Jump to content


Photo

NOROST DNEVA


  • Please log in to reply
3614 replies to this topic

#41 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 21 September 2006 - 05:43 PM

Hloooodi biggrin.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#42 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25270 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 21 September 2006 - 06:48 PM

osramotila sem se s tem, da sem sla s kolesom ene 3km ob glavni cesti do sosednjega kraja oops.gif

po 4ih letih na kolesu, sm sla tako sviga svaga ... oops.gif oops.gif oops.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#43 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 22 September 2006 - 08:13 AM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(luminelle)
Vceraj sem stopla na pasjem dreku in se nehote obrisala v fantovem avtu na zadnjem sedezu.


Fuuuuuuuuj!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif





Ti ne veš kako je smrdelo evil.gif pucala sva kot zmešanca
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#44 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 22 September 2006 - 10:54 AM

za 6 mescev podaljšan absolvent. yeah! thumbup.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#45 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 September 2006 - 04:11 PM


Da sem zaj skoraj brez gat pod kiklo odšla na kofe. blink.gif



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#46 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 27 September 2006 - 06:19 PM

QUOTE(Jenna @ 27. 9. 2006 - 17:11) View Post

Da sem zaj skoraj brez gat pod kiklo odšla na kofe. blink.gif



heheheheehheheh
thumbup.gif
sej če si šla s kakim tipčkom dvomim da bi un reku da si jih moreš oblečt wink.gif

  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#47 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 28 September 2006 - 01:28 PM

no moja norost dneva:

torej....mi zdej renoviramo kopalnico ane in se hodmo tuširat pač k sosedi, in ker sm hotla bit čimprej fertik, pa še snaho je mela na obisku z otroci sm rekla ok se sm stuširam in umijem glavo, pobrila se bom že doma...da vam povem kk je to zgledal:
ja sred moje sobe škaf z vodo notr, jaz sedim poleg škafa v spodnjem perilu in z eno nogo v škafu ko se lepo brijem....skratka počutl sm se ko v srednem veku ,,,,sm si misla če zdle ker pride bo tko crknu od smeha!
oops.gif

  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#48 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 October 2006 - 06:22 PM

Včer zvečer sem šla k fantu prvič, da ni bil sam... bla je doma tud njegova mamica. Se itak že tko poznamo od prej, tko da mi ni blo lih kej nerodn. No pa vseen... sva bla v njegovi sobi. Enkrat je tko mal btw not uletela, da je povedala, da dava mal bolj potih muzko, ker je merkala enga frocnla od kolegice. No dons je pa izjavla tko fantu (zravn so bli še eni obiski in svašta), da je vse slišala včer pa kako je fajn pokal vse. laugh.gif laugh.gif Pol je jo pa fant vprašal, če je notr tud pogledala k je upadla... pa je rekla, da ni upala. laugh.gif thumbup.gif Se zgodi ane. tongue.gif

Pa še to lahk povem, da je pa par dni nazaj, ko je bil on pr men in sva bla ravn v pojstli moj tamau uletu notr. Pa ne da bi pol, ko je vidu, kaj počneva šel ven... je hotu povedat do konca za kaj je pršu in je trajal še kakšne 5 min, da se je spovedal. laugh.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#49 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 07 October 2006 - 10:00 PM

Danes moj fant z velikim veseljem in občudovanjem grabi moje joške in zraven glasno komentira kako so čudovite. Pol pa pride mimo moja nona, on hitro neha in gleda v drugo smer (kao nič se ne dogaja). Nona, ki je očitno vse vidla in slišala pa izjavi: "Imejte se radi otroci, imejte se radi!" oops.gif
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#50 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 07 October 2006 - 10:11 PM




Otroci laugh.gif
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#51 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15454 posts
  • Gender:Female

Posted 08 October 2006 - 07:33 PM

Ker se mi ni ljubilo kuhat, sem v šoli vzela kosilo. Imamo ful fajne kuharce, ki so mi zapakirale 2 litra golaža v tako visoko posodo, z ne preveč "fajnim" pokrovom. Dam posodo na sovoznikov sedež. Ko sm pa zavijala dol z avtoceste en butl pred mano ful zabremza, pol še jst in posoda s fuuuuul golaža zleti naprej in se mi razsuje po celem avtu. Po tleh avta sem imela pravo golaževo poplavo. Nisem vedla al naj se jočem al smejim. Smrdel je ko tajfl. Pucala sm ko zmešana ampak smrad je bil prisoten še kake 3 mesece. Me je blo ful sram koga pelat, kr vonj res ni bil prijeten. Pol ko sm pa avto že spucala sm se spomnla, da bi blo bolš, če bi ga pelal k fantu, pa bi njegov pes vse lepo polizal. Vsaj vem za drugič.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#52 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 14 October 2006 - 10:08 PM

QUOTE(Dragica @ 8. 10. 2006 - 20:33) View Post

Ker se mi ni ljubilo kuhat, sem v šoli vzela kosilo. Imamo ful fajne kuharce, ki so mi zapakirale 2 litra golaža v tako visoko posodo, z ne preveč "fajnim" pokrovom. Dam posodo na sovoznikov sedež. Ko sm pa zavijala dol z avtoceste en butl pred mano ful zabremza, pol še jst in posoda s fuuuuul golaža zleti naprej in se mi razsuje po celem avtu. Po tleh avta sem imela pravo golaževo poplavo. Nisem vedla al naj se jočem al smejim. Smrdel je ko tajfl. Pucala sm ko zmešana ampak smrad je bil prisoten še kake 3 mesece. Me je blo ful sram koga pelat, kr vonj res ni bil prijeten. Pol ko sm pa avto že spucala sm se spomnla, da bi blo bolš, če bi ga pelal k fantu, pa bi njegov pes vse lepo polizal. Vsaj vem za drugič.


lol1.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#53 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 16 October 2006 - 10:11 PM

Jst sm pa prejšnji teden za v službo obula ene škornje k majo res ful visoko peto, komi hodim v njih, ampak jst trmasta sm glih njih tist dan mogla obut, pa glih takrat smo dobil robo v službi, tko da sm skoz skakala od polic do blagajne če sm mela kakšno stranko mad.gif
No in kaj se men zgodi, ena gospa se mi postavi za blagajno, jst sm bla pa čist na drugem koncu, in sm hotla kao mal zalaufat, in buum sm se lepo zložila na tla sred štacune pa še petka se mi je zlomila oops.gif
Tista gospa,pa še ene par folka in jst smo umiral od smeha, pa pol še sodelavka ki je bla glih na wc-ju in ji nč ni blo jasn kaj zdj jst delam na tleh sred štacune laugh.gif Mislm res smo se nasmejal, nikol več ne grem delat v visokih petkah biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#54 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 October 2006 - 10:22 PM


haha, za ponoret smešno, Dragica in *naca*, ko si samo probam predstavljati! laugh.gif

No, to se ni zgodlo sicer danes in ne sicer meni, ampak v bližnji preteklosti. haha. Mojemu fantu. Greva midva na McDonalds Drive. In potem so bla tri okenca odprta... eno za naročit, drugo za plačat, tretje za dobi, a ne. Se pri prvi ustaviva, naročiva. Pri drugi plačava. Potem pa hepan kar mimo tretje odpelje. In se že pelje nekaj cajta in ga jaz prav trapasto gledam in šele nato pogrunta. Priznam, da je čist malo falilo, pa bi se zadušla od smeha. Seveda je iz moje strani še zaj predmet posmeha.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#55 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 16 October 2006 - 10:54 PM

hehehe,čist zblojn fnt laugh.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#56 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 October 2006 - 12:18 AM


Velikokrat in kar precej. laugh.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#57 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 October 2006 - 05:09 PM


Zadnjič sva bla s fantom v Levis trgovini in je on sprobaval črne žametke. In potem je kar enega fanta tam, naključnega nakupovalca, vprašal, če lahko sproba. Jaz sem se skoraj zgrudila. Onemu pa tudi ni blo nič jasno. Ekstremno komična situacija.



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#58 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 23 October 2006 - 07:49 PM

aaaaaa podobno mam js.
sva šle zadnjič s kolegico na kavo in kelnarce ni blo od nikjer. in pol vidm pr sosedih, kako ful eni punci neki naročajo. in ji začnem mahat in klicat, da js bi tut naročila, pa če lahk hitr, k se že mal mudi. punca me je seveda samo trapavo gledala, men pa blazno nerodno. oops.gif
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#59 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 23 October 2006 - 11:49 PM

dans v štacuni, s prijateljico gledava ene puloverje in jaz ful zatopljena in enga držim in rečem "takega maš ti a ne?" pa se tko obrnem na desno proti njej in me ena teta zabuleno gleda laugh.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#60 BRIANA

BRIANA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 123 posts

Posted 04 November 2006 - 06:00 PM

Sem šla k okulistu na pregled za očala. Mi sveti z uno lučko v oči čisto od blizu,jaz se pa režat začnem, sem si predstavljala da mi za oči vidi, v možgane in sem si jih predstavljala kot eno staro podstrešje. Pa me vpraša kaj je tk smešno in mu povem da si mislim da mi za oči vidi.In on vpraša, kaj pa je odzadaj, kakšne skrivnosti? Meni je pa v roku dveh sekund zdrvelo skozi možgane : rumplkamra, ne ne, crknjeno miš, ne si bo mislil da sem čudna.Pol sem pa rekla: kladivo.Ne vem od kod je prišlo! Je malo čudno pogledal, pa nisva več kaj debatirala.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users