Jump to content


Photo

NOROST DNEVA


  • Please log in to reply
3614 replies to this topic

#3601 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 January 2024 - 10:28 AM

Hahaha.
Moj vecji je bil tud danes zjutraj oblecen v majico z vzorcem, na hlace z vzorcem in strample z vzorcem. Ceprav sem mu vceraj zvecer pripravila ves outfit, ampak ga moz ni videl. Sem mulca potem komaj prepricala, da je preoblekel majico, da ni sel v vrtec oblecen kot klovn. 🙉
  • 0

#3602 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 12 January 2024 - 10:58 AM

Pa ja, jaz tudi v 95% ze zvečer pripravim za oblect za naslednji dan (en set ali dva, da lahko izbere, ker drugače začne sama odpirati predale in nimamo časa za te fore zjutraj). Saj sem včeraj tudi, samo moj to včasih pozabi/ne opazi, kaj jaz vem 🤷‍♀️ Itak vsi vejo, da je petek pri nas 'papadag' - včasih pride zato v šolo čudno pocesana (ni se ugotovil, da izgleda lepše, če ji naredi/popravi prečko, ali ji naredi čop postrani - jaz se pa tudi trudim mu ne tezit za vsako malenkost, nekako upam, da bo z vajo to usvojil, vem pa seveda ne), pa včasih je zanimivo oblečena, ampak napol v pižami, to je pa prvič 🤭 Dokler je šlo zjutraj brez drame in da sta prišla do šole pravi čas in dovolj oblečena, da je ne bo zeblo, se prav hudo ne sekiram ;). Se pa tudi kdaj zjezim, ko gre rogue / off script, itak.

Malo me sicer čudi, da mu V. ni nič rekla ali ga popravila, ker je tudi kar pedantna (po meni, se ve 😁).
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#3603 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 12 January 2024 - 12:07 PM

Hahaha. :)) o lubi bog. Jaz upam, da najin otrok ne bo tk pedanten in bo bolj odpustljiv, kot (sem bila mala) jaz. :D

Pa ziher je lepa pizama in verjetno cist fajn zgleda. :)
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#3604 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 12 January 2024 - 12:45 PM

zjutraj pa nazaj v tisto toplo belo z roza pikami, ki je že od daleč prepoznavna kot pižama, ahaha. Na srečo ima vsaj roza unicorn pulover zraven in ne zgornjega dela pižame.

pa saj na zgornjem delu je pa veverica, kaj se pa zamudiš 🤣
  • 0

#3605 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17855 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 12 January 2024 - 02:59 PM

:lol:  da bi se pa zaradi tega jezila... Jina, ti se preveč jeziš :P

 

Moj je enkrat oblekel malemu kopalke namesto gat (ki so sicer čisto ločene v omari). 


  • 0

#3606 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 January 2024 - 03:20 PM

Hipoteticno, ker vem, da se to pri nas nikoli ne bi zgodilo. :) Od nekdaj ga moz zjutraj rihta za v vrtec, pa tudi ni variante, da bi bil O. tiho, ce bi imel pizamo obleceno. :D Ta del mi je se manj jasen.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3607 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16922 posts
  • Gender:Female

Posted 12 January 2024 - 06:43 PM

Hahaha.
Moj vecji je bil tud danes zjutraj oblecen v majico z vzorcem, na hlace z vzorcem in strample z vzorcem. Ceprav sem mu vceraj zvecer pripravila ves outfit, ampak ga moz ni videl. Sem mulca potem komaj prepricala, da je preoblekel majico, da ni sel v vrtec oblecen kot klovn. 🙉

Haha, moj je isti, za kombinacije mu je malo mar. Sicer loči pižamo od trenirke. Ker pižame so onesie-ji :lol: da bi se jezila zato, je res škoda moje energije. Včasih pripravim outfit ampak ne vedno in mi je dokaj vseeno, kaj ji navleče, da ji je le udobno in je ne zebe/ji ni vroče.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#3608 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 January 2024 - 06:48 PM

Eden mojih prvih spominov iz otroštva je, ko me je dedi prišel iskat v vrtec, zunaj je tako padalo, da so bile poplave, mene je pa od tam peljal v copatih. :D Pomoje imam jaz reakcijo "kaj teb ni jasn" vdelano v možgane. Z leti se ji je pridružila še "kako te ni sram". :lol:


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3609 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15064 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 12 January 2024 - 07:09 PM

Ko grem jaz na siht je vse tako pripravljeno da je nemogoce, da se kaj pozabi.
Otroke se vedno jaz oblacim.
Zahtevam da se v solo hodi v primernih oblacilih, ker sola zame ni vrtec. Pa saj te dabate smo ze mele.
Zame je sola tko kot siht, jaz na siht ne grem v trenirki. Zame to tudi kaze odnos do institucije.
  • 0
 

#3610 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 12 January 2024 - 07:19 PM

Moja je pri tem čist samostojna. Edino za bundo vpraša kdaj, katero naj vzame, tisto za ful mraz ali tanjšo. Pri oblačenju je ne omejujem, ker se pac cist Ok uredi, pri barvah pa vcasih zamižim, ja.
  • 0

#3611 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 January 2024 - 07:21 PM

Jaz bi tudi pricakovala, da se pri tej starosti samostojno oblaci, izbere … Saj to ze dolgo pocne.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3612 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15064 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 12 January 2024 - 07:33 PM

B bi vzel prvo stvar iz kupa in prve hlace, boli ga patak.
Bo cajt se za to. Jaz sem se zacela sama oblacit pri 11 ce ne 12.
  • 0
 

#3613 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 January 2024 - 07:42 PM

Pri nas se je pa sele v zadnjem casu navadil, da ne more skos v kavbojkah/platnenih hlacah in srajcah hodit v vrtec, najbolj srecen je itak, ce ima zraven se metuljcka. 😂
Also, njegova zelja pri planiranju vikenda je bila, da bi sel v gostilno na peceno hobotnico. 😆
Jabolko ne pade dalec od drevesa, kaj ces.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3614 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 12 January 2024 - 07:48 PM

K.ima omaro čist po svoje urejeno, jaz sem na neki tocki nehala skrbet za to in jo pustim, da sama spravlja noter in jemlje ven, edino pri odlaganju stvari za pranje jo moram opominjati, da prinese umazane cunje dol, ker to pa pusti kjerkoli, groza.
  • 0

#3615 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 13 January 2024 - 05:48 PM

Včeraj si začnem točit vodo v banjo in se spomnim, da bi lahko prižgala eno ogromno 1kg svečo, ki sem jo kupila za black friday. Jo odprem in vidim, da je na vrhu par smetk, zato jo obrnem na glavo nad wc-jem, da bi padle ven... In pade celoten vosek ven iz stekla in direktno v školjko. Pljusk vode me je zalil od las do štumfov. :lol: Skoraj sem se zjokala. Zdaj pa čakam, če bom mela pink eye za novo leto.  :turned:


Tole je pa kot bi sebe brala. : )))
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users