dolgo bla na distanci.. vedno ko blo kej narobe mela filing da jaz kriva, dolgo je mel ta način JAZ GOVORIM TI POSLUŠAŠ IN DEFINITIVNO IMAM JAZ PRAV, sedaj to že nekaj časa ne drži, sedaj je odnos POVEVA V MANJŠEM ALI VEČJEM PREPIRU KAR SI KDO MISLI , POTEM PA MI JE RVNO AL BO TO SPREJEL ALI NE, če je hudo se ignorerava šedan ali dva potem pa normalno
morem pa rečt da sta starša še posebej ko sta dobre volje zeloooo prijetna človeka ,vedno za štose, vice ( od najbolj otroških do najbolj pokvarjenih).
Morem pa rečt da vem da imam neizmerno podporo in da stojita ob meni. Tega sm se zelooo zavedala ko sm mela prometno,kosm umiral aod strahu kaj bo rekla mama ko sm naredla novemu avtu totalka, ko sm se jaz bol sekirala kot ona, ko sem rabla podporo zaadi šole,...


sestra:

starejša je 6,5 let in nimama nekih dobrih odnosov, občasno zaveznici proti bratu in staršem , običajno na neki distanci, občasno skregani na smrt, ma se pozna da je majhno stanovanje in skupna soba, kmalu se seli in upam da bojo potem boljši odnosi ( 90% sm da bojo)

brat:

z njim sm narazn 4 leta ( nasploh sm najmlajša v družini), z njim sem si še najdelj. Pač ravno toliko sva narazen da ko je bil on v puberteti sm bla jaz še mala punčka, potem sva bila nekaj časaskupaj, sedaj pa mene še občsno malo meče, on pa je že izven pubertete. Ampak so bli časi da bi se pomoje pobila če bi bilo z zakonom to dovoljeno in nebi mela pol probleme s fotrom, včasih se videt nisma mogla, mah sej je občasno še sedaj tako, ampak se vidi da odraščamo.
Brata med tednom ni doma - dela v lj in se praktično vidimo samo za par dni na teden pa še takrat imama malo stikov.
Ampak vidim da je odnos veliko boljši
sma se pa navadla nekaj- če nama kej ni prav si povema kar si mislima in potem nekaj šasa ignprerava- sma ugotovila da se kreganje za vsako stvar ne splača več.

vglavnem če povzamem stvar: pridejo dnevi ko bi se med seboj pobili in bi mojo failijo PODARILA ne prodala, so pa dnevi ko se zavedam da sm srečna da jih imam.
Vem oz. upam da se bomo s starši in z bratom&sestro bolje razumeli ko se bomo otroc razkropili in zaživeli vsak svoje življenje, ampak tudi sedaj je za preživet.
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#22 TejaF

TejaF

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:glasba

Posted 03 December 2005 - 04:23 PM

Mama: imava zelo dober odnos, lahko ji vse povem, sam ji najbolj ne...govorim o sexu in teh stvareh. Zelo dobro me zna prebrat! Drugače na splošno se zelo dobro razumeva. edina težava, če lahko temu tako rečem, je, da živi z nami babica in da z mamo nisma pogosto sami, da bi šle sami po nakupih kavico...To mi morda malo manjka, ker je babica vedno zraven.

Ata: On me vedno razume, če dobim slabo oceno mi nekaj malega pove (ker brez tega ni zdrav) ampak nikoli se ne zarede na mene, vse s pogovorom. Lahko ga malo vrtim okoli prsta ;) Jaz sem njegova ta mala, čeprav sem večja od njega (on pravi obratno) smile.gif Malo poskuša pri meni nadoknadit nekatere stvrai, katere je pri 8 let strajši sestri zamudil, ker je vozil tovornjak (po Evropi) pa ga ni bilo doma, ko je bila otrok! Tak da skrbi zdaj zame...če rabim prevoz....smile.gif No sej mami tudi... Sam on je res nekdo ko....

Sestra: 8let starejša. Ko je bila ona v srednji se nisma razumele, jaz sem bila tista mala tečna sestra. Mislila sem da imajo samo njo radi in take finte. Ko pa je šla študirat v LJ in sem tudi sama odrasla in začela razmišljat s svojo glavo pa sma se skapirale. Posebej zadnja 4 leta sva v zelo dobrih odnosih. Lahko jo VEDNO pokličem in se pogovarjam z njo...
Ne vem kaj bi brez nje...

Babi: včasih sem bila njena mala punčka, ker me je tudi pazila, sedaj pa več ne čutim neke povezanosti. Jaz odraščam, sem vsaki dan drugačna, rastem..ona pa tega ne razume...vedno reče, včasih si bila drugačna...Ja valda, takrat še nisme mislila s svojo glavo! Pa tak hoče vse vedet kje imam kaj, pa vse mi pospravlja, jaz pa tega nočem in če kaj rečem je užaljena! jaz pa se hočem postavit na lastne noge! ne mislim, da hočem čimprej od doma, to sploh ne, ampak hočem ene stvari delati sama!
  • 0
...:::Najtežje je gledati nekoga, ki ga ljubiš, vendar ljubi drugega:::....

#23 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 03 December 2005 - 04:37 PM

Še jaz:

Mami. wink.gif : Ful vredu, dostikrat se skregama. Pač škorpijona skupaj. Kupi mi skoraj vse kar si zaželim, pogovarjama se o vse mogočem. Ne zaupam jiskrivnosti, ki bi jih zaupala prijateljicam. Torej ne povem ji vsega. Ful ji povem kar me moti in ona skuša evdno to popravit. Nikoli mi ne gnjavi za učenje in podobne stvari ker ve, da se trudim po najboljših močeh in vem kaj bi rada. Ful mi zaupa, zato mi včasih tudi bolj popušča. Je ful pikolivska. To me na njen edino moti, vse more bit vedno na svojem mestu in ker sem jaz čisto nasprotje njej se dostikrat zato skregama. Ampak potem je vse kul. Ful jo mam rada in si ne predstavljam življenja brez nje.

Ata. : Ful faca ful me v smeh spravlja. Včasih zna bit tak tečn da bi ga kr poknila. Dostikrat se tudi skregama ker mu pač vse povem naravnost v faco ampak kul...vseeno ne dobro razumema. Glede ocen me malo bolj sekira kot mama. Je ful čustven (tak kot jaz.) in se pri vsakem filmu joče (isto kot jaz)oops.gif . Mama ful skupnih stvari. Nemogoče bi blo zgrešit dejstvo, da je moj foter. Ista postava, iste poteze itd... Ful ga mam rada in ga ne zamenjam z nobenim drugim fotrom.

Sestra. : Tudi njej ne zaupam skrivnosti ki jih zaupam frendicam. Posojama si vse, od ličil do nakita. Vse mam skupaj razn oblačil ker ona nosi dve številki večje cunje kot jaz. laugh.gif Sma pravi zaveznici. Včasih se obnaša kot mama in mi gnjavi češ pospravi to pospravi ono ampak jaz je itax ne upoštevam. laugh.gif Tut brez nje si ne predstavljam svoje življenje.

Babi1 & Babi 2 + deda.
: Moja banka. he He He. Ful se štekamo pa vse. Včasih se ful skregam z njimi ker majo stari ljudje včasih take finte ki jih jaz nemorem prenašat (npr. šnofanje vsepovsod, namišljeni bolniki, pozabljanje rolleyes.gif ) ampak je pol vse kul .


  • 0
Viens, reste ici!

#24 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 25 December 2005 - 10:26 PM

Verjetno bi težko našli družino, ki bi težje funkcionirala, kot naša. Je pa moja mama moj angel, duša s katero bom vedno povezana. Pa tudi polsestrica je moj srček. Stara mama živi v svojem svetu, ne poznam jo dobro, a živimo skupaj, imam jo rada, a ne pokažem dobro.Tu se pa tudi vse konča. Očima sovražim. Moj oče pa je že mrtev. Svoje druge polsestre pa niti ne poznam. cry.gif
  • 0

#25 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 December 2005 - 10:32 PM

QUOTE(Estera)
Verjetno bi težko našli družino, ki bi težje funkcionirala, kot naša. Je pa moja mama moj angel, duša s katero bom vedno povezana. Pa tudi polsestrica je moj srček. Stara mama živi v svojem svetu, ne poznam jo dobro, a živimo skupaj, imam jo rada, a ne pokažem dobro.Tu se pa tudi vse konča. Očima sovražim. Moj oče pa je že mrtev. Svoje druge polsestre pa niti ne poznam. cry.gif

zakaj je ne poznaš?psihično al fizično?a je tok starejša da je niti spoznala nisis k je šla od doma al kaj?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#26 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 25 December 2005 - 10:50 PM

QUOTE(rea)
zakaj je ne poznaš?psihično al fizično?a je tok starejša da je niti spoznala nisis k je šla od doma al kaj?


Fizično in psihično. Mlajša je, več kot 20 let. Rodila se je mojemu očetu in njegovi, ko nisem več imela stikov z očetom (moja dva sta že dolgo ločena). Potem je moj oče vmes umrl, njegova me je pa vedno sovražila. Mala punčka me sploh ne pozna, videli sva se ene 3x, sedaj sta se odselili ful daleč stran. Dokler je bil oče živ, sem si mislila, itak nimam stikov, ampak nekje je, ko bo večja, mogoče se pa spoznamo vseeno. Sedaj je prepozno, oče je umrl, njena mama me ne mara (ljubosumnost)...ampak to ni vzrok. Ne bom se mešala v njihovo življenje. Daleč od mene živi sestrica, ki je tudi moje krvi...ampak si bova tujki. Bilo je do sedaj in bo verjetno tudi še naprej. Mogoče čez nekaj let, sedaj je pa zagotovo ne bom šla iskat in ji zmedla njeno otroštvo...saj ve, da obstajam, samo pogreša me ne, ker me ni navajena.
  • 0

#27 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 25 December 2005 - 10:52 PM

QUOTE(Estera)
Verjetno bi težko našli družino, ki bi težje funkcionirala, kot naša. Je pa moja mama moj angel, duša s katero bom vedno povezana. Pa tudi polsestrica je moj srček. Stara mama živi v svojem svetu, ne poznam jo dobro, a živimo skupaj, imam jo rada, a ne pokažem dobro.Tu se pa tudi vse konča. Očima sovražim. Moj oče pa je že mrtev. Svoje druge polsestre pa niti ne poznam. cry.gif



Oh verjemi obstaja taksna druzina in sicer pr meni rolleyes.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#28 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 25 December 2005 - 11:09 PM

QUOTE(lala)


Oh verjemi obstaja taksna druzina in sicer pr meni rolleyes.gif


ja, saj veš, kak je-kadar trpiš svojo bolečino, vidiš samo srečo drugih...in ne svoje enake. Vsaj meni se tk zdi, da bolj zblojeno že ne more bit. Ampk, ja, verjamem, da so še hujši primeri....Zakaj imajo takšni ljudje sploh družine?
  • 0

#29 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 25 December 2005 - 11:28 PM

QUOTE(Estera)
QUOTE(lala)


Oh verjemi obstaja taksna druzina in sicer pr meni rolleyes.gif


ja, saj veš, kak je-kadar trpiš svojo bolečino, vidiš samo srečo drugih...in ne svoje enake. Vsaj meni se tk zdi, da bolj zblojeno že ne more bit. Ampk, ja, verjamem, da so še hujši primeri....Zakaj imajo takšni ljudje sploh družine?


Vem kako je.Skusaj zdrzat.Ustvari si cilj kako se bos tega resila in skusaj uresnicit kolk se le da hitro.Ce ga pa imas ti zelim vse najboljse.Meni bo edino pomagalo ce si najdem sluzbo cez dve leti-prej enostavno ne gre.

No in em..moje sozalje glede oceta ermm.gif To je res hudo.Zelim ti res vse najboljse v zivljenju!
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#30 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 25 December 2005 - 11:44 PM

QUOTE(lala)

Vem kako je.Skusaj zdrzat.Ustvari si cilj kako se bos tega resila in skusaj uresnicit kolk se le da hitro.Ce ga pa imas ti zelim vse najboljse.Meni bo edino pomagalo ce si najdem sluzbo cez dve leti-prej enostavno ne gre.

No in em..moje sozalje glede oceta ermm.gif To je res hudo.Zelim ti res vse najboljse v zivljenju!


A veš, da sem ravno danes o tem jamrala mojmu pikiju (revež me mora poslušat), kok mi je žal, da nisem šla na poklicno srednjo, bi zdaj imela poklic in bila finančno samostojna in po možnosti se že odselila. A ne, sem rinla študirat (pa še mal zabluzila vmes), pa nimam nič, sam upanje, da bo enkat boljše....sem na istem k ti, služba in s tem neodvisnost sta moji za zdaj edini svetli cilj v lajfu. Da se rešim te psihične prisile, ki mi že najeda in zdravje in dušo. Te povsem razumem. In hvala za želje, ti želim enako, res.
  • 0

#31 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 26 December 2005 - 01:55 PM

Joooj, moja mala družinca, je ne zamenjam za nič ne svetu rolleyes.gif

Mami - to sva ti pravi zaveznici tongue.gif Greva skupaj na shopping, navijeva svojo musko, fušava do konca... pa tut v težkih trenutkih si stojiva ob strani (obedve, še clo večkrat jaz njej, ker nima drugmu za potarnat - v glavnem moja babica je taka tašča da hujše si ne bi moglu zamislt ampak kasneje o tem.... boga mami). Povem ji vse vse vse, ker me kar vest peče če ji nekaj ne povem, pa tut ona koj vid če je kaj drugače z mano, če sem zaljubljena itd itd. Na čase je mal zoprna ker se hitro razburi pa je pol ful živčna sam drgča je pa res srček.. bi naredla vse za svoje otroke

Ati - ta ti je pa taglavn biggrin.gif Z zvoncem (njegov frend s katerim sta neločljiva) stresata take da nas trebuhi še pol ure pol bolijo, pa tut sam je ful ful faca. Sicer ga ni veliko doma, ker mu to služba ne dovoli, sam ko pa je je pa res fullll zakon, hiša kar nekako oživi 8) Lahk bi rekla da sm mal atijeva punčka no, čeprav če mam kakšno reč za prosit, da bi npr.kam šla grem še vedno raj k mamici rolleyes.gif Zna ful dobre nasvete talat, ful kukr psiholog, zmerej te potolaž če je kakšna taka reč k ti leži na duši. V glawnm, spet vse naj naj smile.gif

bratec - jao jao, kaj bi o njem tongue.gif Zgaga svetovna, ful je otročji ful kr neki mori.. večno časa se pričkava če sva pa kdaj na kompromisu pa zna bit dost kul. Sam tisti kompromisi ponavad ne trajajo dolg ker mu je očitno tok blazn dolgčas da mora spet izzivat... Zdej glih vstopa v svet pubertete (4 leta je mlajši od mene) zato jao jao jao... na telefonu več previsi kt jst, kar se tega tiče je taprava baba, jst ga zarad tega zafrkavam in spet se tepeva 8) To bi blo nekak vse o njem...

babica (z očetove strani) - jooooj kaj je tukaj za povedat... deloholik v glavnem, ne more da ne bi skos neki delala, pucala da se ja vse sveti... Pa tut s šparanjem na nekaterih področjih je prav freakily obedena (npr. rekla je če gremo na malo potrebo da je treba knof ki ga porineš dol preden se sam nazaj vrne porint dol da gre čim manj vode... ermm.gif )Da ne pozabm dejstva da poskuša moji mamici otežit živlene kokr sele da, jst jo pa pol tolažm... moj stric je njen ljubljenček pa tut on sos mami nekej al zarad dnarja al zarad videza al zarad rit... ma neki že pogrunta. V preteklosti je tut mene skos nadlegoval sm nekej časa mislla da je pedofil blink.gif ) ampak zj se mu znam upret.

No ja, to bi blo to. Sicer je še moj dedi k je ful boln pa to ampak se mi ne da vseh prou podrobno opisovat...
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#32 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 26 December 2005 - 05:34 PM

Ujujuju, pr nas pa malo škripa. Ok, saj ni tak hudo...ampak vseeno. Z bratom in sestro včasih kaj spregovorimo, saj ne da bi bli sprti....vsak ma pač svoje stvari in to, s starši pa je bilo zadnje čase malo prerekanja zaradi malih stvari ampak tudi to se bo uredilo. Kakorkoli že...čeprav dosti stvari ni v najboljšem redu jih imam vse zelo rada.
  • 0

#33 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 30 December 2005 - 06:31 PM

pr ns je pa tut vse vkup mal v pi*di cry.gif sam MAM PA MOJO FAMILIJO S NAŠO PSIČKO VRED NAJRAJ NA SVETU!!!!

fotr pa mt ne zdržita en dan da se nebi kregala!!sam se je stanje mal izbolšalo od takrat k sm js čist popizdila in obadva ukup napizdila!!

fotr gre pol k se skrega spat tko da itaq ni ne vem kaj pogovorov!ga mam valda ful rada

z mami se pa razumm sej mi ful zaupa!!pa tut drgač če jo lepo prosim bo marsikaj naredila zame!!love her

brat je na treningih al pa na kompiču tko da se bl mal pogovarjava sam valda da sva prjatla, kljub temu da me včasih bratsko nalomi!! biggrin.gif:D in ga mam ful rada

sestra je itaq u sobi al pa kej dela in nebi rada da jo motmo!! kadar pa sva skupi pa sva prjatlce in se dobro razumeva najbl je je pa zabavno ko sva sami v sobi in se začneva dret da druga drugo tepeva pol pa mami prleti in praša koga nej užge pol se pa vse tri začnemo smejat! (vem ful čudno ampak jebi ga crazy family)jo mam tut ful rada

polsestro pa itaq vidm sam za moj rojstni dan !evil.gif cry.gif
sam jo mam pa valda tut ful rada

enga dedka nimam več pa na žalost nobene babice. sad.gif sad.gifsad.gif
sam z nonotom se pa razumm in ga mam tut ful rada čeprov se včasih norca delamo na njegov račun sad.gifsad.gifsad.gifsad.gif

skratka z vso žlahto po mamini strani se dobr razumemo!!IN jih mam VALDA tut ful rada

po atijevi strani pa se itaq ful ful redko vidmo bratranca pa sestrične pa itaq nism vidla že ene 8 let!! mislm halooo:roll:
in prav tako imam njih tudi rada!!!

drgač pa je v naši familiji vse uredu nobenih sporov! biggrin.gif

in končni sklep: I love my family!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#34 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 06 January 2006 - 02:04 PM

Brez mame niti ne vem kje bi pristala...verjetno bi mal zblojeno tavala po svetu?! Vedno zna dati najboljše nasvete...res sem navezana nanjo, že zato ker je od otroštva naprej samo ona tista, ki me je znala prijet za roko v pravem trenutku, na pravi način, in usmerit na pravo pot. Samo zanjo sem 100% prepričana da ne bi nikoli šla v mojo škodo...in ko pomislim česa vse se je zaradi naju s sestro odrekla...hja, sej mame so take. Sestra se je na žalost odselila glih v obdobju ko smo se začele razumet, tko da se zdej redko vidiva, ampak je glih tako ena posrečena oseba in prav super starejša sestra! Oče pa je z čist drugega planeta, me ne vidi in sliši, kadar gleda vame in me posluša...polovico časa ga sploh ni, kadar pa je, je pa že tak kot da ga ni...
Nekje sem brala, da si sami izberemo starše še preden se rodimo...če prav pomislim, pridejo vse dobre&malo manj dobre stvari v družini prav; ker te izoblikujejo v tako prav posebno osebo prav tisti malo manj prijetni dogodki.
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#35 Mayci

Mayci

    sramežljivec

  • Člani
  • 88 posts

Posted 24 April 2006 - 07:28 AM

naši odnosi v moji družini niso glih prav blesteči,ne živim namreč s svjojim pravim očetom,ampak z krušnim očetom,mamo in sestrico.Z mamo smo se kolko tolko razumeli,z sestrico pa se nisva najbolj ujeli,saj je ona 8 let mlajša od mene-mal so leta problem,z očimom pa tud ne glig ok.mel je namreč svoje finte(nisem velikokrat smela ven v disco ali kaj podobnega,tudi k kolegicam nisem smela velikokrat,pa še zmerjal me je z grdimi besedami pa podobno...in lani junija ko sem dopolnila 18 let sem se preselila k fantu,s katerim sva še skupaj sedaj,s fantom se zelo dobro razumeva,z njegovo družino tudi zelo dobro in naši odnosi v moji družini so se pa tudi zelo spremenili na boljše.....in upam,da tako tudi ostane,al pa da še je boljše... :sunny:
  • 0

#36 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 24 April 2006 - 07:49 AM

mi doma se fajn razumemo in ja lahko rečem da imam najboljše starše na svetu smile.gif
  • 0

#37 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 24 April 2006 - 03:23 PM

Mi smo se vsi dobro razumeli.....zdaj pa se z očetom samo še pričkava. Nevem kaj mu je, ampak stalno me nekaj napada in nerga čez mene.
Zaradi tega mi je izredno težko. Zamoril mi je že marsikateri dan. Rada bi šla stran, ker je res nevzdržno, ampak nimam kam.
  • 0

#38 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 24 April 2006 - 03:51 PM

mi smo bili (ko smo bili se 4je) precej bolj povezani, velikokrat hodili na druzinske izlete, se dobivali s prijatelji ...

nasplosno se kar razumemo, ceprav ima vsak svoje muhe. drugace sem pa bolj 'ockova puncka', ceprav ce je za vprasat, ce lahko kam grem, pol je prva destinacija mami ;).
  • 0

#39 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 25 April 2006 - 11:19 AM

Pri nas imamo tudi vsak svoje muhe - eni mal večje, drugi mal manjše.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#40 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 25 April 2006 - 03:45 PM

Ah ja, pa moja luba tašča...najlepše mi je kadar je ne vidim...zdej sm že zlobna oops.gif , sam kaj ko pa je ...tašča!
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users