Jump to content


Photo

Na kaj pri sebi ste najbolj ponosni?


  • Please log in to reply
91 replies to this topic

#41 ŁoŁika

ŁoŁika

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts

Posted 17 December 2006 - 02:05 PM




dolge trepalnice, svoje lase in postavo(rit)
Notranjost: ponosna sem predvsem na to, da redko zamerim in da večino slabih stvari na moj račun vzamem za joke, da se veliko smejim, sem pozitivna in komunikativna oseba

  • 0
**What would you do, if your friends die tomorrow, and you never go to tell him have you fell? I just want you to know: even, if i never talk to you again in my life, you are special to me, and you have made a difference in my life! I will be there till the end, I will always and forever be your friend.**

Če bi prijatelji imeli etiketo, bi na tvoji pisalo: 100% edinstvena barva: ZLATA cena: NEPRECENLJIV in na koncu bi pisalo... MADE IN HEAVEN*

MeJtE sE ŁaDi Pa Ne BiT zAlOsTnI (hAhA) ŁaDa VaS mAm _sarčyy_*

#42 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 18 December 2006 - 08:16 PM

Od danes naprej sm ponosna na svoj pogled... Ker mi je glih dons en tip prbil, da mam hudo zapeljiv pogled in da sm zihr že velik tipom zmešala biggrin.gif biggrin.gif lol1.gif
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#43 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 19 December 2006 - 04:43 PM

zunanjost: ustnce, lase, višino laugh.gif
notranjost: če hitr zamerm ponavad hitr pozabm (čeprov to včas ni najbolš), komunikativna sam še zmer ne tok kokr bi bla rada, trmasta, znam se za kakšno stvar res potrudt, če jo hočm dosežt, komu pomagam kakšno stvar narest, razložit..., baje znam folk nasmejat in jih spravt v dobro volo, baje tud nism skor nikol zamorjena...lohk da sm še kj pozabla
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#44

  • Guests

Posted 23 December 2006 - 02:30 AM

Na višino, dolge noge, lase, oči (pogled).

Drugače pa na poštenost, pogum, visok prag tolerance do drugačnih, čut za dobrodelnost in pomoč v stiski, sposobnost biti nekomu dobra prijateljica/partnerka, komunikativnost, ljubezen do živali, dobrosrčnost ter na nespletkarski in neškodoželjni karakter. smile.gif

No, pa naj bode dovolj. Zaenkrat. tongue.gif
  • 0

#45 kanojo_

kanojo_

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 03 January 2007 - 08:19 PM

Zunanjost: Všeč mi je, da vse štima smile.gif Najraje pa imam oči, obrvi, lase in rit

Notranjost: Trmasta kot le kaj, prijazna, znam poslušati ljudi in jim ne skačem v besedo, zelo rada pomagam, nisem plehka, se znam vedno nasmejat svojemu bedastemu vedenju, znam mislit s svojo glavo in ne sledim družbi, ker je nekaj "in".
  • 0

#46 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 06 January 2007 - 02:39 PM

meni grejo tut take izjave v stilu Simy na jetra, ker so v večini primerov samo cheap provokacija v smislu, da take ljudi potem ostali tolažimo in jim govorimo, da je ja jasno, da oni pa že niso taki. vsak sebi je pač najboljše ogledalo, samo so redki, ki so sposobni objektivne presoje. twisted.gif

js sm tut precej težek karakter, se za vsak drek tako mulim kot da bi mi mater zaklali, ampak .... am working on it. smile.gif motlo me je tut to, da sem v preteklosti res čist preveč nardila za druge in sebe zapostavljala - zdej pa, ko se predvsem zase brigam, so pa vsi začudeni, ker se ne pretrgujem več za druge/njih in sem jasno vsa sebična in arogantna. rolleyes.gif twisted.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#47 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 06 January 2007 - 05:58 PM

Kaj je to pljuvanje po sebi ali poudariti svoje dobre lastnosti? Jaz se tudi včasih sama sebi zdim grozna (npr. ker ne pokličem frizerke, da bi si končno spet uredila frizuro).
AMPAK, ponosna pa sem, ker sem vztrajna pri stvareh, ki se mi zdijo pomembne in da za zdaj še lahko vstanem, ko me kaj potre, me spravi na tla.
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#48 shtrukeljchek

shtrukeljchek

    sramežljivec

  • Člani
  • 93 posts
  • Location:ljubljana

Posted 08 January 2007 - 11:48 AM

Defenitivno moje oči.

Notranjost pa uh... vem sam za slabe. Mogoče to da sm dobra po srcu in nobenmu nočem nikol nič slabega. druzga se ne spomnem.
  • 0

#49 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 08 January 2007 - 03:36 PM

Na sebi pa sem drugače najbolj vesela za nasmeh, ki ga imam. Pravijo, da jim pod kožo zlezem zaradi tega biggrin.gif Mogoče zato, ker druge ''berem'' tudi iz njihovih nasmehov smile.gif
Notranjost pa, ah kje naj začnem biggrin.gif Da znam poslušati...za kar si danes na žalost marsikdo ne vzame več časa. Kar pa se minus strani tiče, znam biti precej muhasta od časa do časa biggrin.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#50 Lucien

Lucien

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 261 posts

Posted 26 January 2007 - 11:23 AM

Na mojo rit.
  • 0

#51 Schpella

Schpella

    sramežljivec

  • Člani
  • 46 posts

Posted 26 January 2007 - 12:33 PM

Zunanjost; na dekolte, rit, ustnice in ob dobrih dneh tudi na frizuro

Notranjost; sem tako boleče poštena, da v štacuni vračam 2 centa, ki sem jih ostala dolžna 14 dni nazaj. Kadar sem komu ruknila avto, sem ga počakala, tudi če se ni nič poznalo in me je ta osebek sam vprašal, kje jaz sploh vidim kaj škode.
Všeč mi je ker vedno takoj in naravnost povem če me kaj moti, ker res ne maram ljudi, ki kuhajo mulo in ti zatrjujejo da ni nič narobe.
  • 0
Takle mamo.

#52 Laneja

Laneja

    sramežljivec

  • Člani
  • 32 posts

Posted 26 January 2007 - 01:58 PM

Zunajnost: ustnice, modrozelene oči, nasmeh, dlani in nohti,
Notranjost: poštena, vedno pripravljena pomagati, prijazna, mogoče preveč zaupljiva in naivna ermm.gif , najbolj sem pa ponosna na to, da sem borec in da se znam pobrati iz kriznih situacij (po načelu, da je vsaka stvar, ki se ti zgodi, dobra za nekaj)
  • 0
Sem, kar sem. In nihče me ne more spremeniti.
Grem in vem, da bom hodila vedno naprej.
Obložena s prtljago poguma in težav, ki mi stojijo ob poti.
In se ne ustavljam. Kajti moj kočijaž je pogum in moja vodnica priložnost.

#53 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 26 January 2007 - 05:24 PM

zunanjost: lasje, lička biggrin.gif , roke-dolgi tanki prsti
notranjost: večni optimist(včasih je to tudi slabo), ustrežljivost
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#54

  • Guests

Posted 02 February 2007 - 10:50 PM

Zunanjost:
- vedno sem bleda kot, da sem napol mrtva. In meni je to všeeeeeč. biggrin.gif
- moji dolgi prsti na rokah
- včasih dekolte......odvisno od razpoloženja biggrin.gif

Notranjost:
- ni nič na kar bi lahko bila ponosna devil.gif
  • 0

#55 riddle

riddle

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 355 posts
  • Gender:Female
  • Interests:vse po malem :)

Posted 06 February 2007 - 12:55 AM

kar se tiče zunanjosti sem ponosna na svoje oči, lepe blond lase (nc slamnate biggrin.gif ), višino, ker me nekak dela posebno, kr sm precej visoka, nohti,...
notranjost: vesela, nasmejana, znam prisluhnit ljudem, to da ne govorim preveč, se je tudi večkrat izkazalo za učinkovito, nisem "kokoš" (kar je tud moj tip potrdu),...pa še kej bi se naslo dobrega na men biggrin.gif
  • 0

#56 Taraa

Taraa

    sramežljivec

  • Člani
  • 15 posts

Posted 08 February 2007 - 08:45 PM

Zunanjost: najbolj zadovoljna sem s prsmi, najmanj pa s stegni.
Notranjost: da se učim na svojih, pa tudi tujih napakah. Čeprav sem pripravljena pomagat, ne pozabim nase in na svoje želje.
  • 0

#57 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 15 February 2007 - 09:47 PM

Zunanjost: trepalnice, joški, stopala
Notranjost: mal odštekan smisel za humor, velik se smejem, znam se pošalit na svoj račun, nisem zamerljiva, vedno pripravljena pomagat, včasih trmasta ko osel
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#58 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 02 March 2007 - 11:38 AM

* postava
* oči & pogled ( veliko fantov že pohvalilo biggrin.gif )
* doolge trepalnice

  • 0

#59 frčman

frčman

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts
  • Location:Trebnje

Posted 03 March 2007 - 12:29 AM

Pomnosen sm na svoje lase in postavo cool.gif in na sviojih 176cm tongue.gif

  • 0

#60 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 03 March 2007 - 09:48 PM

ZUNANJOST - zelene oči, določene poteze

NOTRANJOST - ubistvu sem dost močna oseba (pa tega sploh nism vedla), čustvena, znam se smejat skoz solze, mam visoko mejo potrpežljivost (sam, ko je pa presežena... evil.gif ), upam odpret usta in povedat, če mi kej ni prov - mam svoje mnenje, ki ga poskušam izrazet na način, da drugi niso užaljeni, ampak da razumejo za kaj gre
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users