Jump to content


Photo

Rezanje


  • Please log in to reply
100 replies to this topic

#21 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 23 February 2006 - 12:55 PM

ohmy.gif
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#22 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 February 2006 - 06:44 PM

Pr nm se je rezala ena iz paralelke...sam je bla res zmedena in je hotla le pozornost in to pol kazala usakmu k je hotu vidt. Sam da bi izstopla si je dala piercing in pobrit pol glave, k je bla kao metalka, potem je pa kr u enem mescu postala flešerka/rejverka. Jp ene res mede blink.gif
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#23 RaZ00rka

RaZ00rka

    sramežljivec

  • Člani
  • 45 posts

Posted 24 February 2006 - 01:05 AM

Jah možno je d eni iščejo sam pozornost...
Eni pa rešujejo svoje težave na napačen način :arrow: z rezanjem...
Namest svojih težav uničujejo sebe... ermm.gif vse lepu in prou, upejmo d bo za usazga kdaj posijalo sonce... Sam težava je, ker te taka stvar spremlja čez celo življenje ----> brazgotine in s tem nenehni spomini na depresivna obdobja in verjetno težke krize...
  • 0
born to be wild...

#24 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 24 February 2006 - 05:38 PM

Sem gledala enkrat en film v zvezi s tem in to je grozno. Se pa strinjam, da to niso psihoti. To so ljudje v stiski.
  • 0

#25 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 24 February 2006 - 05:44 PM

Žalostno pa je, da nekateri s tem iščejo pozornost..
  • 0
Viens, reste ici!

#26 RaZ00rka

RaZ00rka

    sramežljivec

  • Člani
  • 45 posts

Posted 25 February 2006 - 04:24 AM

Ja no... je žalostno... Sam js mam s tem izkušnje(recmo), tko da precej razumem tako početje... sad.gif Ne vem no, če s tem isčeš pozornost, pol pa tut neki ni ql! Žalostno mi je, da je psihična bolečina tako močna, da se morjo ljudje rezat, da preusmerjo svojo pozornost vsaj za nekaj časa na telesno bolečino... cry.gif to ni ql...
  • 0
born to be wild...

#27 kika

kika

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 199 posts

Posted 25 February 2006 - 05:25 AM

QUOTE(Anaa)
QUOTE(tinca)
QUOTE(¤PunChkA¤)
Bljah. Čisto out mimo, ljudje, ki v drugem ne vidijo izhoda. Žalostno. Nisem in nikoli nebom tega počela.


mai dire mai


ermm.gif:



nikoli ne reci nikoli
  • 0

#28 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 25 February 2006 - 09:50 AM

Ja, sej večina ljudi počne to samo zaradi pozornosti... ker moj sošolec vem da to res počne sam zarad pozornosti, ampak ni mi jasno.. a doma mu ne izkazujejo dost pozornosti (namreč mamo in očeta njegovga poznam in sta čist kul človeka pa vse)... enkrat nam je celo po msn-ju pisal da se gre rezat... mislim haloooo rolleyes.gif.... sam iskanje pozornosti na tak način je pa res največja neumnost.
  • 0

#29 SiQsI

SiQsI

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 916 posts

Posted 25 February 2006 - 12:59 PM

Meni je to totalno mimo! Men je blo že enkrat čudn k mi je ena rekla nej ji čik na roki ugasnem.... mazohistka! hehe! Mislm ne vem no... bedarija! Imamo boljše načine za reševanje težav!
  • 0

#30 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 February 2006 - 07:34 PM

rezanje je in,jz sm out biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#31 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 25 February 2006 - 07:58 PM

QUOTE(kika)
QUOTE(Anaa)
QUOTE(tinca)
QUOTE(¤PunChkA¤)
Bljah. Čisto out mimo, ljudje, ki v drugem ne vidijo izhoda. Žalostno. Nisem in nikoli nebom tega počela.


mai dire mai


ermm.gif:



nikoli ne reci nikoli


Pri tem lahko rečem NIKOLI.
  • 0
Viens, reste ici!

#32 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 26 February 2006 - 11:51 AM

jaz sem se enkrat na začetku SŠ nakadila in si nato porezala celo roko,še danes se mi pozna ermm.gif
  • 0

#33 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 26 February 2006 - 02:07 PM

A ni glavni razlog za rezanje to daš maš duševno bolečino, k naj bi te tok mučla, da sam sebe poškuduješ, da bi pozabu nanjo ermm.gif: oops.gif
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#34 Tajgerka

Tajgerka

    sramežljivec

  • Člani
  • 18 posts
  • Location:Mb

Posted 26 February 2006 - 03:08 PM

Grozno! Če samo pomislim na to rezanje al pa vidim po tvju me mine. blink.gif Sicer so to čiste najstniške fore, ampak na srečo nisem nikoli imela teh težav. Verjetno bi bila in sem pripravljena zaradi hude duševne bolečine naredit vse drugo, kot pa se porezat...napr. fizično znašanje nad predmeti. biggrin.gif
  • 0

#35 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 26 February 2006 - 03:58 PM

QUOTE(Tajgerka)
Grozno! Če samo pomislim na to rezanje al pa vidim po tvju me mine. blink.gif Sicer so to čiste najstniške fore, ampak na srečo nisem nikoli imela teh težav. Verjetno bi bila in sem pripravljena zaradi hude duševne bolečine naredit vse drugo, kot pa se porezat...napr. fizično znašanje nad predmeti. biggrin.gif


Meni je še tega škoda. wink.gif Jaz se samo dobro razjočem in se dokaj hitro sprijaznim. Res pa je, da do sedaj še ni bila nobena taka hudo izkušnja za mano. Vedno sem jo znala že pred tem obvladat ali vsaj omejit.

Jok je najboljše zdravilo pri meni wink.gif
  • 0

#36 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 27 February 2006 - 06:08 PM

Jok ali pa pisanje dnevnika.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#37 mišKa

mišKa

    sramežljivec

  • Člani
  • 75 posts
  • Location:my 0wn little crazy w0rld

Posted 04 March 2006 - 02:46 PM

jst pa kadar mi je res bed brcam in boksam u steno al pa omaro.al pa ful jokam pa kričim pa se derem res tok ful na glas da me poj grlo boli.sicer mam res zj mal brazgotinic na členkih od boksanja ermm.gif ampak nč hujšega.enkrat sm bla res jezna pa obupana pa sm kr hlače zgrabla pretgala ja no...so ble najbliži blink.gif drugač rezala se pa nikol nism pa res newem če sm zmožna tega...upam da ne.
  • 0
...i had these dreams that i'ma learn t0 play guitar...maybe cr0ss the c0untry...bec0me a r0ck star...

#38 keya

keya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 333 posts
  • Location:gorenska
  • Interests:marskej... :P predvsem pa turizm pa potovanja :))

Posted 05 March 2006 - 07:32 PM

jst poznam eno človečkico k to počne... pa ne da bi mela probleme use ji gre lepo...ona prav da počne to iz dougčasa na žalost pol ko njena mami opaz se njej zlaže...
  • 0
~ ženske znamo fejkat orgazem, moški pa celo zvezo ~

by:LiLLaNaB

#39 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 05 March 2006 - 10:41 PM

Meni se zdi, da se iz tega dela vse preveč big deal. Mislim, človek se reže, OK, in kaj zdej?? To je pač samo eden od načinov spoprijemanja s težavami in krizami, pa? Vsak ma svoj način, eni se pač režejo, drugi mogoče mlatijo manjše od sebe al pa se nažirajo, meni se to ne zdi boljše. Pri večini je to itak samo faza skozi katero pač morejo it, kolkor traja pač traja. In sploh se to meni zdi vedno manj način za obvladovanje psihične bolečne, mislim, če bi se jst rezala bi to poskušala prikrit,definitivno pa se ne bi rezala po rokah/zapestjih, ker ot lahko vsak vidi. To se meni zdi samo način za pridobivanje pozornosti in večinoma je učinkovit.
Sicer pa, dosti ljudi misli, človek se reže, gotovo si hoče prerezat žile in se ubit-- traparija. Jst mam tudi kolegico ki se je rezala in so vsi iz tega delali en velik cirkus. Jst sm se zadeve hitro naveličala. Sej potem si je poiskala strokovno pomoč in zdej mislim da je z njo dosti boljše.


Mja, malo nakladam, ampak to je moje mnenje.
  • 0

#40 broken_angel

broken_angel

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts

Posted 06 March 2006 - 07:17 PM

HELLOO!! nova sm tu!
no u glawnema ys bi pa tk powedla ys sm tut to delala pa je blo ful hudo kr sm to delala wse powsod po telesu ki je pač prišlo! 3 leta je blo tk! ja sm pa se na nek forum upisala in sm tam wse powedla pa so mi ful pomagali pa je res da sam zarad nih ne delam več tega včasih se še porežem zk kr z nawade pa ok ni več tk hudo! moti me edino to pr totem rezanju da wečina punc dela to zarad pozornosti js priznam sm to naredla iz čiste bedarije k sma šle s frendico druga drugi swoje ime napisat na nogo pol pa sm to kr začela delat kr je to full neka postalo popularno! da so se fsei rezali! ja ene so to delale zato da so se drugim smilile js pa sm pač preweč dauč pršla pa mi noben ni hotu pomagat! kr so fsi to jemali za hec al nwm ka.... js fsem ko bi to naredle zarad pozornosti prawim wedno nai nea probajo kr sei ni nujno da bojo prišle tk daleč k sm jas sam ni vredno probat! kolkokrat sm js v bolnci ležale da so me že vsi zdrauniki poznali.... pa vsi psihiatri... ja zj se je fse rešlo nasrečo sam.... mislim vedno sm full rada plavala zj vrjetno zarad brszgotin nem nikol več! cry.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users